Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Warszawa (P)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Boks70 / 60 min

Tomasz

Opis ogłoszenia

Cześć! Jeśli chciałbyś/chciałabyś nauczyć się boksować lub poprawić technikę na treningu indywidualnym, to dobrze trafiłeś/aś! ;) Sportami walki zajmuję się już ponad 8 lat, co bardzo pomogło mi nabrać dyscypliny w życiu, jak i przezwyciężyć słabości i nadać mu właściwy kierunek, obecnie chciałbym przekazywać moje umiejętności dalej aby, być może, pomóc też Tobie ;) Na treningu skupiam się głównie na podstawowych technikach, ale dopracowanych w każdym szczególe, dobrych nawykach oraz koordynacji dlatego treningi ze mną są świetnym rozwiązaniem dla osób początkujących. Póki pogoda pozwala preferuje prowadzenie zajęć na świeżym powietrzu, najchętniej w okolicach Pragi południe. Uważam, że nie ma głupich pytań, więc jeśli masz jakieś lub chcesz się umówić na trening pisz śmiało Pozdrawiam! Tomek

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.