Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa
Konstancin-Jeziorna
Józefosław
Łomianki
Wrocław
Faktura VAT

Patrycja

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Patrycja

O mnie

Oferuję profesjonalne kursy biznesowego języka angielskiego oraz przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych, konsultowanie/pisanie CV i listów motywacyjnych na wszystkich poziomach.

Specjalizuję się w Business English, (słownictwo biznesowe ogólne jak i specjalistyczne – finanse, księgowość, etc. ) * tematach HR-owych i rynku pracy (pomoc w wyszukiwaniu ofert, konsultowanie CV i listów motywacyjnych, przygotowywanie do rozmów kwalifikacyjnych)* oraz przygotowuję swoich klientów do międzynarodowych konferencji i prezentacji i wystąpień po angielsku.

Jestem absolwentką filologii angielskiej z doświadczeniem w pracy w międzynarodowych korporacjach.

Wierzę, że rolą nauczyciela jest wyedukowanie słuchacza, w ten sposób, aby zwiększyć jego szansę na osiągnięcie życiowego sukcesu i ustalonych celów.

Wobec tego każdy klient prowadzony jest indywidualnie według planu ustalanego na pierwszych zajęciach na podstawie jego indywidualnych potrzeb. Indywidualne kursy mają określony plan i strukturę, nastawione na osiągniecie określonego celu przez słuchacza.

Projektuję indywidualne kursy po zrobieniu analizy potrzeb ucznia.

Dbam o utrzymanie stałej wewnętrznej motywacji słuchacza, jako, że jest to nieodłączny element dojścia do wytyczonego celu językowego.

Cena obejmuje dojazd do ucznia.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2022

Ta Pani pomogła mi znaleźć wymarzoną pracę. Jestem niezmiernie wdzięczna za pomoc. Pani Patrycja odmieniła moje CV dzięki czemu miałam więcej zaproszeń na rozmowy, przeszłyśmy razem przez pytania rekrutacyjne, pani Patrycja ma bardzo duże doświadczenie w tym zakresie, dlatego dostałam na zajęcia masę przydatnych porad, które bardzo pomogły mi wzmocnić moją pewność siebie i poczucie bycia przygotowaną do rozmowy. Dzięki zajęciom przygotowującym do procesu rekrutacyjnego pracę dostałam szybciej niż myślałam i było to stanowisko, na którym naprawdę mi zależało. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.