Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Kielce
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Pomoc we wszystkich formach edukacji w zakresie obowiązującego programu nauczania jęz. niemieckiego.
Jestem emerytowanym nauczycielem z wykształceniem magisterskim i wieloletnią praktyką zarówno w szkolnictwie jak też za granicą.
Jednocześnie informuję,że nie udzielam korepetycji dla osób wyjeżdżających w krótkim terminie za granicę. Uważam bowiem,że nawet przygotowanie słuchacza w stopniu podstawowym, wymaga intensywnej nauki (Sprechen,Leseverstaehen,Hoerverstehen und Schreiben) przez minimum 12 miesięcy.
Ponadto,z tego samego powodu nie prowadzę zajęć dla grup językowych.
Odpowiadam za przygotowanie kilenta w układzie: słuchacz+wykładowca, wyłącznie we własnym lokalu.
Inne opcje są wykluczone.Zajęcia online (Skype) wyłącznie dla słuchaczy z opanowanym podstawowym poziomem A1.(konieczne minimum !)
Uwaga! Konwersacje , konsultacje i testy dla licealistów przygotowujących się do matury- rozpoczynam z wyprzedzeniem pełnego roku od egzaminu maturalnego.(Z próżnego i Salomon nie naleje) .

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 19:00
Wtorek10:00 - 19:00
Środa10:00 - 19:00
Czwartek10:00 - 19:00
Piątek14:00 - 19:00
Sobota10:00 - 15:30
Niedziela08:00 - 15:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Wrona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2015

Gorąco polecam współpracę z Panem Henrykiem Krupą. Jest to bardzo dobry pedagog, który w sposób profesjonalny i łatwo przyswajalny potrafi przekazać wiedzę. Atmosfera na lekcjach jest bezstresowa i i miła. Doskonale wytłumaczył mi wszystko od podstaw, jest cierpliwy i wymagający, ale dzieki temu ja przykładam sie do zajęć. Miałem wielu korepetytorów, ale żaden nie potrafił wzbudzić we mnie zainteresowania ani chęci do nauki jezyka niemieckiego Panu Henrykowi to sie udalo, za co jestem mu bardzo wdzięczny bo dzięki temu żyję mi sie już lżej na obczyźnie. Szczerze polecam, chciałbym aby każdy nauczyciel miał takie podejście do uczniów jak Pan Henryk.

Henryk Krupa

Kamilu,jestem Ci bardzo wdzięczny za słowa uznania,ale to ode mnie powinieneś Ty je otrzymać.Pracujemy online ponad rok.Zacząłeś prawie od podstaw i zawsze zachwycała mnie Twoja determinacja i niezwykła mobilizacja do nauki. Jak żaden z moich słuchaczy osiągnąłeś w krótkim czasie ogromne postępy. Niewiele zostało nam do zakończenia kursu,a ja już teraz cieszę się z Twoich osiagnięć i sukcesu.To wielka radość dla nauczyciela,gdy z lekcji na lekcje widzi i słyszy,że jego trud nie idzie na marne.Pozdrawiam !

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2015

Jak najbardziej polecam lekcje z Panem Henrykiem, w ekspresowym tempie pomógł mi się przygotować do ważnej rozmowy, co dodało mi pewności w mówieniu i zapewniło pomyślny przebieg tej rozmowy. Lekcje były prowadzone jasno, zrozumiale i konkretnie, omówione zostało to jak i co powinienem mówić. Błędy były natychmiast wychwytywane i poprawiane, wiele rzeczy Pan Henryk wynotowywał i przesyłał na czacie, co było również bardzo pomocne. Atmosfera rozmów była przyjazna i szczera. Polecam !!!

Henryk Krupa

Dziękuję Panie Robercie.Zawsze do usług !
Henryk Krupa

avatar
kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2013

Pan Henryk jest zarówno świetnym nauczycielem jak i wspaniałą osobą, jest bardzo dobrze przygotowany do prowadzenia korepetycji. Nauka z nim to czysta przyjemność, tłumaczy wszystkie zagadnienia w sposób ciekawy a co najważniejsze skuteczny. Na zajęciach panuje miła atmosfera. Wszystko to sprawia że na lekcje przychodzi się z uśmiechem na twarzy. Ciesze się że trafiłem na kogoś takiego. Gorąco polecam !!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.