Tobiasz Dudziński

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Leszno
Poniec
Pawłowice
Krzemieniewo
Kąkolewo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Budownictwo40 - 70 / 60 min

Tobiasz Dudziński

Opis ogłoszenia

Witam !
Udzielam korepetycji z zakresu studiów na kierunku budownictwo. Staram się jak najlepiej przygotować z danego materiału. Jestem otwarty na wszelkie propozycje co do formatu zajęć. Pomagam w przygotowaniu się do kolokwium, czy pomoc w projekcie: konstrukcje betonowe, mechanika ogólna, podstawy statyki budowli, statyka budowli itp. Mój numer telefonu to 721 383 375. 
Pozdrawiam

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.