Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Wrocław (Krzyki)
Legnica
Wałbrzych
Zgorzelec
Jelenia Góra
Żmigród
Lubin
Kłodzko

Paweł

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii
Dla użytkownika Paweł

O mnie

Od października 2021 roku jestem studentem medycyny. Nauki przyrodnicze interesują mnie od najwcześniejszych lat szkoły podstawowej, a chemia od samego początku gimnazjum stała się moim ulubionym przedmiotem. Rozwijanie zainteresowań biologiczno-chemicznych zaowocowało zdobyciem tytułu Laureata i Finalisty konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista. Swoją przygodę z tymi przedmiotami kontynuowałem w Liceum Ogólnokształcącym nr VII we Wrocławiu, które znane jest w województwie jako szkoła specjalizująca się w nauczaniu biologii i chemii. Do matury przygotowywałem się samodzielnie w dobie pandemii, czytając repetytoria oraz analizując zadania i arkusze. Uzyskane wyniki, 97% z chemii i 92% z biologii, pozwoliły na zajęcie 11 miejsca na liście osób przyjętych na kierunek lekarski.Przygodę z udzielaniem korepetycji zacząłem w gimnazjum, pomagałem kolegom z klasy nadrobić zaległości i przygotować się do egzaminu gimnazjalnego. W liceum działałem w takiej formie pomagając zarówno rówieśnikom jak i młodszym kolegom i koleżankom poznanym w gimnazjum, którzy podobnie jak ja wybrali profil biologiczno-chemiczny. Na studiach zacząłem swoją przygodę na rynku korepetycji razem z kolegami z liceum.Jeśli miałbym powiedzieć w czym się specjalizuję, to właśnie w pomaganiu z nadrabianiem zaległości. Jestem cierpliwy, zawsze staram się wyjaśnić na wiele sposobów niejasne zagadnienia. Osoby, którym pomagałem zawsze zaczynały radzić sobie bardzo dobrze, pomimo tego, że na początku myślały, że zaległości są zbyt duże.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2018 - 06.2021
Liceum Ogólnokształcące nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego we Wrocławiu
10.2021 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2023

Bardzo polecam zajęcia z Panem Pawłem, dzięki nim udało mi się świetnie przygotować do matury. Zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie, a Pan Paweł jest zawsze doskonale przygotowany i przekazuje całą potrzebną wiedzę w sposób zrozumiały. Wszystkim, którzy potrzebują poszerzyć swoją wiedzę z chemii, przygotować się do egzaminu lub nadrobić zaległości - z czystym sumieniem polecam!

avatar
Staszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2023

Rewelacyjny nauczyciel! Przygotowywał córkę do konkursu Zdolny Ślązak. Świetne podejście do ucznia, profesjonalnie prowadzone zajęcia zakończone sukcesem. Córka uzyskała tytuł Laureata.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2023

Bardzo polecamy korepetycje z p. Pawłem, dzięki którym nasz syn został laureatem Zdolnego Ślązaka. Zajęcia były prowadzone bardzo profesjonalnie, na postawie autorskich materiałów. Jeszcze raz dziękujemy za ogromną pomoc w osiągnieciu tak dużego sukcesu.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2023

Pan Paweł pomógł zdobyć synowi tytuł laureata zDolnego Ślązaka z chemii!! Bez tak świetnych korepetycji syn by sobie nie poradził. Z całego serca polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2023

Z całego serca polecam korepetycje z panem Pawłem. Pomagał synowi w przygotowaniach do Zdolnego Slazaka. Nie dosc ze przekazał mu sporą dawkę wiedzy, korzystał z różnych pomocy naukowych, to jeszcze pomógł uwierzyć w siebie. Pan Paweł był zawsze bardzo ciepliwy i świetnie przygotowany do zajęć. Taki korepetyror to skarb, my zostajemy z nim na kolejne lata.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2023

Rewelacyjny nauczyciel z spersonalizowanym podejściem do ucznia i bardzo dużym zaangażowaniem.
Zajęcia były prowadzone bardzo profesjonalnie, z ogromna rzetelnością, oparte na materiałach z różnych źródeł i uzupełnione dużą liczbą praktycznych wskazówek. Wszystko przekazane w rzeczowy, ciekawy i bardzo przestępny sposób.
Szczerze polecam!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2023

Polecam! Świetnie prowadzone zajęcia! Czas podczas korepetycji mija mi bardzo szybko- czasami nie zauważam kiedy lekcja dobiega końca. Każde zajęcia są produktywne i wynoszę dużą ilość wiedzy, która jest podana w bardzo przystępny sposób. Już po kilku spotkaniach wiedziałem że trafiłem na odpowiedniego nauczyciela.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2023

Bardzo dobry korepetytor. Posiada świetne materiały dodatkowe i bardzo dobrze tłumaczy. Zawsze przygotowany, miły i pomocny.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2022

Bardzo fajnie tłumaczy, nadrobiłem zaległości. Polecam

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2022

Zajęcia pomogły mi zrozumieć tematy, które sprawiały mi trudność. Poprawiłem oceny i nadgoniłem zaległości, tak, że teraz wszystko rozumiem na lekcjach. Bardzo polecam

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2022

Świetny nauczyciel, cierpliwie i prosto wyjaśnia wszystkie tematy. Ciekawie prowadzi korepetycje i poświęca dużo czasu na zagadnienia wymagane w szkole. Pomógł mi bardzo zrozumieć chemię

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.