Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

Poznaj rumuński w Terralingua! Naucz się tej mieszanki wybuchowej, w której słowa romańskie przeplatają się z elementami innych kultur, między innymi słowiańskich. Jeśli chcesz poznać język, w którym mówił hrabia Dracula, zapisz się na nasz kurs!

W Terralingua zajęcia prowadzimy wyłącznie online , co oznacza, że nie musisz nawet wychodzić z domu, żeby uczyć się ulubionego języka!

Cena kursu to tylko 50 zł za 90 minut! Dokładnie tak, jedne zajęcia w Terralingua trwają aż półtorej godziny , dzięki czemu nauczysz się na nich naprawdę dużo. Czy może być jeszcze lepiej? Może! W ramach promocji noworocznej za jedne zajęcia zapłacisz teraz tylko 45 zł!

W ofercie:
Kurs semestralny: 2 razy w tygodniu =  40 spotkań (80 godzin lekcyjnych) – kurs intensywny

Cennik:

  • Kurs semestralny (zajęcia 2 razy w tygodniu) – od podstaw A0 (Julia Obrzut)
  • Całość: 2000 zł (50 złotych za zajęcia)
  • Dwie raty: 2200 zł (1100 zł + 1100 zł)
  • Trzy raty: 2400 zł (800 zł + 800 zł + 800 zł)
  • Kurs semestralny (zajęcia 2 razy w tygodniu) w specjalnej promocyjnej cenie noworocznej
  • Całość: 1800 zł (45 zł za zajęcia)
  • Dwie raty: 2000 zł (1000 zł + 1000 zł)
  • Trzy raty: 2100 zł (700 zł + 700 zł + 700 zł)

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.