Tomasz Mirosławski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk (Zaspa +3)

O mnie

Od trzech lat uczę hiszpańskiego. Pracowałem jako lektor języka hiszpańskiego w szkole językowej, prowadząc zajęcia dla dorosłych. Uczyłem w kilku grupach, ucząc indywidualnie czy w grupach zupełnie od podstaw albo kontynuując naukę już na bardziej zaawansowanym poziomie. W firmie marketingowej zajmowałem się konsultingiem z hiszpańskojęzycznymi klientami. Brałem udział w międzynarodowych wymianach uczniowskich we wschodniej części Półwyspu Iberyjskiego. Jako ratownik pomagałem w organizacji zabezpieczenia medycznego Światowych Dni Młodzieży w Panamie, gdzie pełniłem rolę tłumacza w czasie spotkań organizacyjnych służb ratowniczych tego wydarzenia. A po jego zakończeniu byłem jednym z prelegentów w czasie wykładu dla Panamskich studentów ratownictwa, gdzie opowiadałem o organizacji naszych działań i współpracy z panamskimi służbami. Prowadziłem przyspieszone kursy językowe przygotowujące grupy polskich ratowników do wyprawy do Panamy.

Działam również w harcerstwie. Jako drużynowy, a obecnie koordynator HOPR, nabyłem doświadczenie metodyczne i dydaktyczne w pracy z dziećmi i młodzieżą. Teraz prowadzę szkolenia dla dorosłych i młodzieży w zakresie udzielania pierwszej pomocy.Ukończyłem liceum dwujęzyczne w sekcji polsko-hiszpańskiej, zdobywając "Título de bachiller"- podpisywany przez króla Hiszpanii certyfikat, zdobywany przed komisją polsko-hiszpańską, który potwierdza znajomość języka na poziomie C1.Aktualnie studiuję grafikę na Gdańskim ASP, a jako ratownik oraz instruktor organizuję i prowadzę kursy pierwszej pomocy. Osobiście uwielbiam podróżować w niestandardowy sposób np. na dłuższe trasy na longboardzie, autostopem. Poza tym lubię poznawać interesujące osoby, grać na gitarze i śpiewać. Jestem zafascynowany hiszpańską i latynoską kulturą, dlatego wiele moich doświadczeń, planów wyjazdowych czy marzeń jest związanych właśnie z hiszpańskojęzycznymi krajami. Staram się wykorzystywać wiele okazji do ciągłego sprawdzania i dalszego szlifowania moich umiejętności – jedną z ciekawszych było uczestnictwo w konkursie piosenki hiszpańskiej.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.