Ostatnia aktywność:
28 dni temu
 
Online
Murowana Goślina
Promnice
Bolechowo
Biedrusko
Owińska
Długa Goślina
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć! Jestem studentem pierwszego roku Politechniki Poznańskiej na kierunku inżynieria biomedyczna. Od zawsze przykładam dużą uwagę nauce. Systematyczność i zaangażowanie zaowocowało uzyskaniem Stypendium Prezesa Rady Ministrów w ramach najlepszej średniej w szkole. Pojmowanie matematyki od zawsze przychodziło mi z łatwością. W połączeniu z moją otwartością, łatwością w nawiązywaniu kontaktu z innymi osobami i pozytywnym nastawieniem pomagałem i wciąż pomagam znajomym zrozumieć bardziej skomplikowane zagadnienia.

Jestem absolwentem technikum informatycznego w Poznaniu. Oprócz obowiązkowej nauki programowania w szkole (egzamin E14 i matura z informatyki) uczyłem się we własnym zakresie. Chętnie pomogę w zrozumieniu i przyswojeniu podstawowych zagadnień z programowania, naprowadzę przy rozwiązywaniu zadań, oraz pomogę w przygotowaniu do sprawdzianów i kartkówek.Pomogę w zrozumieniu podstaw programowania i użytkowaniu programów..

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2020 - aktualnie
Politechnika Poznańska
Inżynieria biomedyczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.