Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Kraków
Wołowice
Konary
Byszyce
Kielce

Eryk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Eryk

O mnie

Czeeść!Na imię mam Eryk, mam 24 lata i chętnie udzielę lekcji gry na fortepianie.

Obecnie uczę w kilku szkołach, prowadzę warsztaty muzyczne, grywam w teatrze.Zajęcia prowadzę w okolicach ulicy długiej - Nowy Kleparz jak również w domu u ucznia.Ps. nieważne ile masz lat, na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno!zapraszam również na mojego instagrama@panodpianina :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2008 - 06.2014
PSM I i II stopnia
09.2014 - aktualnie
Akademia Muzyczna
wydział jazzu i muzyki rozrywkowej
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2016 - aktualnie
Młodzieżowy Dom Kultury
09.2016 - aktualnie
Prywatna Szkoła Muzyczna
02.2017 - 01.2019
Krakowskie kawiarnie

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2020

Eryk, świetny nauczyciel z ogromna pasja do tego co robi i z anielska cierpliwością :) Wiem co mowie bo sama uczę. Zycze, abyśmy tylko takich nauczycieli z pasja spotykali na swojej drodze :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2019

nie spodziewałem się, że lekcje gry na pianinie mogą być tak inspirujące, polecam Michał :]

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2019

Serdecznie polecam, super nauczyciel ze świetnym podejściem do dzieci.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2019

Eryk udowodnił mi (i nadal to robi) że na naukę gry na pianinie naprawdę nigdy nie jest za późno. Na pierwszą lekcję szłam z lekkim niedowierzaniem czy mój pomysł rozpoczęcia przygody z muzyką (od totalnego zera) w wieku dorosłym ma jakikolwiek sens. Po 4 lekcjach kontynuowałam niedowierzanie - ale tym razem faktu, że już umiem zagrać z nut pierwszą piękną piosenkę na dwie ręce. Miesiąc wcześniej jedyne co umiałam rozpoznać na pięciolinii to klucz wiolinowy.
Eryk ma ogrom cierpliwości, indywidualne podejście do ucznia, wiarę w jego możliwości oraz moc pozytywnej energii. No i sam pięknie gra, czym motywuje do nauki:) Szczerze polecam.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2019

z całego serca polecam Eryka! Nie tylko jako nauczyciela ale i człowieka!! Profesjonalne podejście a co więcej - prosty przekaz informacji!

ps. ja już umiem grać na pianinie ❤️❤️

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2018

Eryk to świetny nauczyciel gry na pianinie. Zdecydowanie cierpliwy, z poczuciem humoru, i sprawia że aż chce się uczyć grać ! :D
Podchodzi indywidualnie do ucznia.
Zdecydowanie polecam! Przesympatyczna osoba, która zaraża swoją pasją do muzyki! :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2017

Eryk to bardzo dobry nauczyciel gry na pianinie, a także bardzo sympatyczna osoba, która "zaraża" swoją pasją do muzyki. Ma anielską cierpliwość, poczucie humoru, a co najważniejsze ogromną wiedzę, którą umie przekazać. Dostosowuje repertuar oraz tempo pracy do indywidualnych potrzeb ucznia. Polecam gorąco ! :D

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2017

Eryk jest wspaniałym nauczycielem i bardzo utalentowanym muzykiem. Lekcje przebiegają w bardzo przyjaznej atmosferze. Ćwicząc pod okiem Eryka bardzo szybko zobaczyłam pierwsze efekty nauki. Gorąco polecam! :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2016

Na swojej drodze napotkałam już mnóstwo korypetytorów gry na instrumentach, ale z nikim nie współpracowało mi się tak jak z Erykiem. Na lekcjach zawsze cierpliwy i z profesjonalnym podejściem do ucznia jak i poczuciem humoru co sprawiało miłą atmosferę na zajęciach. Serdecznie polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.