Anna Pokrzywiec

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Warszawa (Żoliborz +4)
Wola Obszańska
Lublin
Biłgoraj
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

 

Zapraszam na kursy z języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania.

Przygotowuje między innymi do:

• egzaminu ósmoklasisty
• egzaminu maturalnego
• egzaminu FCE
• egzaminu STANAG poziom 1,2,3

Uczę osoby w każdym wieku.
1. Mając zajęcia z dziećmi/nastolatkami w wieku szkolnym przywiązuje bardzo dużą uwagę do tego, co się aktualnie dzieję w szkole tj. pomagam w odrabianiu prac domowych, pisaniu wypracowań, omawiam aspekty gramatyczne przerabiane na lekcjach, bardzo dokładnie przygotowuje do sprawdzianów, kartkówek, testów. Jeśli uczeń doskonale radzi sobie w szkole rozszerzam jego wiedzę o dodatkowe elementy językowe, szukam wyzwań, dodatkowych materiałów.
2. Pracując z maluchami ze szkół podstawowych i młodszych, staram się również zapewnić im naukę poprzez zabawę w gry planszowe, gry ruchowe, kalambury i inne, które są ściśle powiązane z tematem lekcji. Moim zdaniem jest to jeden z lepszych sposób na przyjemne i skuteczne zaangażowanie dziecka w naukę języka.
3. Praca z dorosłymi obejmuje bardzo szerokie spektrum działania. Wszystko zależy od wymagań i potrzeb każdej osoby. Uczę zatem zarówno General English na poziomach od A1 do C1, jak i prowadzę zajęcia z elementami Business English już od poziomu A2. Dużą popularnością cieszą się również kursy przygotowujące do egzaminu FCE oraz wojskowego STANAG.

Bez względu na grupę wiekową z którą pracuję, nakładam bardzo duży nacisk na konwersacje, z tego względu cała lekcja odbywa się w języku angielskim. Na początku uczniom jest ciężko odnaleźć się w nowej rzeczywistości, ale efekty pojawiają się już po kilku lekcjach.

Wszystkie zajęcia są dopasowane indywidualnie do potrzeb każdego ucznia. Pomaga mi w tym bezpłatna konsultacja językowa podczas której ustalamy zarówno wstępny poziom znajomości językowej ucznia jak i dalsze warunki współpracy. Konsultacja składa się z dwóch elementów. Pierwszym jest test, drugim krótka rozmowa w języku angielskim. Nie zobowiązuje ona do zapisania się na zajęcia, jest okazją do podjęcia decyzji co do uczestnictwa w kursie.

Zależy mi na współpracy z uczniem świadomym swoich potrzeb i chętnym do zdobywania nowej wiedzy. Uprzejmie z tego miejsce proszę o regularne uczestniczenie w zajęciach , odrabianie prac domowych, przygotowywanie się do testów. Tylko wtedy nasza kooperacja będzie satysfakcjonująca dla obu stron.

Zapewniam wszystkie materiały szkoleniowe, uczeń nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Koszt zajęć:
lekcja indywidualna - 65 zł (55 minut), 90 zł (85 minut)
grupa dwuosobowa - 40 zł od osoby ( 55minut), 65 zł od osoby (85 minut)

Uczeń nie ponosi żadnych wyższych kosztów za zajęcia z elementami Business English.

Wystawiam faktury i rachunki.

Jeśli nie odbieram telefonu to najprawdopodobniej właśnie prowadzę lekcję i z szacunku dla czasu mojego ucznia nie mogę sobie pozwolić na rozmowy. W takim przypadku proszę o zostawienie krótkiej wiadomości SMS lub E-mail. Na pewno się odezwę!

Zapraszam na bezpłatną konsultacje językową.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Anna Pokrzywiec
Elbląska 67/202
01-737 Warszawa
NIP: 5050036729

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2010
Katolicki Uniwersytet Lubelski
Licencjat
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2010 - 12.2011
English Language School
Prowadzenie kursu języka angielskiego w ramach projektu ‘ Komunikacja Bez Granic – Szkolenia Językowe Dla Służb Mundurowych Garnizonu Lubelskiego’, Biłgoraj.
08.2012 - 08.2015
Szkoła językowa English for You, Warszawa
09.2013 - 06.2014
Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Olimpijczyków w Warszawie
10.2014 - 12.2017
TEACHER Anna Pokrzywiec
Prowadzenie własnej działalności gospodarczej TEACHER Anna Pokrzywiec specjalizującej się w nauczaniu języka angielskiego, Warszawa
01.2018 - aktualnie
You Know It Damian Pokrzywiec

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2019

spoko zajęcia, polecam

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2019

Pani Anna jest bardzo zaangażowana, i zawsze w dobrym humorze,co bardzo w niej cenie. Rozmawiamy głównie po angielsku,dzięki czemu poprawiłem się szczególnie w mówieniu po angielski.Szczerze,polecam :D ! !

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2019

Nauka u Pani Ani to czysta przyjemność. Wiedza wchodzi do głowy w miłej atmosferze. Bardzo mnie stresowały konwersacje, ale dzięki Pani Ani udało się przełamać ten lęk. Bardzo polecam, świetny nauczyciel!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2017

Na zajęcia z Panią Anią chodziłam z wielkim uśmiechem. Potrafiła rozwiać wszelkie moje wątpliwości i wyjaśnić to co wydawało mi się niezrozumiałe. Serdecznie polecam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2016

Nasze dzieci uczęszczają do Pani Ani na zajęcia już piąty rok. Córka będąc w 2 gimnazjum zdała egzamin na poziomie FCE, a syn w 6 klasie płynnie porozumiewa się w języku angielskim podczas zagranicznych wakacji i nie tylko. Polecam ponieważ dzieci zrobiły ogromne postępy, a przede wszystkim zdobyły łatwość w używaniu tego języka.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2016

Jestem właśnie po kursie wakacyjnym u Pani Ani. Było naprawdę intensywnie językowo! Co drugi dzień lekcja, cała w języku angielskim. Na początku szok, ale z każdymi zajęciami coraz lepiej i swobodniej. Myślę, że dam radę na najbliższym wyjeździe do Londynu

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2016

Wyniki mojej tegorocznej matury to : podstawa 100%, rozszerzenie 93%. Opinie wstawiam po tym jak dostałam się na moja wymarzoną anglistykę na UW! Dziękuję :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2015

Chodzę do Ani na konwersacje od ponad roku i bardzo sobie chwalę zajęcia.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
18 października 2015

Nauczyciel angielskiego, który na zajęciach mówi głównie po polsku!

You Know It Damian Pokrzywiec

Dziwna i krzywdząca opinia od osoby, która była u mnie jedynie raz i to wyłącznie na konsultacji językowej, która zdecydowanie różni się od właściwej lekcji ponieważ polega na napisaniu testu, krótkiej rozmowie w języku angielskim oraz omówieniu warunków i oczekiwań ewentualnej przyszłej współpracy.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2015

Pani Ania jest bardzo sumienną , wymagającą i zawsze przygotowaną nauczycielką. Podczas zajęć z nią nie można się nudzić. Szczególnie jestem jej wdzięczna za pomoc w gramatyce, którą tłumaczy w naprawdę jasny i zrozumiały sposób. Pomogła mi również nabrać śmiałości w mówieniu, nigdy nie brakowało nam tematów do rozmów. Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.