Szymon Brodzki

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Bydgoszcz (Bielawy)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Szukasz ciekawych i skutecznych zajęć z języka angielskiego dla swojego dziecka prowadzonych przez osobę, która pomoże mu w osiągnięciu jego językowego celu i pokaże mu odpowiednie metody nauki oraz materiały - [*jesteś w idealnym miejscu! *]

O MNIE:
Jestem s tudentem filologii angielskiej oraz energicznym i wymagającym nauczycielem –  lekcje ze mną są intensywne i przebiegają w pozytywnej atmosferze.Moim priorytetem jest, żeby moi uczniowie jak najszybciej osiągali wymarzone wyniki. Staram się zmienić nudne szkolne nauczanie w zajęcia wypełnione ciekawymi doświadczeniami i ciekawostkami. Staram się stosować rozmaite formy nauczania , ponieważ nie chcę skupiać się wyłącznie na nudnym książkowym tłumaczeniu tego samego.
Jestem pasjonatem języka , ale również krajów anglojęzycznych. Pracowałem w Anglii , gdzie obyłem się z moim ulubionym brytyjskim akcentem oraz przełamałem swoją barierę językową. Nabyłem praktycznego doświadczeni i dzięki temu mogłem zweryfikować swoją wiedzę.
DLA RODZICA:
Wiem doskonale, jak wygląda proces nauki ze strony ucznia, ponieważ sam byłem kiedyś w tym samym miejscu, co większość moich podopiecznych, dlatego staram się to zmienić i wystawiam w związku z tym swoją ofertę.Z doświadczenia wiem, że rodzice często skarżą się, iż tradycyjny system edukacji w szkołach nie działa, a ich pociechy są znudzone i zniechęcone lekcjami. Szukają zatem osoby, z którą dzieci będą chciały się uczyć i rozwijać, a także pomoże im w przełamaniu językowych barier. Dzięki lekcjom ze mną zadowoleni są nie tylko sami młodsi uczniowie, ale także rodzice, z którymi jestem w stałym kontakcie i którym przesyłam indywidualne opisy na temat postępów ich dzieci.W połączeniu z dużą dawką pozytywnej energii, entuzjazmu i pasji do nauczania z mojej strony, każdy podopieczny osiąga swój wcześniej określony cel.

OFERUJĘ :
- Pomoc w przełamaniu bariery językowej, uczę konwersacji i poprawnej wymowy. Koniec ze stresem, jąkaniem się i ‘pustką w głowie’.

- Przygotowuję do egzaminów.

- Pomagam nadrobić zaległości w szkole, na studiach oraz w dorosłym życiu. Wspólnie osiągniemy świetne wyniki!

Zapraszam do kontaktu! ;)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
Środa
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Licencjat
filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2020

Najlepsze zajęcia jakie miałem z ang, dzięki wspólnym zajęciom nadrabiam zaległości , angielski może być jednak fajny . Miły sympatyczny nauczyciel który potrafi zrozumieć młodych ludzi . Dziękujemy

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2019

Jestem bardzo zadowolona z konwersacji z Panem Szymonem, serdecznie polecam. Laura Danielczyk

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2019

najlepsza pomoc do matury, polecam serdecznie, złoty człowiek!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2019

Lekcje innych pseudo nauczycieli po prostu nie były efektywne. Od kiedy mam zajęcia z Szymonem, ludzie zza granicy pytają się mnie czy jestem anglikiem takie owocne są zajęcia z owym dobroczyńcom. Mało tego, jego metody nauki sprawiają, że czas płynie jakby się leciało jakimś odrzutowcem pełnym angielskich słówek. Moreover, chciałbym dodać, iż aparycja tego Pana może sprawić, iż samice nie będą miały łatwo, aby się skupić na ćwiczeniach językowych.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2019

Świetny nauczyciel, mój Michałek świetnie się dogaduje z Panem Szymonem, jest kompetentny, spokojny i opanowany. Dzięki pomocy Pana Szymona, mój syn podciągnął oceny w bardzo szybkim tempie.
Nauczyciel podchodzi indywidualnie do dziecka, najpierw przeprowadził krótkie badanie, żeby sprawdzić w czym są braki, a potem zaczął te braki uzupełniać.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.