Antonina Jaroszewicz

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Wola)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na:
- kursy indywidualne i grupowe (max. 5 osób) języka rosyjskiego - poziomy zaawansowania od A1 do C1
- zarówno kursy stacjonarne (Warszawa, Wola), jak i online
- semestralne i intensywne , w tym kursy przygotowujące do egzaminów państwowych ( A2, B1, B2, C1 ).

Na moich kursach to TY decydujesz, który kurs wybrać - konwersacje, gramatyka, kultura, historia, filmy, tradycje, slang itp.

--------------------------------------
I invite you to:
- individual and group courses (max. 5 people) of the Polish language - levels of study from A1 to C1
- courses offline (Warsaw, Wola district), as well as online
- semester and intensive courses , including courses with preparation for state exams ( A2, B1, B2, C1 ).

In my courses, it is YOU who decides which course to choose - conversation, grammar, culture, history, films, traditions, slang, etc.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Antonina Jaroszewicz
Gumińska 2
01-247 Warszawa
NIP: 1132973065

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filologia polska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2015 - aktualnie
Lektor języka polskiego jako obcego oraz lektor języka rosyjskiego (native speaker)

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Yulia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2021

Тоня помогала мне готовиться к экзамену на знание польского языка, и могу сказать, что результат превзошёл все мои ожидания! Тоня быстро определила мои слабые стороны и помогла избавиться от пробелов в знаниях, терпеливо поправляла мои ошибки и очень поддерживала морально. После занятий я полюбила читать на польском и больше не сомневаюсь в том, как грамматически правильно выразить свою мысль, а также Тоня прекрасно откорректировала мое письмо. Даже не думала, что когда-либо смогу без авто-корректа писать имейлы! Занятия у Тони хорошо структурированы, материал подаётся в простой и понятной форме и у Тони всегда находится куча способов, чтобы закрепить пройденное. Я осталась очень довольна, всем рекомендую!

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2021

Uczę się z Antoniną już rok. Zajęcia bardzo mi się podobają, prowadzone są w luźnej, przyjacielskiej atmosferze, a jednocześnie Tonia poświęca 100% swojej uwagi mi jako uczniowi i zawsze wyjaśnia brakujące słówka lub koryguje błędy. Dużo z tych spotkań wynoszę i nabrałam swobody w mówieniu, o co właśnie mi chodziło. Bardzo polecam <3

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2021

Długo szukałem osoby, z którą mógłbym uczyć się języka rosyjskiego. Miałem za sobą rok nauki języka od podstaw i zależało mi na kimś, kto będzie wymagający, cierpliwy a jednocześnie będzie serdeczną osobą. Po jednych zajęciach z Antoniną wiedziałem, że właśnie trafiłem na taką osobę. Zajęcia z Tonią są ciekawe i inspirujące. Tonia jest niezwykle ciepłą i otwartą osobą, która jest doświadczoną nauczycielką rosyjskiego. Antonina kładzie równy nacisk na wszystkie aspekty znajomości języka: mówienie, pisanie, czytanie i słuchanie. Cierpliwie wyjaśnia różne zawiłości rosyjskiego (nawet jeśli robi to 3 czy 4 raz). Treść zajęć dostosowana jest do potrzeb i oczekiwań ucznia. Tonia zwraca uwagę także na konteksty kulturowe krajów, których mieszkańcy posługują się językiem rosyjskim. Zajęcia z nią to nie tylko nauka języka, ale także poznawanie kultur: rosyjskiej i białoruskiej. Po 6 miesiącach nauki z Tonią jestem w stanie czytać literaturę w języku rosyjskim. Czytamy wspólnie „Eugeniusza Oniegina” Puszkina i poezję Konstantina Balmonta. Jeśli rosyjski to tylko z Antoniną!

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 stycznia 2021

Tonia jest świetną nauczycielką. Lekcje są zawsze przygotowane i dostosowane do poziomu. Jest osobą niezwykle cierpliwą, kompetentną i sympatyczną. Na każde zajęcia czekam z niecierpliwością, a co najważniejsze, widzę efekty pracy. Polecam w 10000%! Cudowna osoba :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2020

Pani Antonina od kilku miesięcy uczy moją 11 letnia córkę rosyjskiego. Córka jest bardzo zadowolona, uwielbia lekcje i nie może się doczekać na kolejne. Antonina jest zawsze punktualna i bardzo dobrze przygotowana do zajęć. Stosuje różnorodne materiały, które dostosowuje do poziomu i potrzeb mojej córki. Atmosfera jest zawsze bardzo miła i zachęcająca do nauki, lekcje są ciekawe na tyle, ze 90 minut upływa nie wiadomo kiedy. Córka bardzo dobrze opanowuje materiał, płynnie czyta i pisze, jest w stanie się porozumieć. Bardzo się cieszę, ze to właśnie Antonina uczy moja córkę. Polecam gorąco!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2020

Jestem niezwykle zadowolona z lekcji z Antoniną. Materiał dostosowywany jest do moich potrzeb i mojego tempa. Antonina cierpliwie odpowiada na wszystkie moje pytania (a jako lingwistka mam ich bardzo dużo). Już po pierwszych zajęciach potrafiłam odczytywać poszczególne słowa. Ponadto, dzięki dokładnemu tłumaczeniu materiał pozostaje w głowie na długo. Polecam!!

avatar
Inż. Mulder
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2020

Bardzo dobra nauczycielka, przygotowuje i wymyśla materiały i nie korzysta z utartych schematów, ksiązek itd. Przykłada się, warto.

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2019

Antonina jest doskonałą nauczycielką, poprawnie i chętnie wyjaśnia materiał. Wszystkie zajęcia odbywają się w przyjemnej atmosferze. Pomimo tego, że zaczęł uczyć się polskiego praktycznie od zera, efekt stał się zauważalny po kilku zajęciach. Bardzo ładny wybór nauczyciela.
Radek

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2019

Antonina jest wyjątkową nauczycielką. Uczy mnie od totalnych podstaw. Z pełnym zrozumieniem i cierpliwością tłumaczy zawiłości języka rosyjskiego - używa metafor, zabaw i innych form aktywności intelektualnej, które pozwalają w miły i skuteczny sposób nauczyć się tego pięknego języka skutecznie! Serdecznie polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2019

Antonina to wspaniała nauczycielka: ma mnóstwo cierpliwości, dostosowuje tematy lekcji do potrzeb i zainteresowań uczennic, nie skupia się wyłącznie na podręcznikowych zadaniach, ale od pierwszych lekcji stawia na uczenie mówienia. Do tego wszystkiego jest przesympatyczną osobą, a lekcje z nią to nie tylko dawka wiedzy, ale i świetnie spędzony czas. Gorąco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.