Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski45 - 145 / 45 min

Justyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/523 opinie

Opis ogłoszenia

NEAR- NATIVE SPEAKER -KA, rozkochana w języku miłośniczka literatury anglojęzycznej  z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu oraz pracy w siedzibie głównej British Council w Londynie;  współautorka kursów, w których wzięło udział ponad 50,000 uczniów z 180 państw,  zaprasza na angażujące lekcje języka angielskiego w Leeds lub online które sprawią, że nauka stanie się przyjemnością! 

Specjalizuję się w przełamywaniu bariery językowej,  pracując często z uczniami, którzy od lat uczestniczą w lekcjach angielskiego, zarówno w ramach edukacji szkolnej jak i prywatnej, a  mimo tego doświadczają bariery w mówieniu, obawiając się, nie potrafiąc, często unikając prowadzenia konwersacji.

Zapraszam na moją stronę internetową: thinkenglish. info

Wypracowane przeze mnie unikalne podejście, spersonalizowana metodologia i plan nauczania zogniskowane wokół ucznia - jej bądź jego potrzeb, motywacji oraz krótko- i długo- falowych celów podjęcia nauki, a także tematyka zajęć dobrana w taki sposób, by uczynić prowadzone je stymulującymi i angażującymi, stanowią jedne z wielu stosowanych przeze mnie narzędzi, za pomocą których naprawiam szkody poczynione poprzez skostniały system edukacji, a także, co stwierdzam z poczuciem żalu, korepetytorów pozbawionych zaangażowania oraz pasji.

Prowadzę zajęcia z General English, Business English,  przygotowuję do matury, egzaminów IELTS, TOEFL, FCE i CAE, CPE, egzaminow na studia (oraz studiowania per se) za granicą, a także rozmów kwalifikacyjnych i wyjazdów poza granice kraju w celach biznesowych, edukacyjnych i zarobkowych.

Koszt zajęć grupowych:
- 45 złotych / 9 GBP za 60 minut

Koszt zajęć online Polska:
- 80 złotych za pierwsze zajęcia
- 130 złotych za 45 minut przy dwóch lub więcej zajęciach tygodniowo 
- 145 złotych za 45 minut przy jednych zajęciach tygodniowo.

Koszt zajęć online UK lub stacjonarnych w Castleford:
-18 GBP za pierwsze zajęcia
- 25 GBP za 45 minut przy dwóch lub więcej zajęciach tygodniowo
- 30 GBP za 45 minut przy jednych zajęciach tygodniowo.

Co stanowi fundament, na którym opieram się w prowadzeniu i projektowaniu zajęć, które przynoszą niebywałe rezutaty?

Pasja oraz ogromne zaangażowanie w rozwój każdego ucznia  
Nauczanie stanowi moją pasję, której poświęcam się absolutnie i z wielką przyjemnością. W każdego ucznia inwestuję moje serce, ogrom czasu i energii, by upewnić się, iż wszyscy moi studenci są w pełni zadowoleni z prowadzonych przeze mnie zajęć oraz ich owoców . Nic nie przynosi mi większej satysfakcji niż poczucie, iż za sprawą mojego zaangażowania, sumienności, pozytywnej energii i kreatywności moi uczniowie rozwijają swoje umiejętności nie tylko w zaskakującym tempie, a sama nauka staje się dla nich przyjemnością! Równie istotna jest dla mnie pewność, że zdobyte podczas zajęć oraz za sprawą wymagających prac domowych umiejętności oraz nowo poznane słownictwo posiadają trwały charakter. Metodologię, tematykę, plan oraz styl nauczania są w pełni spersonalizowane, a każda lekcja przyczynia się do nieustannego rozwijania kompetencji językowych, znoszenia bariery w mówieniu oraz stanowi krok w stronę realizacji długo- i krótko- falowych celów.  

