Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Online
Gdańsk (Gdańsk Południe-Orunia Górna +4)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jeżeli  chcesz rozszerzyć swoje umiejętności lub może chciałbyś zacząć przygodę od podstaw, dołącz do grona moich uczniów. Bez względu na to ile masz lat i jakie gitarowe przygody za sobą, jeśli kochasz polską muzykę gdzie… gitara gra pierwsze skrzypce… to dobrze trafiłeś. Polski rock, blues, ballady i poezja śpiewana, SDM, Stachura, Kaczmarski, gra typowo klasyczna i akordowa - to tylko wybrane pozycje do zaproponowania. Całość wzbogacam o elementy stylów folkowych, m.in. flamenco, latino, jazz manouche oraz fingerpicking, które urozmaicą Twój styl gry. Plan pracy budujemy w oparciu o predyspozycje i zamiłowania muzyczne ucznia. Jeśli potrzebujesz małą próbkę mojej gry z chęcią wyślę filmik na priv. Oferta dedykowana dla miłośników dobrej muzyki od 10 lat wzwyż. Z powodzeniem uczę dzieci w domowym zaciszu pod okiem i uchem:} rodziców - bez konieczności dowożenia na lekcje oraz wszystkich chętnych zdolnych lecz nie mających czasu lub możliwości dojazdu. Animacją muzyczną i rytmiczną zajmuje się obecnie zawodowo niemalże na co dzień. Dojazd na terenie Trójmiasta i miejscowości przyległych. Na pewnym etapie rozwoju umiejętności - możliwe lekcje online. Więcej w wiadomości priv na OLX lub sms. Zapraszam serdecznie do współpracy

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 20:00
Wtorek16:00 - 20:00
Środa16:00 - 20:00
Czwartek16:00 - 20:00
Piątek16:00 - 20:00
Sobota12:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.