Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Warszawa
Grodzisk Mazowiecki

Tomek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/517 opinii
Dla użytkownika Tomek

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 17
avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2021

Zdecydowanie polecam zajęcia z Tomkiem! Profesjonalnie, skutecznie i z humorem :)

avatar
N.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2018

Nie każdy nadaje się do przekazywania wiedzy innym, a Tomek to przede wszystkim fajny i ciekawy świata człowiek, który swoją pasję i zainteresowania potrafi przełożyć na nauczanie języka i dodatkowo skutecznie! Swobodna atmosfera i zrozumienie powodują, że wiedza staje się łatwiej przyswajalna i giną blokady przed mówieniem po angielsku. Wymagający - nie tylko od uczniów, ale przede wszystkim od siebie, umiejętnie dobiera odpowiednią technikę nauczania do konkretnej osoby. Bardzo polecam!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2016

Chodzę do Tomka już od dwóch lat i mogę polecić jego lekcje z całą odpowiedzialnością! Ma indywidualne podejście do ucznia - w moim przypadku przygotowuje materiały pod to czego mi obecnie trzeba (do pracy lub różnych sytuacji życiwych). Same lekcje przebiegają w bardzo przyjaznej atmosferze. Forma nauczania jest nowoczesna, często posługuje się ciekawymi filmikami z internetu lub artykułami. Bardzo jasno i praktycznie tłumaczy gramatykę oraz wraca szczególną uwagę na wymowę. Pomimo, że jest Polakiem, można go śmiało traktować jako native speakera :)

avatar
Stanisław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2014

Tomek ma świetne, indywidualne do ucznia. W prosty sposób potrafi wytłumaczyć nawet najbardziej złożoną gramatykę, chętnie uczy złożonego słownictwa. Zajęcia mogą przebiegać zarówno w formie robienia ćwiczeń jak i na rozmowie, pozwalającej na upłynnienie języka. Tomek dba o strukturę wypowiedzi i wymowę, co bardzo ułatwia naukę i przyspiesza zaawansowanie ucznia. Jest też elastyczny w umawianiu spotkań. Dodatkowo wszystko przebiega w przemiłej atmosferze. Gorąco polecam!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2013

Chodziłem do Tomka na zajęcia kilka miesięcy i muszę przyznać, że bardzo miło te zajęcia wspominam. Przede wszystkim dlatego, że Tomek nie uczy schematycznie. Na każdą lekcję przygotowywał mnóstwo ciekawych materiałów, dzięki którym nauka języka nie była dla mnie nudna. Native speakerzy, z którymi się wcześniej uczyłem, często nie umieli tłumaczyć gramatyki. Tomek tego problemu nie ma, bo dysponuje fachową wiedzą i wie, w jaki sposób opisać dane zagadnienie. A dodatkowo mówi ze świetnym akcentem, niewiele różniącym się od akcentu native'a. Dlatego nie ma co tracić kasy na native speakerów, lepiej zgłosić się właśnie do niego. Jest tańszy i bardziej skuteczny.

avatar
B.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2012

Tomek jest w 100% godnym polecenia nauczycielem języka angielskiego. Jest cierpliwy i wyrozumiały. Bardzo dobrze umie wyważyć nacisk na naukę gramatyki oraz umiejętność mówienia. Dysponuje bogatymi materiałami dostosowanymi do poziomu ucznia. Lekcje prowadzone są w pozytywnej atmosferze, a czas wykorzystywany jest maksymalnie.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2012

Jeśli szukacie dobrego native speakera to dobrze trafiliście, pomimo tego, że Tomek jest Polakiem! Zajęcia prowadzi w bardzo ciekawy sposób i zawsze się znajdzie jakiś temat do rozmowy. Dużo nowych słówek! Bardzo elastyczne godziny zajęć co przy mojej pracy jest ogromnym plusem. Polecam zajęcia z Tomkiem!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2011

Sympatyczna atmosfera, lekcje nie sa nudnę i wymagają myslenia, a nie tylko biernie wykonywanych cwiczeń, rozmowa to podstawa;) Co lekcja można spodziewac się niedpodzianek, poniewaz nie ma ksiązki której trzeba sie koniecznie trzymać;) Gościnnosc to podatwa więc co lekacja dostaniemy pytanie o to czy mamy ochote się czegoś napić;)
elastyczny plan zajęć, Nie polecam tylko ludziom lubiacym trzymac się schematów ;) Polecam;)

