Andrzej Tikhonov

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Wrocław (Stare Miasto)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie, здравствуй, добрый человек, jestem tu, by cię wesprzeć. Jestem tu, byśmy razem przemierzyli fascynującą przestrzeń najpiękniejszego języka i zbudowali w mózgu nowy system poznawania świata. Język Rosyjski to mój ojczysty język! Gramatyka, mówienie, czytanie i słuchanie. Moje metody nauczania mocno splątane z filozofią języka i polegają na zwiększeniu potencjału procesów psychicznych. W moim biurku znajduje się opasła teczka z dyplomami i certyfikatami potwierdzającymi moje własne osiągnięcia i opowiadającymi o moich umiejętnościach. U ciebie też taka będzie. Moi studenci biorą udział w międzynarodowych projektach i pracują w różnych krajach. Wprowadzam do magicznej krainy języka rosyjskiego dorosłych i dzieci przez 12 lat; Jako asystent profesora języka rosyjskiego pracowałem w stanach zjednoczonych w ramach programu Fulbright’a. Czekam na chętnych dołączyć się do moich wypraw językowych.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.