Tomek Czapnik

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Katowice
Sosnowiec
Chorzów
Dąbrowa Górnicza
Czeladź
Będzin
Bytom
Kraków
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Język angielski75 / 60 min

Tomek Czapnik

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/522 opinie

Opis ogłoszenia

Cześć!

Chciałbym zaoferować Ci zajęcia z języka angielskiego, których całość, w miarę możliwości ucznia, przeprowadzana jest w języku angielskim. Nie martw się, jeśli dopiero zaczynasz - w przypadku osób początkujących lekcje wyglądają odrobinę inaczej.

Nie dysponuję cudownymi metodami nauki. Nie jestem cudotwórcą. Nie gwarantuję, jak niektórzy tutaj, przyswojenia roku wiedzy w 3 miesiące. Nie obiecuję Ci, że nasza współpraca wypali, a Twój angielski się polepszy. Do tego potrzebna jest przede wszystkim Twoja własna praca. Ja jestem od tego, żeby tę pracę usystematyzować, ułatwić, przy okazji pośmiać się na zajęciach ;), pokazać jak się w ogóle uczyć, sprawdzać Twoje postępy, wskazać elementy, które należy poprawić oraz udostępnić Ci odpowiednie materiały, które w tym pomogą.

Zajęcia ze mną są bardzo różne, dlatego z trudem przychodzi mi podanie ‘struktury zajęć’ czy też próba ich opisu. Wynika to z faktu, że każda osoba potrzebuje innego podejścia. Elementem stałym jest z pewnością zwyczajna konwersacja po angielsku. Zdarza się - i to względnie często - że zajęcia będą składały się tylko z tego elementu. Drugą częścią zajęć jest natomiast praca nad gramatyką, i tę część prowadzę po polsku. Udostępniam swój ekran z widokiem na włączony podręcznik (w 80% przypadków będzie to English Grammar In Use), tak, aby uczeń widział od razu, w formie pisemnej, przykłady tego, co w tle omawiam. Po omówieniu danego zagadnienia przystępujemy do rozwiązywania podstawowych zadań z tego tematu; zadania najczęściej znajdują się w podręczniku i są stosunkowo proste. Jeżeli widzę, że uczeń nie ma problemów z daną częścią materiału - albo odpalam jeden z zeszytów ćwiczeń z wymagającymi już przykładami i próbujemy się z tym mierzyć, albo przystępujemy do omawiania kolejnego zagadnienia. Po każdych zajęciach wysyłam ‘pracę domową’ z zagadnień, które przerabialiśmy (chyba, że nie pracowaliśmy nad gramatyką). Zadania do zrobienia w domu są często trudniejsze niż te, które robiliśmy na lekcji - celem takiego zabiegu jest wzbudzenie ciekawości i wątpliwości, a co za tym idzie, utworzenia szeregu pytań, jakie dostaję na następnych zajęciach :D. Zyskują na tym obie strony - ja jestem w stanie precyzyjnie już określić, jak dobrze radzisz sobie z danym zagadnieniem; Tobie natomiast znacznie łatwiej zapamiętać na dobre będzie jakąś zasadę, wyjątek od niej czy nietypową odmianę, jeżeli natkniesz się na nie podczas samodzielnej pracy i porozmawiasz na ich temat z kimś bardziej doświadczonym.

Po więcej informacji nt. samego sposobu prowadzenia zajęć zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.  Wystawiam faktury. Oferuję bezpłatną lekcję próbną.

Poza działalnością na tym portalu współpracuję również z dwiema szkołami językowymi, gdzie pełnię rolę lektora.

Moje kwalifikacje to IELTS zdany na 7.5, CAE oraz 3 lata studiów na Univeristy of Liverpool , jednym z najlepszych uniwersytetów w kraju znajdującym się w tzw. Russell Group, zakończonych uzyskaniem dyplomu. Tak naprawdę to dopiero tam, będąc wrzuconym na głęboką wodę, zacząłem chłonąć język. Na ten moment przygotowuję się do podejścia do CPE oraz CELTA - pierwszą kwalifikację robię dla własnej satysfakcji, druga natomiast daje mi status certyfikowanego przez Cambridge, międzynarodowego lektora języka angielskiego.

Szczególnie zapraszam do kontaktu osoby, które:

  • Wybierają się na studia za granicą (tu pomogę także pod względem różnych porad) i potrzebują zaliczyć IELTS/TOEFL na wysoki poziom.
  • Przystępują do egzaminów Cambridge na dowolnym poziomie (np. PET, FCE, CAE, CPE).
  • Są szczerze zainteresowane językiem i chcą spróbować podejść do niego na poważnie.
  • Maturzystów!
  • Mają problem z mówieniem po angielsku i zależy im na tym, żeby w końcu się przełamać.
  • Czują potrzebę odświeżenia języka.
  • Mają dobrą pracę, ale ich angielski wymaga poprawy - najczęściej pod względem speakingowym.

