Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Bytom
Tarnowskie Góry
Katowice
Zabrze
Gliwice
Piekary Śląskie
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski60 - 100 / 60 min

Karolina

Opis ogłoszenia

Zapraszam dorosłych, młodzież i dzieci na konwersacje oraz lekcje angielskiego. Oferuję lekcje online przez Skype na każdym poziomie. Z przyjemnością pomogę w przygotowaniu do egzaminów na uczelniach wyższych, matury, egzaminu ósmoklasisty, jak również każdemu, kto pragnie nauczyć się języka angielskiego.

O mnie

Jestem absolwentką Henley Business School w Wielkiej Brytanii. Języki od zawsze były moją pasją i spędziłam dużą część mojego życia na doskonaleniu się w tym zakresie. Ostatnie 4 lata spędziłam za granicą kształcąc się oraz zdobywając niezbędne doświadczenie. W zeszłym roku odbyłam praktyki w niemieckiej firmie w Monachium, gdzie miałam możliwość doskonalenia moich umiejętności językowych w zakresie języka niemieckiego. Moje studia dały mi możliwość użycia języka w całkiem inny niż ten którego się uczymy w szkole sposób. Poznałam języki angielski i niemiecki od podszewki, tzn. tak jak są one używane przez rodowitych mieszkańców tych krajów. Nauczyłam się tego, czego w szkołach nie uczą: wyczucia językowego, prawidłowej wymowy oraz osłuchania z językiem. 

Lekcje ze mną to gwarancja satysfakcji i różnorodności. Uważam, że żeby efektywnie nauczyć się języka obcego i osiągać w nim sukcesy, niezbędne jest doskonalenie następujących elementów: mówienia, pisania, czytania ze zrozumieniem, słuchania oraz gramatyki i słownictwa. Moja metoda nauczania zawiera wszystkie te elementy. Podczas lekcji ze mną będziesz je trwale doskonalił/-a, a ja przekażę Ci moje wskazówki i efektywne metody nauki, co przy Twoim zaangażowaniu, przyczyni się do Twojego gwarantowanego sukcesu i szybkich efektów. Pragnę również dodać, iż dysponuję materiałami dydaktycznymi na wszystkich poziomach językowych.

Jako że posiadam doświadczenie w tym temacie, z chęcią pomogę Ci w aplikacji na studia zagraniczne. Sama zdawałam certyfikaty IELTS Academic z języka angielskiego i Goethe-Zertifikat z języka niemieckiego i wiem, jak efektywnie przygotować się do tego typu egzaminów. Ponadto, posiadam również materiały dydaktyczne rekomendowane przez organizatorów egzaminów FCE, CAE oraz IELTS, które są niezbędne do prawidłowego przygotowania się do tychże egzaminów.

Jak wygląda nauka ze mną?

Pierwsza lekcja ze mną jest darmowa, ponieważ podczas niej chcę Ciebie poznać oraz zweryfikować poziom Twojej wiedzy, by móc dostosować odpowiedni dla Ciebie poziom nauczania. Wtedy określimy cel nauczania, a ja ułożę dla Ciebie plan, dzięki któremu osiągniemy Twój cel. Dlatego też prawdziwa nauka ze mną zaczyna się od drugiej lekcji.

Lekcje prowadzone przeze mnie są urozmaicone. Podczas lekcji nie skupiamy się jedynie na jedynym elemencie językowym. Wszystkie elementy takie jak mówienie, pisanie, czytanie ze zrozumieniem, słuchanie oraz gramatyka i słownictwo są doskonalone. Podczas naszych lekcji będę dawać Ci feedback dotyczący Twoich postępów, przez co możesz być pewny/-a, że jeżeli będziesz zaangażowany/-a, to efekty naszej pracy będą zauważalne bardzo szybko.  

Cena zajęć indywidualnych od 60 – 100 zł za 60min

60 zł lekcje na poziomie A1 - B2 oraz przygotowanie do certyfikatów na tych poziomach

80 zł lekcje na poziomie C1 - C2 oraz przygotowanie do certyfikatów na tych poziomach

100 zł Business English oraz przygotowanie do certyfikatu IELTS Academic

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 20:00
Wtorek09:00 - 20:00
Środa09:00 - 20:00
Czwartek09:00 - 20:00
Piątek09:00 - 20:00
Sobota09:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - 04.2020
Henley Business School
Licencjat
International Management and Business Administration with German
Kursy i szkolenia
10.2015
Deutschkurs Intensiv 4
02.2016
IELTS Academic
06.2016
Goethe-Zertifikat B2
08.2019
Goethe-Zertifikat C1
Doświadczenie
11.2016 - 04.2020
German Languege Mentor
Mentor języka niemieckiego na uniwersytecie w Reading.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.