Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Orle
Bolszewo
Gościcino
Wejherowo
Kniewo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia25 / 60 min

Tomasz

Opis ogłoszenia

Student oraz pasjonat historii oferuję pomoc w opanowaniu materiału z przedmiotu.Oferta skierowana do uczniów gimnazjum oraz szkół średnich .Wprowadzenie i objaśnienie zagadnień,pomoc w pracach domowych,przygotowanie do sprawdzianów,kartkówek.Przygotuje również ucznia do matury z historii na poziomie podstawowym.

Dostępność

Poniedziałek14:00 - 19:00
Wtorek15:00 - 19:00
Środa16:00 - 19:00
Czwartek16:00 - 19:00
Piątek09:00 - 20:00
Sobota09:00 - 20:00
Niedziela09:00 - 20:00

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.