- Stosowanie nowoczesnych, progresywnych i niekonwencjonalnych metod.
Oprócz absolutnego zaangażowania i wysoce spersonalizowanego podejścia do każdego ucznia , korzystam z odpowiednio dobranych materiałów - przede wszystkim z artykułów, krótkich filmów, wideo oraz podcastów tworzonych na co dzień przez czołowe media brytyjskie oraz amerykańskie, a także zaufane instytucje zajmujące się popularyzacją wiedzy oraz nauki. Zapoznanie się ze wspomnianymi wyżej materiałami zostaje wplecione w pracę domową, co oferuje studentowi interakcję z żywym, współczesnym językiem, czyniąc lekcje zaskakującymi i interesującymi*] .  Sięgając po materiały o bardziej formalnym charakterze, czerpię z  treści tworzonych między innymi przez filologów, lingwistów i nauczycieli z ramienia najlepszych uniwersytetów oraz instytucji na świecie takich jak Harvard, Oxford University, Cambridge, British Council, BBC English oraz Pearson.

 - Bycie  (Near) Native Speakerką (IELTS score 8.5)
Język angielski stanowił nieodłączną część mojego życia od najmłodszych lat. Ponadto , niemalże całe dorosłe życie spędziłam w Londynie , pracując między innymi ze szkołami brytyjskimi i Unią Europejską z ramienia British Council. Współpracowałam blisko z liderami edukacji i przedstawicielami rządów krajów z całego świata nad unowocześnieniem polityki edukacyjnej, przede wszystkim w nauczaniu języka angielskiego. Jednocześnie, kreowałam kursy poszerzające kompetencje językowe i międzykulturowe, pełniąc jednocześnie rolę Edukatorki. W taki oto sposób przygotowałam ponad 50,000 kursantów z całego świata do rozpoczęcia oraz rozwijania kariery zawodowej. Za swój dodatkowy atut uważam fakt, iż będąc Near Native Speakerką, władam także językiem polskim, doskonale znam gramatykę oraz nie podzielam dość powszechnie panującego wśród Native Speakerów przeświadczenia, iż samo pochodzenie stanowi czynnik w sposób magiczny czyniący z każdego Native’a wyśmienitego nauczyciela, który nie musi przygotowywać się do lekcji ani w nie angażować.

Do zobaczenia niebawem!

Dostępność

Poniedziałek13:00 - 20:00
Wtorek13:00 - 20:00
Środa13:00 - 18:00
Czwartek13:00 - 20:00
Piątek13:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2010 - 07.2014
Uniwersytet Jagielloński
Kulturoznawstwo międzynarodowe, Dyplom summa cum laude (z najwyższym wyróżnieniem)
09.2016 - 12.2017
St Andrews University
Doktor
Lingwistyka i Antropologia Społeczna
Kursy i szkolenia
08.2012
IELTS
07.2014
TEFL
12.2017
British Council Teaching for Success
10.2018
Oxford University - English Language Teacher's Seminar
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 23
avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2023

Z ręką na sercu polecam zajęcia z Justyną! Jestem jej bardzo wdzięczna jaką rolę odegrała w moim procesie nauki angielskiego. Współpracowałyśmy ponad rok. Justyna jest na maxa zaangażowaną nauczycielką. Jej energia i entuzjazm są zaraźliwe co dodatkowo motywuje do nauki. Zajęcia były bardzo różnorodne. Jest bardzo cierpliwa i wyrozumiała, ale także wymagająca. Zawsze jest gotowa odpowiedzieć na wszystkie pytania i tłumaczyć różne aspekty języka, niezależnie od tego, jak trudne mogą być. Justyna nie ogranicza się jedynie do podręczników, dzięki temu miałam okazję rozwijać umiejętności nie tylko w zakresie czytania i pisania, ale głównie słuchania i mówienia. Jej zaangażowanie, profesjonalizm i pasja do nauczania sprawiają, że każda lekcja jest inspirująca i satysfakcjonująca. Dzięki Justynie nabrałam pewności w komunikacji oraz pozbyłam się blokady językowej, a dodatkowo poprzez dobór bardzo ciekawych materiałów przez Justynę, dowiedziałam się bardzo wielu rzeczy. Dodam również że Justyna jest bardzo otwartą osobą, dzięki czemu nasze lekcje były pełne ciekawych konwersacji na wiele życiowych tematów :)

