Magdalena Cedro

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Ożarów Mazowiecki
Stare Babice
Borzęcin Duży
Izabelin C
Pruszków
Poznań
Warszawa
Faktura VAT

Magdalena Cedro

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Magdalena Cedro

O mnie

Jestem nauczycielem od 9 lat.

Pasja do nauczania oraz opracowanie własnych metod zaowocowało założeniem szkoły językowej z szeroką ofertą kursów językowych indywidualnych i grupowych.

Działam na na terenie województwa mazowieckiego. Zapraszam do współpracy dzieci od 7 roku życia, młodzież i osoby dorosłe.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 07.2016
Wszechnica Polska
Magister
filologia angielska specjalizacja tłumaczeniowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
05.2015 - aktualnie
Szkoła Językowa English Masters
Uczę i organizuje lekcje indywidualne oraz grupowe w Starych Babicach, nadzoruje i czuwam nad zajęciami w Kielcach i Warszawie.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2021

Pani Magda jest osobą konkretną i zna się na rzeczy na początku byłam przerażona ilością zadań domowych ale po 6,5 miesiącach zdobyłam certyfikat. Pani Magdo bardzo dziękuje za zaangażowanie i atmosferę na zajęciach!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.