Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Historia30 / 60 min

Katarzyna

Opis ogłoszenia

Historia, historia sztuki , wiedza o społeczeństwie oraz inne nauki humanistyczne. Nauczyciel akademicki z wieloletnim stażem, egzaminator OKE oferuje na wszystkich poziomach nauczania swoją pomoc.
- Profesjonalne przygotowanie do matury z historii, historii sztuki , wos na poziomie rozszerzonym lub podstawowym zgodnie z aktualnymi wymogami programowymi . Cykl lekcji indywidualnych lub grupowych ( do 3 osób) lub zajęcia pojedyncze, tzw. sprawdzające.
- Zrozumienie i opanowanie historii w gimnazjum, pomoc w przygotowaniu do egzaminu gimnazjalnego oraz konkursów gimnazjalnych.
- Na poziomie szkoły podstawowej indywidualna pomoc w rozumieniu ciągu zdarzeń historycznych.
- Pomoc w pisaniu wszelkich prac z zakresu historii, historii sztuki, wos, filozofii, archeologii, politologii, kulturoznawstwa i religioznawstwa.
- Egzaminy poprawkowe.
Wszyscy moi studenci oraz uczniowie zdali egzaminy lub dostali się do wybranych szkół lub na wymarzone studia, a dzięki wiedzy jaką zyskali ukończyli je z sukcesami.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.