Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Gdańsk

Tomasz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Tomasz

O mnie

Jestem Tomek! Pochodzę z Włocławka, od około 4 lat mieszkam w Gdańsku. Muzyki uczę się od ponad 20 lat, ale co ważniejsze - prawie od tak samo dawna jaram się nią bezgranicznie :))

Poza szeroko pojętymi klawiszami jestem także wykształconym kompozytorem i perkusistą, co zdecydowanie wpływa na moją umiejętność gry na klawiszach i ogólną muzykalność.

Jestem klawiszowcem w zespołach Klawo oraz Artificialice, jestem też współautorem większości zespołowych kompozycji. Poza tym, współpracuję koncertowo z zespołem The Fruitcakes i Tymonem Tymańskim.

Pianina uczę od około 3 lat, i odnajduję w tej czynności ogromną przyjemność i satysfakcję :)) Myślę, że jestem dobrym i bardzo cierpliwym nauczycielem, potrafiącym uczyć tak, jak sam chciałbym być uczony lata temu.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2019
Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy
Licencjat
Fortepian jazzowy, wibrafon jazzowy
10.2019 - 11.2022
Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku
Licencjat
Kompozycja i aranżacja jazzowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Alek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2023

Najlepszy nauczyciel jakiego miałem, obszerna wiedza na temat teorii muzyki, dużo praktycznego doświadczenia i przede wszystkim - zaraża zajawą do muzyki! Polecam z całego serca

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2023

Tomek ma niepojętą dla mnie wiedzę o syntezatorach, jest mega zajawkowiczem i jednocześnie umie w cierpliwy i klarowny sposób wszystko wytłumaczyć. Polecam serdecznie!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2023

Serdecznie polecam!! Tomasz ma bardzo dobre podejście do ucznia, bardzo dobrze uczy świadomego grania połączonego z teoria która jest niezbędna. Uczy wielu rodzajów muzyki pianistycznej zależnie od ucznia, na lekcjach jest luźna atmosfera z bardzo dobrym klimatem muzycznym. Biorąc lekcje u Tomka nie żałuje i jeszcze raz polecam!!

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2020

Tomek jest człowiekiem pełnym pasji do muzyki.Jest w stanie zainspirować i zmotywować do grania.Dodatkowo ma ogromną wiedzę,którą przekazuje w przystępny i miły sposób.Lekcje z nim nigdy nie są nudne i męczące.Ma bardzo indywidualne podejście co do ucznia i potrafi wspomóc muzycznym doświadczeniem na każdym polu.Atmosfera na lekcjach jest luźna i nigdy nie brakuje śmiechu:3
Nie ma co się zastanawiać;)

avatar
Lukas
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2020

Tomek is a very fine guy and a skilled and motivated teacher.

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2020

Tomek ma fajne podejście do tematu. Motywuje do grania. Dostosuje się do potrzeb ucznia, stawia na funkcjonalne podejście i wychwytuje pasje do grania. Zdecydowanie warto spróbować z nim swoich sił w muzyce.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.