Polecam z całego serca lekcje z Justyną!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2023

Gorąco polecam zajęcia z panią Justyną! Ogromna wiedza, sumienność i zaangażowanie. Pani Justyna zaraża pasją do języka angielskiego. Każde zajęcia są bogate w szereg materiałów, które umożliwiają lepsze zrozumienie zagadnień. Pani Justyna zachęca i motywuje do otaczania się w świecie anglojęzycznym poprzez czytanie artykułów i słuchanie wykładów i podcastów. Dzięki jej pomocy dostałam się na studia psychologiczne i od lat szczęśliwie żyję w Wielkiej Brytanii.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2022

Pani Justyna to nauczycielka, na której lekcje przyjdziecie z przyjemnością!
Zawsze wyrozumiała, cierpliwa i uśmiechnięta od ucha do ucha. Na każdej lekcji mam styczność z profesjonalnymi i bardzo mądrymi materiałami. Są ciekawe i zróżnicowane, co sprawia, że wykonuję je z radością,
Plusem każdego spotkania jest także poznawanie m.in nowego słownictwa i jego wymowy co jest dla mnie niezwykle ważne. Po każdej lekcji dostaję parę zadań domowych, przy czym język angielski jest ze mną także po lekcjach. Jednak nie tylko są pracą domową, są także dobrym źródłem wiedzy na przyszłość.
Jako zabiegana nastolatka, zawsze znajduję czas i chęci na odbycie lekcji, nawet po wyczerpującym dniu w szkole. Uważam, że to zasługa cudownego temperamentu mojej nauczycielki. Myślę, że to bardzo ważne przy wyborze korepetytora.
Mam nadzieję, że moja przygoda z Panią Justyną będzie jak najdłuższa, ponieważ wiem, że moja wiedza będzie o wiele, wiele większa!

avatar
Danuta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2021

Justyna to super nauczycielka! Pełna energii, zaangażowana i zawsze przygotowana. Zajęcia są bardzo ciekawe, a różnorodność materiałów mnie zaskakuje. Pomogła mi przełamać barierę językową. Jest bardzo wymagająca, co sprawia, że jestem zawsze przygotowana, a przez to regularnie się uczę i poszerzam słownictwo. To prawdziwy skarb!

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2019

Zdecydowanie polecam zajęcia nauki angielskiego z Panią Justyną!
Uśmiech od ucha do ucha, profesjonalne podejście, wysłuchanie potrzeb i cierpliwość!
Polecam każdemu kto ma barierę językową!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2018

Zella jest po prostu jedyna w swoim rodzaju! Zanim podjęłam z nią naukę szukałam dobrego korepetytora przez prawie dwa lata, nie wspominając nawet o całym czasie, który spędziłam na naukę - od szkoły podstawowej po studia oraz uczęszczając na kursy w szkołach prywatnych. Nie potrafiłam jednakże pozbyć się bariery, która uniemożliwiała mi swobodną komunikację na zadowalającym poziomie, bez konieczności tłumaczenia zdań z polskiego na angielski. Ponadto, pomimo znajomości gramatyki, wciąż nie potrafiłam przekuć teorii w praktykę. Próbowałam zajęć zarówno z Native Speakerami (które polegały na tym, iż ja słuchałam, a oni mówili) oraz z polskimi nauczycielami, którzy, pomimo dobrych opinii, niewiele różnili się od tych szkolnych. Już po pierwszej lekcji wiedziałam, że to jest właśnie to - zajęcia były intensywne, dynamiczne, dopasowane do moich potrzeb, często w oparciu o materiały na tematy doskonale wpisujące się w moje zainteresowania bądź inne - równie interesujące - które poszerzały moje horyzonty. Mój progres na przestrzeni zaledwie 3 miesięcy był niesamowity, a po 6 miesiącach zaczęłam, co dla Zelli było niezwykle istotne - myśleć po angielsku. Cóż za niespodzianka! Nawet zajęcia dotyczące gramatyki były innowacyjne: pozwoliły na uporządkowanie wszystkiego w głowie, zmuszały do żonglowania czasami w zależności od kontekstu, a poczucie humoru Zelli czyniło je zabawnymi. Jest jeszcze jedna cecha Zelli, która jest nieoceniona: jest ona najbardziej inspirującą osobą, jaką poznałam. Otworzyła mi oczy na świat możliwości, o których nie śniłam, a następnie ujęła je w ramy pragmatyczne, wnikając w kwestie formalne, które mnie przerażały. I w ten osób pomogła mi zmienić moje życie!

