Tomasz Klinkosz

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem studentem 4 roku na kierunku lekarskim na GUMedzie czyli uczelni, która od lat zajmuje czołowe miejsca w rankingu Perspektywy wśród uczelni medycznych w Polsce. Na studia dostałem się za pierwszym podejściem, również wszystkie egzaminy zdałem w I terminie. W poprzednim roku uzyskałem średnią pozwalającą ubiegać się o stypendium naukowe. Do matury przygotowywałem się sam. Mam doświadczenie w nauczaniu zarówno rówieśników, jak i młodszych uczniów.
Podejmę się zarówno przygotowania uczniów celujących w najwyższe wyniki maturalne na poziomie ponad 85% , jak i pomocy uczniom, którym wcześniej nikt nie przedstawił materiału w odpowiedni sposób.  Korzystam z nowoczesnych sposobów nauki . Stawiam na zrozumienie , a nie wkuwanie materiału na pamięć. Oferuję pełne zaangażowanie, przygotowanie do każdej lekcji oraz dostęp do rozległej bazy sprawdzonych  materiałów , takich jak zadania z najlepszych zbiorów zadań, obrazowe schematy oraz pomagające jeszcze lepiej zrozumieć materiał podręczniki ze studiów medycznych. Zobowiązuję się wytłumaczyć na czym polega znienawidzone przez wszystkich pisanie pod klucz i jak wykorzystać to dla własnej korzyści. Żeby osiągnąć najlepsze rezultaty lekcję prowadzę po uprzednim przesłaniu do mnie przez ucznia tematu lekcji do opracowania. Zapraszam do kontaktu mailowego i telefonicznego. Prowadzę zajęcia również w wakacje.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Gdański Uniwersytet Medyczny
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2022

Z czystym sumieniem polecam korepetycje u Pana Tomasza! Miły, cierpliwy i zawsze perfekcyjnie przygotowany do zajęć człowiek o ogromnej wiedzy, którą potrafi w bardzo przystępny sposób przekazać. Nigdy nie traci an chwili na zajęciach, co sprawia, że każda minuta korepetycji jest wykorzystana w 100%, a atmosfera jest kompletnie bezstresowa. Oprócz zajęć Pan Tomasz jest zawsze dostępny pod telefonem, jeśli pojawią się jakieś wątpliwości przy rozwiązywaniu zadań czy pracy domowej. Takie zajęcia to czysta przyjemność, a już po miesiącu wspólnej pracy widzę ogromne efekty. Serdecznie polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2021

bardzo polecam! pan tomasz zawsze przygotowuje swietne zadania pod kątem matury, a teorie tlumaczy bardzo zrozumiale. korepetycja zawsze w sympatycznej i luznej atmosferze. szczerze polecam!

avatar
Kajetan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2021

W 100% godny polecenia korepetytor. Bardzo rzeczowy i sympatyczny. Współpraca układa się naprawdę bezproblemowo. Potrafi przystępnie i zrozumiale przyswoić wiedzę licealiście. Polecam !!!

avatar
Ignacy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2021

Świetny korepetytor. Z całego serca mogę polecić!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2020

Bardzo polecam! Pan Tomasz posiada olbrzymią wiedzę, którą bardzo dobrze potrafi przekazać. Bardzo pomógł mi w moich przygotowaniach do matury i dzięki niemu uzyskałem wysokie wyniki maturalne.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2020

Cierpliwy i bardzo profesjonalny korepetytor. Polecam!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2020

Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.