Tomek

:)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
22 grudnia 2011

Z przykrością muszę wystawić tą opinię, tym bardziej, że zdecydowałam się na Tomka na podstawie poprzednich. Mam wrażenie, że Tomek podszedł trochę materialistycznie do zajęć. Lekcje umawiane są na wcisk, jednej po drugiej (wypominane jest 5 min. przyjście przed czasem), ciężko upomnieć się o pracę domową, której przesłanie ciągle przekłada, lub wysyła materiały niedostosowane do poziomu ucznia. Potrafi w ostatniej chwili odwołać lekcje. Merytorycznie nie miałam zastrzeżeń, ale moim zdaniem liczy się całokształt oraz podejście do ucznia.

Tomek

:(

avatar
Alan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2011

Świetny!!!

Tomek

nie mam pojęcia od kogo to, ale dziękuję!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2011

Ja też jestem bardzo zadowolona z zajęć z Tomkiem. Przede wszystkim uczy mówić i bardzo dba o poprawność wypowiedzi. Stawia na nieszablonowe, interesujące zajęcia. Nigdy nie jest zmęczony ani zniecierpliwony. Uczy słownictwa z wielu dziedzin i maksymalnie wykorzystuje czas zajęć.
I to wszystko w przyjemnej atmosferze i przy pysznej herbacie.

Tomek

:)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2011

Tomek jest bardzo sympatycznym i miłym lektorem. Lekcje zawsze były przyjemne i bezstresowe, temat do rozmów zawsze się znalazł:) a przy tym dużo pozytywnej dawki energii i humoru. Teraz mogę śmiało powiedzieć, że się rozgadałam i nie boję się mówić po angielsku i właśnie o to chodziło:)
Szczerze polecam lekcje z Tomkiem. Dużą zaletą była możliwość elastycznego ustalania zajęć.

Tomek

:)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2011

Gorąco polecam! Zajęcia prowadzone w bardzo kompetentny sposób, z nacikim na konwersację. Bardzo miła atmosfera i ciekawe tematy omawiane na lekcjach oraz poczucie humoru Tomka pomagają przełamać własne bariery w mówieniu w języku angielskim. Duża elastyczność w kwestii ustalania terminów zajęć jest też niewątpliwym atutem dla osób aktywnych zawodowo.
Raz jeszcze, polecam:-)

Tomek

:)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2011

Tomek to niezwykle kompetentny i rzetelny lektor, z którym nauka staje się przyjemnością. Prowadzi zajęcia bardzo sumiennie, jednocześnie w sympatycznej i swobodnej atmosferze. Podczas zajęć z Tomkiem bez problemu można pozbyć się blokady przed mówieniem, poza tym jego perfekcyjna wymowa i brak polskiego akcentu sprawia, że zdecydowanie można udoskonalić swoje umiejętności.

Tomek

:)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2011

Polecam! Miła atmosfera na lekcjach, ciekawe tematy rozmów:) Tomek kładzie główny nacisk na konwersacje, co jest bardzo przydatne, jeśli na co dzień nie posiada się okazji do rozmowy po angielsku. Jeszcze raz polecam:)

Tomek

:)

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2011

Szczerze polecam, szczególnie, jeśli zależy wam na praktycznej nauce języka. Tomek głównie kładzie nacisk na konwersacje, co jest przecież najistotniejsze w nauce języka. Stara się „wyciągać” ze swoich uczniów jak najwięcej. Atmosfera bardzo sympatyczna. Ustalanie dat i godzin jest elastyczne, Tomek całkowicie dostosowuje się do moich potrzeb.

Tomek

:)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2011

Jeżeli szukacie dobrego native speakera to gorąco polecam, pomimo tego, iż chłopak jest Polakiem. Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że jest to jego zaletą. Tomek nie ma problemu z satysfakcjonującym obydwie strony doborem tematów do dyskusji niezależnie od płci czy wieku uczącego się. Potrafi swobodnie dopasować się do poziomu prezentowanego przez ucznia przy czym systematycznie z zajęć na zajęcia stara się uzupełniać jej/jego zasób słownictwa, co jak nie trudno się domyślić gwarantuje szybki rozwój. Dodam jeszcze, że atmosfera zajęć jest swobodna i z przyjemnością czeka się na kolejne spotkanie.

Tomek

dzięki :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.