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2018

Powiedzieć, iż Justyna (a właściwie Zella) jest zaangażowaną i wymagającą nauczycielką z pasją, z darem do nauczania, z zaraźliwym entuzjazmem do nauki, z wieloletnim doświadczeniem, indywidualnym podejściem do ucznia, która nie boi się wdrażać, a nawet kreować własną metodologię to powiedzieć nic. Przed poznaniem Zelli nie sądziłem, że nauczyciele, a tak naprawdę ludzie tacy jak ona istnieją. Dostałem jej numer od kumpla, który odmówił wspólnego piwa w sobotni wieczór z powodu konieczności przygotowania się do lekcji angielskiego w niedzielę wieczorem. Świadomy jego wielokrotnych prób podjęcia nauki z różnymi nauczycielami, uznałem to za żart. Okazało się jednak, że Sebastian został pochłonięty, a nawet zafascynowany nauką języka, którego zawsze nie znosił. Co zdziwiło mnie nawet bardziej nie był to charakterystyczny słomiany zapał, gdyż na lekcje uczęszczał od prawie 6 miesięcy w wymiarze 4-6 godzin tygodniowo (szokująca liczba w przypadku oddanego rozwijaniu kilku firm na raz pracoholika!) i nie mógł uwierzyć w postęp, jakiego dokonał oraz że niekonwencjonalne podejście Zelli sprawiło, iż nawet uczenie się gramatyki okazało się przyjemne i zabawne, a jednocześnie wszystko, co dotąd niezrozumiałe stało się jasne. Zaciekawiony poprosiłem o numer do nauczycielki, która dokonała cudów, otrzymując go z informacją, że jej grafik jest zawsze pełny.
Miesiąc później postanowiłem zadzwonić do Zelli, aby przygotowała mnie do dwumiesięcznego wyjazdu do Kanady. Gdy wreszcie udało mi się dodzwonić, miły, przepraszający głos poinformował mnie o braku terminów. Dopiero powołanie się na Sebastiana oraz informacja o wyjeździe zmieniła jej zdanie, choć moja chęć uczestniczenia w zajęciach codziennie spotkała się z asertywnym "nie" oraz wytłumaczeniem, iż absolutnie nie jest skłonna poświęcić dobra swoich obecnych uczniów. Zanim stawiłem się w drzwiach jej mieszkania o 21.30, na schodach minąłem jednego z jej uczniów. Otworzyła drzwi, przywitała mnie szczerym, ciepłym uśmiechem, zaprosiła do salonu, poczęstowała herbatą z sokiem malinowym, a następnie poprosiła o 3 minutki - prośba wynikająca a faktu, że poprzednia lekcja uległa przedłużeniu o prawie godzinę. Początkowo nie dowierzałem, ale gdy o 23.15 nasza pierwsza lekcja dobiegła końca, zrozumiałem, że Zella poświęcała się nauczaniu w pełni. Odmówiła przyjęcia większej sumy pieniędzy, twierdząc, że jako idealistka chciałaby móc prowadzić lekcje za darmo. W kolejnych dniach przychodziłem na zajęcia, a Zella poświęcała mi czas, początkowo zarezerwowany dla niej, którego miała bardzo niewiele. Żadna z naszych lekcji nie skończyła się o czasie. W przeciągu 2 tygodni pokonałem barierę językową, rozwinąłem moje kompetencje językowe w niesamowitym tempie - nauczyłem się więcej niż przez 2 lata współpracy z poprzednią nauczycielką. Zella ofiarowuje wiele, jest zawsze przygotowana do lekcji, a oprócz pracy domowej zalała mnie filmikami i artykułami, w wyniku jednej z naszych rozmów o życiu, które obudziły we mnie uśpioną od lat motywację - nie do nauki angielskiego, ale do podejmowania prób wprowadzenia zmian, o których marzyłem od lat. Pozytywna natura Zelli i pokłady energii, które bierze niewiadomo skąd, czynią pokonani bariery w mówieniu dziecinnie proste. Pomimo promiennego uśmiechu i dużej dozy humory, jest ona bardzo wymagająca, nie kryła zatem swojej frustracji, gdy drugi raz pod rząd pojawiałem się na zajęciach nieprzygotowany :) Na 3 dni przed wyjazdem musiałem zająć się formalnościami. Gdy na dzień przed wyjazdem dostałem od niej maila o 9:45, zdziwiłem się, wiedziałem bowiem, iż do lekcji przygotowuje się w nocy - do 2,3, czasem 4 nad ranem. Gdy w załączniku odnalazłem tematyczne słowniczki i wyrażenia odzwierciedlające listę zagadnień wymienionych przeze mnie na pierwszych zajęciach - wszystkie użyte w kontekście w żartobliwy sposób, często odnoszący się do dyskusji o naturze społecznej, politycznej i filozoficznej, którym oddawaliśmy się na koniec lekcji, ku mojemu zdziwieniu w języku angielskim! Wtedy zrozumiałem, że gdy ja spałem, ona pracowała ponad własne siły, by upewnić się, że pojadę w pełni przygotowany - że nie potrafiłaby inaczej. Wielokrotnie przekonywałem ją potem do wprowadzenia zmian w cenniku tak, aby choć trochę odzwierciedlał on czas, jaki poświęca każdemu uczniowi, zawsze spotykając się z idealistyczną - moim zdaniem naiwną - reakcją. Nie wiem, co w końcu ją ku temu skłoniło, ale gdy dostałem smsa z informacją i prośbą o pozostawienie recenzji, bardzo się zdziwiłem, ale i ucieszyłem. Nauczyciele tacy jak Zella, jeśli w ogóle istnieją, są na wagę złota; a i tak nie da się skwantyfikować tego, jak wiele jest ona w stanie poświęcić dla ucznia, szczególnie w sytuacjach takich jak moja.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2017

