Grzegorz Busz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Transportcena do ustalenia

Grzegorz Busz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

witam
Mogę udzielić korepetycji z różnego rodzaju zadań projektowych lub prac z zakresu:
transportu, spedycji, regulacji prawnych, chłodni transportowych,
kontakt telefoniczny 535 019 025

w przypadku kontaktu mailowego proszę o sprawdzenie adresu e-mail osoby która pisze do mnie maila Występują przypadki gdzie nie mogę odpisać na maila ponieważ osoba która napisała do mnie e-maila z zapytaniem podała błędny adres e-mail

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2016

Polecam wszystkim studentom Pana Grzegorza. Znalazł dla mnie czas choć zgłosiłem się w ostatniej chwili. Projekt został sprawdzony i poprawiony a ocena u wykładowcy to oczywiście 5. Polecam w 100 % tego korepetytora!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.