Monika Wójcikowska

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa
Kraków

Monika Wójcikowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/528 opinii
Dla użytkownika Monika Wójcikowska

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 09.2017
Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach
wokalistyka jazzowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 28
avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2019

Od zawsze lubiłam śpiewać i miałam do tego smykałkę, ale bardzo stresuje mnie reakcja innych i to był mój główny problem. Na pierwszej lekcji okazało się, że śpiewam bardzo bardzo cicho i prawie nie otwieram przy tym ust, więc poprawienie tego było naszym głównym celem. Właściwie uczyłam się śpiewać od początku, nie mówiąc o pokonaniu jakiejś swojej wewnętrznej blokady przed śpiewaniem przy kimś, ale dzięki Monice wszystko było łatwiejsze :) Po kilku miesiącach cotygodniowych spotkań, wracając do utworów, które śpiewałam na początku, naprawdę słyszę różnicę w mocy i technice. Na dodatek czuję się na lekcjach naprawdę dobrze i swobodnie, bo Monika jest przemiłą i bardzo kompetentną nauczycielką. I bardzo wymagającą, ale tylko w dobrym tego słowa znaczeniu! Jest także elastyczna jeżeli chodzi o umawianie się na lekcje, co było dla mnie bardzo ważne.
Podsumowując, ogromnie się cieszę, że na nią trafiłam i poleciłabym ją wszystkim zainteresowanym. Jedna z najbardziej uśmiechniętych i pozytywnie zakręconych osób, jakie poznałam, kompetentna, szczera, wymagająca, cierpliwa... Wystawiłabym celujący, gdyby była taka opcja ;)

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2018

Uważam że Moniśa jest ŚWIETNA!!!! Dlatego że jest SUPER człowiekiem. Po drugie ŚWIETNIE uczy ŚWIETNIE tłumaczy i ogólnie jest ŚWIETNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GORĄCO POLECAM!!!!!!!!!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2018

Lekcje u Moniki były super. Stwarza wspaniałą atmosferę przez co nie trzeba się wstydzić swojego poziomu, zawsze pomocna, do każdego podchodzi indywidualnie i ze szczerym zaangażowaniem. Widać u niej profesjonalizm i szeroką wiedzę. Monika pomoże Ci wybrać materiał nad którym będziecie pracować, ale też jest otwarta na propozycje, niczego nie narzuca. Lekcje z nią to czysta przyjemność a przede wszystkim na wysokim poziomie i z miłą atmosferą. Polecam serdecznie ❤️

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2018

Jestem pod dużym wrażeniem sposobu prowadzenia zajęć przez Monikę. Ma świetny warsztat, bardzo fajnie zachęca i motywuje do przekraczania własnych ograniczeń i tego, że "się nie da" i potrafi dobrać indywidualnie metody nauczania, co sprawia, że niemożliwe staje się możliwym :). Po miesiącu pracy moi przyjaciele i rodzina słyszą wyraźną różnicę. Gorąco polecam zajęcia z Moniką

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2018

Zdecydowanie bardzo polecam! Od zawsze chciałam wybrać się na lekcje śpiewu, ale jakoś zawsze się z nimi mijałam, aż trafiłam do Moniki. Tak chyba miało być, bo już po pierwszych zajęciach byłam zachwycona :) Monika jest bardzo pozytywną, miłą i zawsze uśmiechniętą osobą, co sprawia, że na zajęciach od razu znika jakikolwiek stres i trema, które zawsze towarzyszyły mi nawet przy najbliższej rodzinie. Miła atmosfera wcale nie oznacza jakiegokolwiek rozluźnienia, wręcz przeciwnie, bardzo motywuje. Zajęcia są bardzo profesjonalne, a Monika jest perfekcjonistką, dzięki czemu ćwiczymy dany fragment piosenki lub ćwiczenie, aż obie będziemy zadowolone, bo przecież o to chodzi, żeby nauczyć się jak najwięcej :) Chodzę na te zajęcia stosunkowo krótko, a już widzę u siebie duże postępy, wszystko dzięki tak świetnej nauczycielce. Dodatkowy plus za elastyczny grafik, co ja jako pracująca studentka bardzo doceniam.
Jeżeli nadal się wahacie to zapewniam, że nie ma już nad czym się zastanawiać. Wybór Moniki to strzał w dziesiątkę! :)

