Błażej Kłosowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kraków (Krowodrza)

Opis ogłoszenia

Wystąpienia publiczne to nieunikniona przyszłość każdego z nas. Czy to w kwestii zachowania w przestrzeni publicznej, czy sposobów przekonywania wykorzystujących techniki erudycyjne.
Zajęcia mogą dotyczyć tak obszarów podstawowych jak np. radzenie sobie w typowych i nietypowych sytuacjach społecznych po takie, które należą do celowych wystąpień publicznych.

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 09.2020
Akademia Górniczo-Hutnicza
Licencjat
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.