Piotr Smotryś

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Stalowa Wola
Nisko
Fizyka25 - 35 / 60 min

Piotr Smotryś

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Witam

udzielam korepetycji z matematyki oraz z chemii na poziomie gimnazjum, szkoły średniej oraz studiów, z fizyki na poziomie gimnazjum oraz szkoły średniej, jestem absolwentem wydziału chemicznego politechniki rzeszowskiej oraz odbyłem studia podyplomowe z zakresu nauczania matematyki i fizyki. Odbyłem także kurs pedagogiczny doszkalający z zakresu nauczania przedmiotów ścisłych, posiadam 8 - letnie doświadczenie z zakresu udzielania lekcji;

Tel. nr. 885740842

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2018

bardzo polecam pana Piotra ma fajny kontakt z młodzieżą moja córka jest nim zachwycona jak miała samie dwoje z chemii tak teraz ma czwórki trzecia gim

avatar
Mateo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2015

Pan Piotr jest super korepetytorem . Polecam Go serdecznie tym którzy mają problemy z fizyką

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2014

Pan Piotr jest wybitnym korepetytorem.Tematy które zostały przezniego wytłumaczone zostają w pamięci przez bardzo długi okres.
Serdecznie Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.