Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski60 - 80 / 45 min

Tomasz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Nauczyciel języka polskiego - dyplomowany z 30-letnim stażem pracy w zawodzie. Trener rozwoju osobistego dzieci i młodzieży. Wieloletnie doświadczenie poparte sukcesami, w przygotowywaniu uczniów do egzaminów i lekcji. Umiejętność pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 19:00
Wtorek15:00 - 19:00
Środa15:00 - 19:00
Czwartek15:00 - 19:00
Piątek15:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.1990 - aktualnie
nauczyciel języka polskiego, trener rozwoju osobistego, trener ART
Przez całe zawodowe życie związany jestem z nauczaniem języka polskiego a także prowadzeniem szkoleń o charakterze pedagogicznym dla młodzieży, studentów i nauczycieli.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2020

Bardzo polecam pana Tomasza, pełen profesjonalizm, konkretny, przemyślany plan działania, wysoka kultura osobista. Świetnie przygotował syna do Egzaminu Ósmoklasisty. Po zajęciach z panem Tomaszem syn polubił język polski :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.