Tomasz Klonowski

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Opole

Opis ogłoszenia

W KOŃCU! CIEKAWA OFERTA DLA CIEBIE (patrz poniżej).

Jednak na początek się przedstawię.

Jestem nauczycielem, lektorem i trenerem języków obcych (angielskiego, niemieckiego i francuskiego) Pracowałem w placówkach szkolnych państwowych i prywatnych, również w centrach języków obcych w Opolu prowadząc kursy z języka angielskiego i niemieckiego). Jestem również egzaminatorem maturalnym z języka angielskiego.
Od 2004 roku posiadam także uprawnienia tłumacza przysięgłego j. angielskiego.

Zajmuję się m.in. udzielaniem profesjonalnych korepetycji językowych z j. ang, j. niem., j. franc. Również na mojej stronie i na moim kanale internetowym yt, gdzie znajdziesz wiele ciekawych audycji w różnych językach.

(Nie prowadzę lekcji próbnych gratisowych.)

Umiejętności z w/w języków zdobywałem m.in. podczas jezykowych szkoleń, staży w instytucjach UE i wyjazdów językowych do krajów niemieckiego i francuskiego obszaru językowego.

Ukończyłem anglistykę na Uniwersytecie Opolskim i zdobyłem kwalifikacje nauczyciela języka angielskiego oraz tłumacza przysięgłego j. angielskiego. W zakresie języka niemieckiego zdobyłem dyplom Zentrale Oberstufenprüfung ZOP uprawniający do nauczania j. niemieckiego na poziomie szkoły gimnazjalnej i średniej, a w zakresie j. francuskiego Diplôme Approfondi de la Langue Française DALF C2 certyfikowany we Francji. Posiadam również licencjat z ekonomii (być może będziesz chciał się uczyć słownictwa i struktur języka niemieckiego biznesowego?).

A TERAZ PARĘ SŁÓW O TYM, CO WYNIKA Z W/W FAKTÓW DLA CIEBIE.

NARESZCIE! W końcu otrzymasz solidnie prowadzone korepetycje, które sprawią, że w ciągu ZALEDWIE 5 PIERWSZYCH SPOTKAŃ ze mną poczujesz się o wiele pewniej z JĘZYKIEM NIEMIECKIM, a Twoje umiejętności z języka niemieckiego „PODSKOCZĄ” znacznie niezależnie od poziomu, jaki reprezentujesz teraz. Poczujesz, że naprawdę mówisz pewnie i dobrze!

Naprawdę wystarczy tylko KILKA SPOTKAŃ, abyś POCZUŁ RÓŻNICĘ i stwierdził, jakie POSTĘPY językowe można zrobić w tak krótkim czasie! I nieważne, czy zaliczasz się do tych opornych czy nie!

POKAŻĘ Ci również, jak zdać MATURĘ z NIEMIECKIEGO, NOWY EGZAMIN ÓSMOKLASISTY z NIEMIECKIEGO i INNE TESTY językowe SKUTECZNIE, SPRAWNIE i BEZ SPINANIA SIĘ! Wystarczy, że powiesz mi, co i kiedy chcesz zdawać, a ja Ci gwarantuję, że zdasz to dobrze!

DLACZEGO TYLKO KILKA SPOTKAŃ?

To proste, spójrz przez chwilę:

Spotkanie 1:
Poznamy się. Przeprowadzę z Tobą prosty wywiad językowy. Poznam Twoje słabe strony językowe i zacznę już na pierwszych zajęciach je „usuwać”. Nie zawalę Cię gramatyką i watą słowną! Mam naprawdę proste metody przekazywania wiedzy! Bez obaw! Będą same językowe konkrety! Wytłumaczę Ci je w taki sposób, abyś je zapamiętał obrazowo i utrwalił poprzez własne mówienie w mojej obecności. Po wstępnym wywiadzie ZAPROPONUJĘ CI MATERIAŁ i TEMATYKĘ KOREPETYCJI DOSTOSOWANĄ DO TWOICH POTRZEB i TEMATYKI, JAKĄ CHCESZ OPANOWAĆ Mów śmiało, jak daleko chcesz zajść w języku niemieckim, a ja Ci w tym pomogę! Tu nie ma praktycznie granic! Jedynie Ty je możesz sobie narzucić.