GORACO POLECAM! Od pierwszej lekcji wiedzialem, ze Justyna jest wyjatkowa korepetytorka. Juz pierwszych minutach zarazila mnie swoja pozytywna energia, a nie jest to latwe, szczegolnie po dlugim dniu pracy. To co mnie najbardziej zaskoczylo to materialy, z ktorych korzystala. Moj angielski byl na poziomie B1-2 (mniej wiecej), mialem natomiast problemy z mowieniem. Justyna pomogla mi je przelamac. Lekcje byly czesto tematyczne, a Justyna korzystala z roznorakich zrodel - nie wiem, skad je wynajdywala, ale dzieki nim wreszcie doswiadczylem prawdziwego jezyka. Chcialem takze usystematyzowac gramatyke. Przerobilismy z Justyna najwazniejsze tematy gramatyczne, w tym czasy. Justyna zasugerowala, abysmy zaczeli od poczatku i byl to znakomity wybor - nie mam juz teraz watpliwosci, jakiego czasu uzyc! We wrzesniu rozpoczalem studia na uczelni w UK - Justyna pomogla mi w aplikacji i przygotowala do wyjazdu. Na poczatku bardzo sie obawialem, lecz dzieki Justynie radze sobie na rowni dobrze z tekstami naukowymi i brytyjskim slangiem!

avatar
Bea
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2017

Justyna była moją nauczycielka przez 3 lata zanim powróciła do Londynu, aby zdobywać dodatkowe doświadczenie, i cieszę się niezmiernie z jej powrotu! Przez ostatnie dwa lata próbowałam lekcji z innymi korepetytorami, ale l wydawały mi się nudne, a nauczyciele bez tak zwanej 'werwy', której Justynie nie brakuje. Choć bardzo chcę się uczyć angielskiego, brakuje mi czasem motywacji, ale przy Justynie nie sposób się nie uczyć, bo na każdej lekcji sprawdza postępy oraz zaraża pozytywną energią! Jeśli chcesz się porządnie i szybko nauczyć i mieć z tego frajdę, Justyna będzie, moim zdaniem, świetnym wyborem.