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
18 stycznia 2018

Pani w ostatniej chwili odwołuje lekcję! To niepoważne. Jestem mamą dwójki dzieci, zorganizowałam czas tak, by sie udało spotkać, a Pani godzinę przed lekcją pisze, że nie może. Dodam, że około 12 tego samego dnia zapytałam czy Pani woli przełożyć spotkanie ale Pani zapewniała, że lekcja aktualna. Miało to byc pierwsze spotkanie.

Monika Wójcikowska

Witam Pani Marzeno. Tak, to prawda ze spotkanie zostało odwołane godzinę przed lekcją, ale tak jak już wspominałam przełożono mi spotkanie w kancelarii, a pojawienie się na nim było konieczne. Świadczę usługi na najwyższym poziomie i zawsze moi klienci są zadowoleni, wszystko jest kwestią zrozumienia obustronnego i rozmowy. Jeśli poczuła się Pani urażona bądź potraktowana niepoważnie oczywiście rozumiem i przepraszam. Pozdrawiam. Monika Wójcikowska

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2017

Pomaga zauważyć błędy w śpiewaniu , uczy techniką sls, opracowuje kawałek z uczniem od początku do końca , zwracając uwagę na wszystkie aspekty wykonania

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2017

Bardzo dziękuję Pani Monice za przygotowanie mojej 6-letniej córki do konkursu wokalnego. Pani Monika nie tylko "prześpiewała" z nią piosenkę, ale też nauczyła całej estradowej "otoczki" - jak trzymać mikrofon itp. Dzięki temu mała wystąpiła bez tremy i nawet znalazła się na podium:) Gorąco polecam lekcje z p. Moniką, to czysta radość i przyjemność śpiewania w przyjaznej atmosferze, a przy tym pełnym profesjonalizmie.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2017

Monika jest świetną osobą i świetnym nauczycielem. Ma indywidualne podejście do ucznia oraz stwarza bardzo przyjazną atmosferę na lekcjach, dzięki czemu nawet najbardziej wstydliwa osoba się otworzy :) Monika zdecydowanie wie co robi, ma ogromną wiedzę i wie jak ją wykorzystać. Już po zaledwie kilku lekcjach u niej zauważyłam różnicę w moim śpiewie jak i podejściu do śpiewania. Polecam z całego serca!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2017

Jestem osobą początkującą w śpiewie. Zawsze bardzo stresowały mnie występy przed rodziną i przyjaciółmi, a co dopiero przed nauczycielem. Dlatego zależało mi na bezstresowej atmosferze w czasie lekcji. Pani Monika taką właśnie stwarza w trakcie zajęć, a przy tym potrafi przekazać bezcenną wiedze w bardzo profesjonalny sposób. Odkąd zaczęłam u niej lekcje, widać u mnie wielką poprawę w technice śpiewu. Przede wszystkim jednak nauka śpiewu z Panią Moniką to świetna zabawa i miło spędzony czas. Polecam zajęcia każdemu początkującemu wokaliście (i nie tylko), który chce nauczyć się wielu nowych rzeczy i rozwijać swoje muzyczne pasje.

avatar
Juliana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2017

Zupełnie przypadkowo znalazłam Monikę i baaardzo się z tego powodu cieszę!
Jako osoba początkująca, najbardziej doceniam bezstresową atmosferę na lekcjach oraz miłą osobowość Moniki. Jest to bardzo otwarta i przyjemna osoba, przy której nie da się długo stresować. Nie zważając na młody wiek, posiada duże doświadczenie w nauce śpiewu, a więc wykazuje się profesjonalizmem. Ma indywidualne podejście do ucznia i lekko wykrywa wszystkie niedoskonałości, do których wie dokładnie jakie ćwiczenia zastosować. Wskazuje też twoje mocne strony i pomaga je rozwijać.
Bardzo konkretna, wymagająca, ale do tego przemiła Monika.
Bardzo bardzo gorąco polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2017