Jeżeli nie ma Cię na liście powyżej - bez obaw! :) To tylko przykłady, które przyszły mi do głowy.

Pozdrawiam,
Tomek

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 22:00
Wtorek09:00 - 22:00
Środa09:00 - 22:00
Czwartek09:00 - 22:00
Piątek09:00 - 22:00
Sobota09:00 - 22:00
Niedziela09:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Tomek Czapnik
ul. Miasta Auby 6, lok. 29
41-250 Czeladź
NIP: 6252479123

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 07.2018
University of Liverpool
Licencjat
BA Business Economics
10.2019 - aktualnie
Śląski Uniwersytet Medyczny
Lekarski
10.2021 - aktualnie
Uniwerytet Śląski
Filologia Angielska ze specjalnością Business English
Kursy i szkolenia
12.2013
IELTS
11.2018
CAE
Doświadczenie
06.2016 - 06.2017
PwC Katowice
I was responsible for auditing the 'financial instruments' section of a financial statement. I stayed in touch with clients from all around the world - which was great, as I had to use English all the time.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 22
ołówekDodaj opinię
avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2021

Zdecydowanie polecam! Tomek jest bardzo kontaktową i miłą osobą. Każde spotkanie przebiega w profesjonalnej, a jednocześnie sympatycznej atmosferze sprzyjającej rozwojowi. Forma online w moim przypadku sprawdza się świetnie!
Gorąco polecam :)

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2021

Pełna profeska i dbałość o detale.
Zdecydowanie polecam.
Byłem przekonany, że w moim przypadku wymowa i dykcja to przepaść nie do przeskoczenia, ale nawet tutaj udało się zdziałać cuda.

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2021

Po 2 lekcjach u 2 innych nauczycieli stwierdziłem ,że do 3 razy sztuka. Zupełnie zrezygnowany znajomy polecił mi Tomka. Tomek odrazu zauważył ,że coś nie gra. Po krótkiej rozmowie, którą odczułem jako solidny kopniak zapomniałem o wcześniejszych doświadczeniach i wróciło mi pozytywne nastawienie.
Czym się wyróżniają korki? Nie jest to podejście systemem „szkolnym” ani żadnym innym sztywno nakreślonym.
Nauczycielowi musisz jasno powiedzieć jaki jest Twój cel nauki - a dopasuje najodpowiedniejszą metodę, jak odpowiedni puzzel do układanki.
Przygotowuję się do testu kluczowego w mojej karierze, już po kilkunastu „korkach” nieraz chciałem zrezygnować z dalszej współpracy bo wiem ,że zdam jednak Tomek jako osoba pokazała mi ,że nauka języka nie kończy się na zdanym teście, władanie obcym językiem to inwestycja w siebie która z Tobą zostaje- bo ja jako osoba 20- paroletnia niewiem co czeka mnie dalej. Dziękuje i pozdrawiam, jestem wdzięczny i każdy kto się waha- spróbujcie bo nigdy się nie dowiecie co moglibyście stracić. Człowiek z powołania.

Tomasz Czapnik English Classes

aż ciężko jakoś na to konkretnie odpowiedzieć :)

bardzo dziękuję za takie słowa i mam nadzieję, że nasza współpraca potrwa aż do momentu, w którym to Ty będziesz uczyć mnie :)

avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2021

Zdecydowanie polecam. Pełen profesjonalizm.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2021

Bardzo dobry nauczyciel z dużą więdzą i darem do nauczania na różnych poziomach :) Nic tylko polecać.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2021

Tomek okazał się strzałem w dziesiątkę jeżeli chodzi o przygotowanie mnie do CAE. Ogrom i różnorodność materiałów, dbałość o detale, przemyślane prace domowe, oraz co również niezwykle istotne - świetna atmosfera na zajęciach :) Bardzo polecam!

Tomasz Czapnik English Classes

Cieszę się, że wspomniałaś o atmosferze, bo moim zdaniem to jedna z kluczowych kwestii :D Materiałów faktycznie mam ogrom, myślę że o detale nie dbam aż tak bardzo jak o całościowe podejście do języka :) tak czy inaczej gratuluję CAE, do CPE jeszcze nikogo nie przygotowywałem (oprócz siebie samego), także zapraszam jako debiutantkę :D

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2021

Serdecznie polecam Pana Tomasza, okazał się nieocenioną pomocą podczas egzaminów z j. angielskiego na uczelni technicznej.