Spotkanie 2:
Omówię z Tobą zakres tematyczny z niemieckiego, jaki wspólnie będziemy przerabiać! Każde spotkanie rozpocznę od językowej rozgrzewki, tak aby materiał przerobiony nie uciekł Ci z głowy i został utrwalony. Pokażę Ci kilka „skrótów”, jak poprawnie wymawiać trudne dźwięki języka, stosować poprawnie przerabiane struktury języka oraz jak przyjemnie uczyć się słownictwa łącząc je z zasobem struktur już poznanych. Cała praktyka językowa będzie osadzona w kontekście realiów i danej sytuacji językowej. Język nie będzie oderwany od rzeczywistości wokół nas! PRACA z językiem BĘDZIE PRZYJEMNA i NIE BĘDZIE MIEJSCA NA NUDĘ! Nie jestem kolejnym nauczycielem z Twojej szkoły, który Cię będzie straszyć czarnymi wizjami egzaminów i testów! Przekonam Cię, że nauka języków to czysta przyjemność, a nie koszmarny przymus czy tylko moda.

Spotkanie 3:
Na tym spotkaniu powinieneś już odczuć, że poznawanie języków to tak naprawdę PRZYJEMNOŚĆ i SATYSFAKCJA z nauki, a nie kolejne stresujące doświadczenie. Realizując ze mną kolejne zagadnienia odkryjesz, że JĘZYK ŁATWO BĘDZIE CI WCHODZIŁ DO GŁOWY! Wspólnie też nakreślimy i uzgodnimy plan osiągnięcia Twojego zamierzonego poziomu czy też celu (matura, egzamin językowy itp.)!

Spotkanie 4:
Na tym spotkaniu (gdy już przekonasz się, że nauka języków tak naprawdę NIE JEST TAKA TRUDNA, jak niektórzy twierdzą) postaram się rozbić w Tobie często spotykaną blokadę na wysławianie się i używanie języka (np. z obawy przed popełnianiem błędów). Pokażę Ci, jak przemóc w sobie tak często spotykaną obawę przed faktycznym mówieniem i otworzę przed Tobą perspektywę osiągnięcia poziomu, jaki sobie wyznaczyłeś.

Spotkanie 5:
Na tym spotkaniu ze mną powinieneś już być całkowicie otwarty na wiedzę językową i odblokowany w mówieniu. Powinieneś zacząć już przyswajać tak naprawdę KAŻDĄ konstrukcję i zagadnienie, nad jakim będziemy wspólnie pracować! PAMIĘTAJ! W rzeczywistości nie ma struktur trudnych i łatwych – te pierwsze wymagają po prostu więcej czasu! JA NAUCZĘ CIĘ ICH W TAKI SPOSÓB, aby były dla Ciebie czymś oczywistym i nie śniły Ci się po nocach!

Innymi słowy: GWARANTUJĘ CI, ŻE WKRÓTCE PO ROZPOCZĘCIU SOLIDNEJ i SYSTEMATYCZNEJ PRACY ZE MNĄ ODCZUJESZ WYRAŹNĄ POPRAWĘ TWOICH UMIEJĘTNOŚCI JĘZYKOWYCH niezależnie czy będziemy się przygotowywać wspólnie do MATURY, EGZAMINU GIMNAZJALNEGO, TESTÓW, EGZAMINÓW JĘZYKOWYCH w centrach egzaminacyjnych czy też będziesz się uczył tak dla siebie. Pewnym jest, że wiele zawiłości językowych rozjaśni Ci się już w krótkim okresie!

CO WIĘCEJ będziesz na tyle obeznany w językach, że po jakimś czasie staniesz na własne nogi i większość problemów językowych będziesz mógł rozwiązywać SAMODZIELNIE, gdyż będziesz mówił naturalnie i swobodnie.

Dodam, że wszystkie te umiejętności językowe nabędziesz u mnie w miłej i niestresującej atmosferze. O moją cierpliwość też się nie martw!

I to tyle - konkretnie, jasno, sprawnie, skutecznie i komfortowo bez naruszania Twojej prywatności. ( ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W BIURZE  ul. Ozimska 40/203, Opole lub przez Skype).

Czy wiesz, że podczas zwykłych kursów językowych pomija się wiele ciekawych szczegółów (fonetycznych, gramatycznych, idiomatycznych itp.) oraz niuansów, które są przydatne w codziennym porozumiewaniu się? JA TYCH SZCZEGÓŁÓW NIE POMIJAM. Zwracam na nie uwagę uczniowi, przez to jego wiedza jest bardziej zaawansowana i pełna. Dzięki temu, że współpracuję z uczniem na korepetycjach sam na sam, mam więcej czasu i możliwości, aby wprowadzić go w więcej szczegółów i tajników językowych. ZATEM MAJĄC TAK KOMPLETNĄ i DOPRACOWANĄ WIEDZĘ ZDASZ MATURĘ i KAŻDY INNY EGZAMIN BEZ PROBLEMU i TO CO NAJMNIEJ DOBRZE! Ze mną pokonasz każdą komisję językową, przed którą będziesz musiał stanąć. Wypracujemy Twój wynik egzaminacyjny (np. z matury czy egzaminu gimnazjalnego) w taki sposób, aby wynosił co najmniej 70%.