avatar
Alka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2017

Prowadzone przez Justynę lekcje są nie tylko prawdziwą przyjemnością, jako że Justyna od progu zaraża niesamowitymi pokładami pozytywnej energii, ale i korzysta z różnych interesujących źródeł - nie spodziewałam się, że zajęcia mogą być tak ciekawe. Niech pozytywne usposobienie Justyny Was jednak nie zmyli - jest ona jednocześnie bardzo wymagająca, regularnie monitoruje postępy w nauce i nic nie umknie jej uwadze :) Uczę się angielskiego od podstawówki, ale nie potrafiłam poradzić sobie z barierą językowa, a teraz czuję, że mogę rozmawiać z każdym i o wszystkim. Polecam!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2017

Nigdy nie przypuszalam, ze zajecia z jezyka angielskiego, ktory byl moja Achillesowa pieta, moga byc tak ciekawe i anagazujace. Justyna korzysta z wielu roznych materialow: artykulow w brytyjskich i amerykanskich magazynow, filmikow na interesujace tematy, itp, ktore sprawiaja, ze zajecia staja sie bardzo ciekawe. Posiada orgomna cierpliwosc i mnosto energii. Prace domowe stanowia przyjemne wyzwanie. Polecam!

avatar
Edgar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2015

Justyna jest znakomitą korepetytorką. Zawsze przygotowana do lekcji, zawsze uśmiechnięta od ucha do ucha, pełna pozytywnej energii i zaangażowania. Nawet gdy przychodzę na zajęcia zmęczony po pracy bądź zaspany z rana jej radosna, roześmiana natura motywuje mnie do pracy. Zajęcia były różnorodne, skupiały się nade wszystko na mówieniu i przełamaniu bariery językowej. Początkowo było mi trudno się przełamać i rozmawiać po angielsku, ale swoboda, ciepło i zaangażowanie Justyny roztopi wszelkie lody! Justyna posiada także niesamowicie szerokie horyzonty - na zajęciach jestem pod wrażeniem jej wiedzy na różne tematy, nigdy się nie nudzę i daję się zarazić jej pasji. Materiały do domu - krótkie filmy, wykłady i artykuły, sprawiają, iż nie tylko poszerzam zdolności językowe, ale i swoje postrzeganie świata. Strzał w dziesiątkę!

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2015

Serdecznie polecam korepetycje u Justyny. Jest bardzo miłą, wesołą i otwartą osoba, co pozwala poczuć się swobodnie na jej lekcjach. Naukę języka dostosowuje do potrzeby ucznia. Lekcje są urozmaicone, uczymy się słówek, gramatyki, czytamy, dużo mówimy oraz dostajemy materiały do domu. Brak monotonii gdyż tematyka zajęć jest bardzo różnorodna, z Justyna można porozmawiać na każdy temat . Gdy ktoś z moich znajomych będzie potrzebował korepetycji z czystym sumieniem polecę mu Justynę.

avatar
Majka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2015

Najlepsza korepetytorka z języka angielskiego jaką do tej pory miałam. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do wszelkich kwestii, zagadnień, które w danym momencie tłumaczy, wyjaśnia. Pozostaje w stałym kontakcie z uczniem. Również poza zajęciami stacjonarnymi mogłam liczyć na jej pomoc, nawet w nagłych sytuacjach, które wymagały szybkiej reakcji. Jej wyrozumiałość często są godne podziwu, co nie pomniejsza motywacji ucznia, która odgrywa najważniejszą rolę w edukacji. Tematyka zajęć w dużej mierze zależy od potrzeb ucznia, choć p.Justyna często sama podpowiada na co warto zwrócić uwagę, nad czym jeszcze popracować. Wspólnie tłumaczymy teksty zarówno naukowe jak i mniej formalne, czasem slangowe. Dba o wszechstronność swoich uczniów i zawsze chętnie służy radą, wsparciem. Dużym atutem jest atmosfera i sposób docierania do ucznia, które sprzyjają poczuciu pewności, co przekłada się m.in. na rozgadanie. Konsekwentnie monitoruje postępy i kontroluje prace domowe. Z pełną odpowiedzialnością polecam te zajęcia, także swoim znajomym, którzy widząc moje postępy również zaczęli uczęszczać na zajęcia z p.Justyną. :)

