Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
Zgierz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na zajęcia z zakresu edukacji przedszkolnej oraz wczesnoszkolnej. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy w przedszkolu. Jestem pedagogiem specjalnym i terapeutą zajęciowym. Prowadzę zajęcia dla dzieci z orzeczeniami. 
Z przyjemnością podejmę się pomocy w nauce czytania, pisania, wyjaśnianiu zagadnień matematycznych, nadrabianiu zaległości oraz rozszerzaniu wiedzy i umiejętności ponad program zajęć szkolnych.
Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie. Potrafię zachęcić dzieci do wspólnej nauki, wykorzystując różnorodne, innowacyjne metody pracy oraz ciekawe materiały dydaktyczne, atrakcyjne dla dzieci.

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 18:00
Wtorek12:00 - 18:00
Środa12:00 - 18:00
Czwartek12:00 - 18:00
Piątek12:00 - 18:00
Sobota10:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 09.2012
Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Łodzi
Magister
Pedagogika szkolna i terapia pedagogiczna
Kursy i szkolenia
02.2013
Edukacja początkowa w zakresie przedszkola i klas I-III szkoły podstawowej
Doświadczenie
03.2013 - 08.2014
Miejskie Przedszkole nr 9
09.2022 - aktualnie
Miejskie Przedszkole nr 15

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.