Łącząc odpowiednie podejście i sumienną pracę NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ ŚLĘCZEĆ godzinami nad książkami, aby osiągnąć swój wymarzony poziom językowy, zdać maturę z języka, bez problemu porozumieć się z obcokrajowcem, czy zdobyć lepsze oceny z języków w szkole.

Cieszę się, gdy moi uczniowie mówią mi, że najlepiej w klasie zaliczyli test językowy np. z niemieckiego, czy też dostali najwyższą notę z egzaminu gimnazjalnego z angielskiego. JA BOWIEM PRACUJĘ Z MŁODYMI LUDŹMI, KTÓRZY ODNOSZĄ SUKCES W JĘZYKACH!

Uważam, że każdego warto najpierw sprawdzić i chcę dać Ci taką możliwość. DLATEGO NAJPIERW PROPONUJĘ CI, ABYŚ POZNAŁ MOJĄ WIEDZĘ i JEZYKOWE UMIEJĘTNOŚCI. Dopiero potem PODEJMIESZ DECYZJĘ, co dalej z Twoją językową wiedzą! Ja ze swej strony chętnie odpowiem na każde Twoje pytanie!

Nie wahaj się! ZADZWOŃ JUŻ TERAZ! UMÓWIMY SIĘ NA PIERWSZE SPOTKANIE!

Na koniec PAMIĘTAJ proszę, że zawsze możesz wybrać INNEGO korepetytora i zapłacić mu mniej (WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE), lecz ja choć jestem droższy o te pare złotych dorzucę Ci do oferty 100% gwarancji Twojego sukcesu, moje szerokie doświadczenie oraz wiedzę językową wraz z moimi wysokimi kwalifikacjami, które Cię do tego sukcesu doprowadzą! Uczniowie, którzy korzystają z moich korepetycji zdają egzaminy lepiej niż uczniowie z nich niekorzystający. A i pieniądze zainwestowane przez Ciebie w Twoje korepetycje na pewno się nie zmarnują! Będziemy pracować nad językiem wspólnie w blokach po 60 minut (Myślę, że stosowany wymiar 45 min. to za mało, aby wypracować świetne umiejętności językowe. No i narzucimy tempo! To, co inni zrobią w 10 godzin, my wypracujemy w 6 – 7 h– sprawnie i efektywnie, bez marnowania czas na „watę” słowną! PODKREŚLĘ też, że masz w mojej osobie korepetytora „3 w 1” , u którego oprócz niemieckiego, możesz spokojnie pobierać nauki także z angielskiego i francuskiego. KOMBINACJA języków należy do Ciebie! Podejmij wyzwanie już teraz!

Mógłbym napisać tutaj jeszcze, że pracując ze mną oprócz dobrych wyników w nauce, zadowolenia i satysfakcji będziesz miał również GWARANCJĘ PEWNIE ZDANEJ MATURY, EGZAMINU GIMNAZJALNEGO (Mimo powszechnej opinii, że są to egzaminy trudne, chcę Cię zapewnić, że faktycznie można je dość łatwo zdać! Liczy się tylko odpowiednie podejście i sposób! Pokażę Ci, jak je wypracować). Mógłbym też ponownie podkreślić, że moi uczniowie zdawali z uśmiechem maturę z angielskiego lub też że uczniowie, których uczę obecnie niemieckiego czy francuskiego nie schodzą w szkole poniżej poziomu piątki. Mógłbym jeszcze bez fałszywej skromności powiedzieć, że przygotowałem wielu uczniów do matury z angielskiego i pełniłem funkcję przewodniczącego komisji egzaminacyjnej z j. angielskiego egzaminując licealistów w miłej i przyjaznej atmosferze. Mógłbym podkreślić, że umiejętności językowe i mój akcent angielski, niemiecki i francuski szlifowałem odpowiednio wśród native speakerów oraz w Niemczech, Belgii, Francji i Luksemburgu w instytucjach unijnych oraz że takiego akcentu mógłbym nauczyć również CIEBIE. Mógłbym napisać jeszcze o kilku moich osiągnięciach językowych nauczyciela języków… ale najpierw chciałbym, abyśmy porozmawiali o tym, czego TY chciałbyś się nauczyć w dziedzinie języków obcych i jakie masz wobec mnie oczekiwania.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2016

Nauczyciel rewelacyjny, to co pisze wyżej to prawda w 100%. Nawet nie wiedziałam, że gramatykę można pojąć w łatwy sposób. Nauczyciel wymaga, ale w taki sposób, że się człowiekowi chce uczyć. Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.