Bardzo mi smutno, że mogę ocenić Monikę tylko na 5.
Najlepszy nauczyciel jakiego kiedykolwiek miałam.
Poza rozległą wiedzą na temat emisji głosu oraz indywidualnego podejścia do ucznia, Monika napędza do działania i motywuje na każdym etapie rozwoju. Bardzo doceniam jej wsparcie w autorskich projektach oraz cudowną atmosferę. Przy Monice każdy prędzej czy później się rozluźni a śpiewanie odkryje i pokocha na nowo.
Szalenie, Szalenie, Szalenie polecam.

avatar
Oliwier
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2017

Pani Monika jest nie tylko świetnym pedagogiem, ale również człowiekiem, co niezmiernie pomaga przy pokonywaniu barier psychicznych w śpiewaniu. Potrafi dotrzeć do źródła problemu i go rozwiązać. Ogromna wiedza i lata doświadczenia przekładają się na jej profesjonalizm pracy. Do każdego podchodzi indywidualnie,nie kierując się utartymi schematami, za co wielkie ukłony. Posiada również ogromna wiedzę w temacie rehabilitacji głosu, dzięki czemu nauczyła mnie zdrowego śpiewania i pomogła w niedomykalności strun głosowych. Polecam !

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2016

Monika to świetny nauczyciel! Nie mogłam lepiej trafić! Ma ogromną wiedzę oraz umiejętnie ją przekazuje, zawsze udzieli odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania. Indywidualnie podchodzi do ucznia. Dobiera repertuar, dzięki któremu można się wiele nauczyć i rozwinąć swoje umiejętności. Zwraca uwagę na rzeczy nad którymi trzeba szczególnie popracować, ponadto wskazuje ćwiczenia, które można samodzielnie wykonywać. Monika uzmysłowiła mi na czym polega prawidłowy oddech oraz emisja głosu. Z tygodnia na tydzień widzę jak wiele się uczę. Kolejnym atutem jest cierpliwość oraz wspaniała, bezstresowa atmosfera na zajęciach. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszego nauczyciela śpiewu. Polecam serdecznie

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2016

Zajęcia odbywają się w bezstresowej, ale profesjonalnej atmosferze, dzięki czemu nawet najbardziej nieśmiała osoba powinna dać sobie radę z przełamaniem swoich lęków. Monika dopasowuje ćwiczenia do potrzeb ucznia, skupiając się na korygowaniu/eliminowaniu niepożądanych przy śpiewie nawyków. Posiada dużą wiedzę praktyczną którą się dzieli w łatwo przyswajalny sposób, odwołując się również do wyobraźni ucznia, co w moim przypadku przynosi dobre rezultaty. Polecam. :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2016

Monika to cudowna nauczycielka śpiewu! Zajęcia są niesamowite, przyjazna i miła atmosfera pozwala przełamać cały mój stres, spowodowany…no, nie ukrywajmy…olbrzymimi brakami technicznymi. Ja dopiero od niedawna zaczęłam swoją przygodę ze śpiewem…bo odkąd pamiętam zawsze chciałam śpiewać…ale nie umiałam przełamać wstydu… Dopiero spotkanie Moniki i jej podejście do ucznia przełamało te wszystkie obawy i bariery…i teraz po prostu czerpię radość ze śpiewania. Zajęcia są intensywne, ale to więcej niż lekcje, to najmilej spędzony czas, a jeszcze uczę się tylu rzeczy! Więc, jeśli uczyć się śpiewu, to tylko u kogoś tak profesjonalnego, z taką pasją nauczania, z indywidualnym podejście do ucznia, wyrozumiałością, i wielką cierpliwością…czyli po prostu u Moniki!!! Polecam z całego serca!

avatar
Sylwek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2016

Młoda profesjonalistka, bo nie można jej inaczej nazwać. Posiada szeroką wiedzę na temat tego czym się zajmuje i widać, że uczy z pasją. Potrafi świetnie wczuć się w rolę swojego podopiecznego i znaleźć dla niego indywidualne rozwiązanie każdego z wokalnych problemów. Gorąco polecam.