Tomasz Czapnik English Classes

Do usług!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2021

Polecam lekcje z Tomkiem. Same zajęcia są różne - od czysto konwersacyjnych, gdzie po prostu rozmawiamy na różne tematy wcześniej przygotowane przez Tomka, do bardziej praktycznych, gdzie część zajęć poświęcamy na wykonywanie ćwiczeń np. z książek - co jest już mniej ciekawe, ale jak obaj dobrze wiemy, nie do uniknięcia. Najbardziej jednak podoba mi się praca własna wykonywana przez korepetytora między zajęciami - rozległość maili, instrukcje dot. prac domowych, widać ogromną ilość pracy włożoną w czas pomiędzy zajęciami. Na mały minusik punktualność - zdarzają się 5 czy 10 minutowe opóźnienia. Tak czy inaczej bardzo polecam!

Tomasz Czapnik English Classes

To prawda, że sporo czasu spędzam nad mailami do uczniów. Wychodzę z założenia, że dostarczanie odpowiednich materiałów do przerobienia między lekcjami jest niezwykle istotne, dlatego mam ich całą masę, zarówno tych teoretycznych, jak i praktycznych. Rzadko zdarza się, żeby te materiały były dla ucznia nowe, do przerobienia samemu - w większości są to powtórki bądź rozwinięcia tego, co robiliśmy na lekcji, ale jeżeli plan pracy tego wymaga, to wysyłam także nowe zagadnienia, i muszę przyznać że jeżeli tylko dobierze się odpowiednie materiały to uczniowie bardzo dobrze dają sobie z tym radę.

Dziękuję za miłe słowa :)

avatar
Yvonne
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2021

Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie na Tomka! Zajęcia są przeprowadzane w bardzo miłej i komfortowej atmosferze, co sprawia, że nie ma mowy o żadnym stresie, irytacji czy poddenerwowaniu. Z tego co wiem, Tomek dobiera ilość pracy własnej indywidualnie, zależnie od obecnego stopnia zaawansowania ucznia do tego docelowego, biorąc pod uwagę oczywiście czas - ja mam jasno rozplanowany terminarz nauki i póki co idziemy idealnym tempem, a pracy własnej wcale nie ma tak dużo :)

Polecam!

Tomasz Czapnik English Classes

Jasno rozplanowany terminarz nauki przy określonym celu i deadlinie to moim zdaniem rzecz fundamentalna. Podobnie jak i luźna, komfortowa atmosfera na zajęciach - o nią jest odrobinę ciężej, gdy ścigamy się z czasem ze względu na zbliżający się egzamin, ale jako korepetytor wychodzę z założenia, że po całym dniu pracy kolejne zajęcia nie mogą być czymś do odbębnienia, a raczej formą miłego spędzenia czasu, co sprzyja też napływowi wiedzy.

Serdecznie dziękuję za opinię, choć listopad dopiero się zbliża.. ;)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2021

Świetny korepetytor, wiele się od niego nauczyłem!

Tomasz Czapnik English Classes

Dziękuję Kamilu, i mam nadzieję na kontynuację współpracy w kolejnym roku akademickim!

avatar
Stanisław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Wspaniały oraz cierpliwy korepetytor, który potrafi przekazać swoją wiedzę. Wszelkie zagadnienia tymbardziej te najtrudniejsze potrafi przekazywać w sposób zrozumiały. Zdecydowane polecanko!

Tomasz Czapnik English Classes

Odpowiadając Twoim językiem: zdecydowane dziękowanko! :>

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Do tej pory trafiałem na samych nerwowych i wybuchowych lektorów oraz nauczycieli i już przyznam szczerze, że miałem tego dość aż całkiem przypadkowo podjąłem współpracę z p. Tomaszem i tutaj w koooońcu odnalazłem spokój i skupienie na samej nauce zamiast nerwowych wskazówek wczesniejszych lektorów.

Za co cenię zajęcia:
1. Skuteczność w postępach
2. Elasyczność ustalania spotkań
3. Stoicki spokój i opanowanie prowadzącego
4. Indywidualne podejście

Pozdrawiam,
Damian

Tomasz Czapnik English Classes

Tyle razy powtarzałem: żadego Pan! :D

Szczerze współczuję wcześniejszych "nauczycieli" i gratuluję postępów, jakie wykonałeś od momentu rozpoczęcia naszej współpracy. Tutaj pozostaje mi jedynie pogratulować ogromu pracy własnej włożonej w naukę języka. Z listy, którą przygotowałeś wykreśliłbym pierwszy punkt - postępy są widoczne przede wszystkim przez pracę, którą wykonujesz sam - ja podczas naszych spotkań koryguję Twoje ewentualne błędy i tłumaczę ich genezę - i z tego co widzę, to tylko raz podczas tych paru miesięcy wykonałeś podobny błąd dwa razy.

Szczere gratulacje i oby tak dalej :)

avatar
Błażej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Gorąco polecam. Korepetytor z dobrym podejściem do ucznia, cierpliwy, umiejący przekazać wiedzę.

