Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski30 / 60 min

Monika

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcje polskiego! Wyznaję zasadę, że kucie bez zrozumienia nie ma sensu, dlatego tłumaczę do skutku – jeśli trzeba, to i na dziesięć sposobów. Indywidualne podejście do uczennicy lub ucznia to podstawa! Po wstępnej rozmowie wspólnie zdecydujemy, jak będą wyglądać nasze zajęcia, tak żeby nie marnować czasu i skupić się na tych obszarach, w których faktycznie będzie potrzebna pomoc.

Przykładowe zagadnienia:
– tłumaczenie gramatyki i ortografii,
– historia literatury w przystępny sposób,
– analiza i interpretacja wierszy,
– przygotowanie do konkursów polonistycznych.

Dojeżdżam do uczennic i uczniów na terenie Lublina.

Jestem absolwentką kierunku humanistycznego, a w liceum zostałam finalistką olimpiady polonistycznej. Zawodowo również zajmuję się językiem polskim. W razie potrzeby mogę udzielić więcej informacji!

Zapraszam do kontaktu poprzez opcję "wyślij wiadomość" (nie trzeba mieć konta na stronie), a umówimy się na rozmowę telefoniczną.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.