avatar
Ernest
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2015

Gorąco polecam naukę u p. Justyny. Zajęcia są ciekawe i prowadzone z dużym zaangażowaniem. Moja znajomość angielskiego szybko rośnie co sprawia, że mam poczucie dobrze zainwestowanych pieniędzy.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2015

Bardzo ciekawie prowadzone zajęcia, brak monotonii, miła luźna atmosfera, materiał dostosowany do poziomu nauki, zaangażowanie. Justyna potrafi zmotywować do nauki, ale też być wyrozumiałą nauczycielką :) Polecam

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2015

Od razu 'słychać', że Justyna mieszkała w Wielkiej Brytanii - mówi z bardzo ładnym akcentem i posługuje się 'żywym' językiem, a nie podręcznikowymi, przestarzałymi formułami. Ponadto zajęcia z nia sa interesujace ze względu na jej szerokie zainteresowania i umiejętność zainspirowania ucznia do dyskusji na tematy zwiazane m.in z kultura, polityka czy literatura. Polecam!

avatar
Seba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2015

Justyna jest otwarta i pogodna - bezpośrednia w nauce. Nie ma owijania w bawełnę, jest nauka - są rezultaty. Zajęcia są prowadzone w miłej i życzliwej atmosferze. Justyna słucha czego oczekuje się od zajęć i odpowiednio do nich przygotowuje materiały. Tematy zajęć oraz zróżnicowanie treści jeszcze bardziej rozszerza horyzonty i wzmaga myślenie - niewątpliwie pozytywnie odbijając się na nauce języka. Polecam :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2015

Polecam zajęcia z Justyną, są one zróżnicowane i ciekawie zorganizowane, przez co nie da się nudzić. Na każde zajęcia jest przygotowana i wita uśmiechem:)

avatar
kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2015

Super nauczycielka z ogromnym zaangażowaniem. Do każdych zajęć jest bardzo dobrze przygotowana. Na zajęciach atmosfera jest bardzo przyjemna, dzięki czemu człowiek nie krępuje się odezwać kalecząc angielski;) Po paru msc. nauki z Justyną zauważyłam ogromne postępny. Na każdych zajęciach poznaję mase nowych słówek,które są przydatne w życiu codziennym. Gorąco polecam zajęcia z Justyną.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2015

Świetna nauczycielska, udziela lekcji z ogromną pasją i zaangażowaniem. Zawsze przygotowana do zajęć, dzięki czemu zajęcia są bardzo efektywne i ciekawe. Dziewczyna bardzo sympatyczna, energiczna i cały czas uśmiechnięta, co powoduje, że czuje się bardzo swobodnie i nic mnie nie kremuje. Po półrocznej nauce poczyniłem ogromne postępy. Pamiętam jak na pierwszych zajęciach nie potrafiłem skleić zdania w j. angielskim . Dziś mówienie w tym języku sprawia mi ogromną frajdę. Polecam!

avatar
justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2015

Justyna jest bardzo optymistyczną osobą, z poczuciem humoru co pozytywnie wpływa na bezstresową i miła atmosferę podczas zajęć,potrafi dostosować materiał do poziomu ucznia.
Zajęcia są bardzo ciekawe i dają mi naprawdę dużo satysfakcji, bardzo dużo rozmawiamy co pozwala mi przełamać moją barierę językową.
Szczerze polecam.

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2014

Nauka języka angielskiego z Justyną, to byłą czysta przyjemność. Justyna na każde zajęcia przygotowywała ciekawe materiały i tematy, które były powodem do wyczerpujących dyskusji. Justna podczas lekcji jest bardzo uważna i zaangażowana. Jestem zachwycona jej brytyjskim akcentem i doceniam pokłady cierpliwości. Zdecydowanie polecam korepetycje u Justyny:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.