Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Szczecinek
Szczecin
Koszalin
Poznań
Kalisz
Piła
Konin
Ostrów Wielkopolski
Matematyka40 - 80 / 60 min

Tomek Król

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Prowadzę zajęcia głównie online.
Dlaczego korepetycje online są równie skuteczne co tradycyjne?

Wielokrotnie miałem okazję uczyć tych samych uczniów na standardowych korepetycjach a następnie online - w ich ocenie jakość zajęć nie zmniejszyła się ani trochę. Część uczniów wolała nawet bardziej korepetycje online niż tradycyjne! Dlaczego? Oto kilka powodów:

  • Oszczędzasz czas, energię oraz pieniądze związane z dojazdami, a zajęcia trwają dokładnie tak długo na ile się umówimy.
  • Niektórzy uczniowie czują się pewniej na zajęciach online niż twarzą w twarz. W końcu podczas zajęć zazwyczaj siedzisz w swoim pokoju w wygodnej dla siebie pozycji i czujesz się komfortowo, zapominając czym jest stres.
  • Posiadam profesjonalny tablet graficzny i odpowiednie programy do korepetycji "na odległość", dzięki czemu nasza współpraca przebiega bardzo sprawnie. Pracujemy wspólnie, widząc na żywo na ekranie komputera każdy krok naszej pracy. Możesz zadawać tyle pytań ile zechcesz, ponieważ jestem cały czas do Twojej dyspozycji.
  • Po pierwszym spotkaniu przesyłam Tobie link do notatek z zajęć, które możesz przeglądać w dowolnej chwili w telefonie lub na komputerze.
  • Możemy uczyć się zdalnie z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy, że posiadasz dostęp do internetu.

Jestem autorem kursu (w formie e-booka) przygotowującego do matury z matematyki. Zawiera zagadnienia opisane w sposób możliwie najłatwiejszy do zrozumienia oraz zadania maturalne z poprzednich lat wraz ze szczegółowymi rozwiązaniami i komentarzem. Oferuję również uporządkowany tematycznie zbiór ponad 600 zadań maturalnych, które pojawiły się na maturze od 2015 roku (nowa formuła). W trakcie kursu otrzymujesz za darmo dostęp do wszystkich materiałów.

100% uczniów kończących u mnie kurs zdało maturę w 2022 roku. Chcesz do nich dołączyć? :)

Jeśli jeszcze Ciebie nie przekonałem i nadal się zastanawiasz to wybór jest prosty - wybierz lekcję próbną!
Pierwsze spotkanie jest za połowę ceny (40 zł / 60 minut). Po jego zakończeniu możesz zdecydować, czy chcesz kontynuować taką formę nauki :)

Prowadzę kursy przygotowujące do matury z matematyki . Zajęcia prowadzone są indywidualnie jak również w grupach 2- i 3 - osobowych na podstawie stopnia opanowania dotychczasowego materiału.

Cennik:
- zajęcia indywidualne: 80 zł / 60 minut
- zajęcia w grupie 2 - osobowej: 60 zł / 60 minut
- zajęcia w grupie 3 - osobowej: 50 zł / 60 minut
- zajęcia w grupie 4 - osobowej: 40 zł / 60 minut

Masz możliwość skorzystania z atrakcyjnych rabatów!
- za każdego poleconego ucznia otrzymujesz godzinę zajęć ZA DARMO,
- zapisz się na zajęcia / kurs maturalny z kilkoma osobami a za każdą z osób otrzymasz godzinę zajęć ZA DARMO.

Jestem założycielem grupy korepetytorów i prowadzimy również weekendowe grupowe (4-6 osób) stacjonarne kursy maturalne na terenie innych miast.

tel. 666 980 507
Jeśli nie odbieram telefonu to prawdopodobnie prowadzę zajęcia. Proszę wówczas o pozostawienie wiadomości SMS a na pewno skontaktuję się w wolnej chwili.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
11.2006 - aktualnie
korepetytor

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2022

Polecam zajęcia z panem Tomkiem potrafi nauczyć, podczas zajęć panuje miła atmosfera.

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2022

Polecam serdecznie. Przyjazna atmosfera, dobre podejście do ucznia. Lekcje od razu stają się przyjemniejsze kiedy ktoś umie je dobrze wytłumaczyć :))

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2022

Szczerze polecam, super atmosfera, pan Tomek bardzo dokładnie tłumaczy, lekcje z nim bardzo mi pomogły:))

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2021

Szczerze polecam, ponieważ dzięki tym zajęciom bardzo dobrze przygotowałem się do bieżących zajęć lekcyjnych i sprawdzianów. Zajęcia warte tej ceny.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.