Tomasz Czapnik English Classes

Dzięki, Błażej! Widzę, że wśród wielu z Waszych opinii dominuje cierpliwość, indywidualne podejście do każdego ucznia, umiejętność przekazywania wiedzy - niezwykle miło mi to czytać!

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Korepetycje na wysokim poziomie, polecam zajecia, bardzo dobrze i ciekawie wytłumaczone

Tomasz Czapnik English Classes

Dzięki Michalina. Takie opinie zawsze pchają do przodu.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Miły, uczciwy i sumienny chłopak. Potrafi zaangażować ucznia, polecam.

Tomasz Czapnik English Classes

Miło to słyszeć :)

Jestem jednak zdania, że to uczeń sam musi chcieć. Korepetytor jest od tego, żeby jeszcze bardziej go w ten świat wciągnąć, dostarczyć odpowiednich materiałów, skupić się na brakach i skonkretyzować plan nauki. Świetnie się ogląda progres taki jak Twój, Kubo, gdzie sumiennie trzymasz się przesyłanych przeze mnie zadań.

Dzięki za opinię :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2021

Serdecznie polecam, wartościowe lekcje i wyrozumiały korepetytor

Tomasz Czapnik English Classes

Bardzo dziękuję, powodzenia na III roku. :c

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2021

Świetny korepetytor, polecam serdecznie. Dzięki jego metodom w końcu ośmieliłam się mówić po angielsku - co zawsze stanowiło mój największy problem. Cierpliwie i w jasny sposób tłumaczył wszystkie nurtujące mnie zagadnienia. Polecam również że względu na bardzo miłą atmosferę na zajęciach :)

Tomasz Czapnik English Classes

Tempo nauki dobieram indywidualnie w zależności od predyspozycji ucznia, ale przede wszystkim pracy, jaką wykonuje między zajęciami - Ty wykonywałaś jej dużo i sumiennie, więc ja podkręciłem trochę tempo - efektem były pamiętne zajęcia, gdy blokada z Ciebie kompletnie zeszła :). Jest to wspaniała chwila dla korepetytora i powód dumy dla ucznia. Dziękuję za opinię!

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2021

Super korepetytor polecam, świetnie przygotował mnie do egzaminu.

Tomasz Czapnik English Classes

Bartek, przede wszystkim sam byłeś świetnie przygotowany :) Pozdrawiam

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2021

Nauczycieli języków obcych znam bardzo wielu, przez nich moja niechęć do nauki angielskiego była ogromna. Wydawało mi się, że nigdy nie będę potrafił komunikować się w języku angielskim. Jednak gdy trafiłem na lekcje u Tomka moje nastawienie zupełnie się zmieniło. Bardzo spokojnie i dokładnie wytłumaczony materiał, który przyswaja się w mgnieniu oka! Każdemu kto nie chce wywalić swoich pieniędzy w błoto, polecam lekcje z Tomkiem

Tomasz Czapnik English Classes

Materiału uczycie się między lekcjami, i to tak naprawdę od Was zależy, ile z tych zajęć wyniesiecie - ja jestem natomiast od utrwalania tych wiadomości, osadzaniu ich w kontekście, w skrócie: Wy się uczycie, ja robię tak, żebyście nigdy tego nie zapomnieli :) Wyjątkiem jest gramatyka, gdzie zdarzają się lekcje, że uczycie się razem ze mną. Na szczęście zajęć tych jest stosunkowo mało, bo informacje utrwalają się najlepiej podczas samej konwersacji (do której jednak trzeba mieć podstawy). Bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2021

Jeden z lepszych korepetytorów z jakimi mogłam uczyć się angielskiego, który w bardzo fajny sposób potrafi wyjaśnić wszelkie zagadnienia (szczególnie te związane z gramatyką). Bardzo podoba mi się praktyczne podejście do nauki języka i przełamywanie lodów związanych z mówieniem po angielsku.

Tomasz Czapnik English Classes

Bardzo dziękuję! Tak, konwersacje i praktyczne podejście do nauki uważam za kluczowe czynniki w opanowaniu języka - gramatyka wtedy staje się "oczywista" :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2021

Osoba potrafiąca dostosować lekcje do wymagań kursanta. Lekcje bardzo treściwe z których w łatwy sposób zdobywa się wiedze. Pan Tomasz zwraca również uwagę na wymowę, gdyż na jakiś czas zmienił swój język natywny na angielski przez kilku letni pobyt w Anglii

Tomasz Czapnik English Classes

Bardzo dziękuję za opinię, tylko bez żadnego Pan! :D

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2021

Bardzo dobre podejście, nacisk na praktyczne użycie języka oraz zastosowanie go w konwersacji. Polecam!

Tomasz Czapnik English Classes

Dziękuję za pozytywną opinię Kacper, tak, dokładnie o to mi właśnie chodzi :) Pozdrawiam!

ołówekDodaj opinię