Patryk Piegat

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Warszawa (warszawa)
Legionowo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witaj, skoro tu trafiłeś/aś, to zapewne interesuje Cię nauka pływania.Nazywam się Patryk i jestem instruktorem pływania 6 lat. Swoją przygodę z tym sportem zacząłem w klubie sportowym, w wieku 12 lat. Oprócz uprawnień instruktorskich PZP, jestem ratownikiem WOPR, sędzią poziomu II, posiadam żółtą kartę pływacką i kurs KPP.Prowadzę zajęcia dla każdej grupy wiekowej – dzieci, młodzieży i dorosłych.Do każdego z uczniów podchodzę indywidualnie i adekwatnie do potrzeb, celów, które chce osiągnąć i poziomu umiejętności. Co mnie wyróżnia na tle innych instruktorów? Zawsze stawiam się na miejscu ucznia, upewniam się, że wykonywane ćwiczenia są zrozumiałe, a po jego wykonaniu upewniam się, że wszystko jest w porządku, a także daję uwagi. Podchodzę do zajęć kreatywnie, szczególnie do tych z dziećmi, dla których nauka pływania ma być przede wszystkim dobrą zabawą. Pływaniem staram się zaszczepić pasję do sportu, aktywności fizycznej i pokazać, że jest przyjemnością i fantastycznym sposobem na spędzenie wolnego czasu.Jeśli nie jesteś pewny/a, czy to sport dla Ciebie, wiedz, że niesie za sobą szereg korzyści, takich jak:- poprawa wydolności i zwiększenie pojemności płuc,- redukcja wad postawy,- wspomaganie redukcji tkanki tłuszczowej i przyspieszenie metabolizmu,- odciążenie stawów,- poprawę samopoczucia i obniżenie ciśnienia krwi,- Najmłodszych uczy odpowiedzialności, regularności i sumienności.Zajecia odbywają sie na:Basenie Inflancka (żoliborz,wola,śródmiescie)-Basen Legionow piaski.Zajecie prowadze od wtorku do soboty, od godzin porannych aż do wieczora.Cennik: pierwsze zajęcia: 30 min/40 zł | 60 min/60 złZajęcia indywidualne:- 30 min/ 65 zł- 45 min/ 75 zł- 60 min/ 95 złZajęcia grupowe (maksymalnie 3 osoby w grupie):- 30 min/ 50 zł (os.)- 45 min/ 60 zł (os.)- 60 min/ 80 zł (os.)W razie pytań bądź wątpliwości proszę dzwonić pod numer:50*******21Zapraszam serdecznie - Patryk

Dostępność

Poniedziałek
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.