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2016

Pani Monika to wspaniała nauczycielka. Ma duży zakres wiedzy, który potrafi przekazać w przystępny sposób dla ucznia. Jest bardzo sympatyczną osobą, przez co atmosfera podczas zajęć jest bardzo dobra. Widać ogromne zaangażowanie, chęć pomocy i pasję w tym, co robi. Serdecznie polecam!

avatar
Krzysztof i Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2016

Duży profesjonalizm i zaangażowanie. Dobre podejście do dzieci i starszych. Polecam!

avatar
Kara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2015

Bardzo sympatyczna atmosfera na zajęciach i pełen profesjonalizm :) polecam gorąco lekcje z Moniką!

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2015

Na zajęciach panuje miła atmosfera, Monika wymaga ale jednocześnie
jest otwartą osobą. Ma naprawdę wiele cierpliwości. Robi dobrą robotę i tego właśnie oczekiwałem zapisując się na zajęcia.
Serdecznie polecam :).

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2015

Sympatyczna nauczycielka, która dobrze potrafi przekazać niezbędną wiedzę potrzebną do prawidłowego śpiewania. Na lekcjach panuje miła i bezstresowa atmosfera, która sprawia, że na kolejne zajęcia przychodzi się z uśmiechem na twarzy :) Nie trzeba się niczego wstydzić. Warto poświęcić swój czas na pracę z Moniką, bo przynosi ona
dobre efekty a także sporo satysfakcji :) Nauczycielka godna polecenia!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2015

Monika jest świetna nauczycielka, miałam obawy, wstydzę się własnego głosu, ale dzięki Monice powoli się to zmienia. Posiada wiedzę, którą chętnie się dzięki, miła, dokładna i wymagająca. Jeśli ktoś chce się nauczyć śpiewać, to lepiej nie może trafić :-)

avatar
Gabrysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2015

Od wielu lat chciałam nauczyć się śpiewu , lecz nigdy nie miałam odwagi. W tym roku wreszcie się przemogłam i nie żałuje swojej decyzji. Co prawda byłam pełna obaw i strachu , ale jak się okazało niepotrzebnie. Pani Monika to osoba z świetnym podejściem, bezstresowa i bardzo ciepła. Pokazała mi podstawy, dała mnóstwo materiałów do ćwiczeń. Jest konkretna i wymagająca :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2015

Konkretna wiedza i świetna atmosfera! Praca z Moniką jest niezwykle przyjemna. Ma indywidualne podejście do każdego ucznia, pokazuje bardzo różnorodne ćwiczenia, przy tym potrafi zmotywować do pracy. Polecam wszystkim, którzy nigdy nie uczyli się śpiewać i czasem brakuje im odwagi, jak i tym, którzy mają już za sobą warsztaty wokalne. Monika udowadnia, że to co nas ogranicza w muzyce to jedynie wyobraźnia, a dzięki ćwiczeniom i cierpliwości można to pokonać :)

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2014

Monika jest na prawdę fajną osobą, z którą dobrze się współpracuję. Jeśli chodzi o naukę to, jak na młodą studentkę. uczy bardzo dobrze. Dzięki niej dowiedziałem się jak prawidłowo się śpiewa. Poza tym robi wszystko, żeby pomóc uczniowi. :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2014

Dokładnie tak ;) przesympatyczna Monika z cierpliwością i na pełnym luzie pokaże wam od najmniejszych podstaw jak nauczyć się zdrowego i estetycznego śpiewu :) dla osób które wstydzą się własnego głosu, dopiero zaczynają czy też chcą naprawić swój głos z pewnością będzie to dobra decyzja, polecam! ;)

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2014

Miła, zna się na rzeczy. Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.