Anna Pokrzywiec

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Warszawa (Żoliborz +4)
Kraków
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

 

Zapraszam na kursy z języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania.

Przygotowuje między innymi do:

  • egzaminu ósmoklasisty
  • egzaminu maturalnego
  •  egzaminu FCE
  • egzaminu STANAG poziom 1,2,3
  • końcowych egzaminów językowych na uczelniach wyższych, m. in. Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska, Wojskowa Akademia Techniczna

Uczę osoby w każdym wieku.
1. Mając zajęcia z dziećmi/nastolatkami w wieku szkolnym przywiązuje bardzo dużą uwagę do tego, co się aktualnie dzieję w szkole tj. pomagam w odrabianiu prac domowych, pisaniu wypracowań, omawiam aspekty gramatyczne przerabiane na lekcjach, bardzo dokładnie przygotowuje do sprawdzianów, kartkówek, testów. Jeśli uczeń doskonale radzi sobie w szkole rozszerzam jego wiedzę o dodatkowe elementy językowe, szukam wyzwań, dodatkowych materiałów.
2. Pracując z maluchami ze szkół podstawowych i młodszych, staram się również zapewnić im naukę poprzez zabawę w gry planszowe, gry ruchowe, kalambury i inne, które są ściśle powiązane z tematem lekcji. Moim zdaniem jest to jeden z lepszych sposób na przyjemne i skuteczne zaangażowanie dziecka w naukę języka.
3. Praca z dorosłymi obejmuje bardzo szerokie spektrum działania. Wszystko zależy od wymagań i potrzeb każdej osoby. Uczę zatem zarówno General English na poziomach od A1 do C1, jak i prowadzę zajęcia z elementami Business English już od poziomu A2. Dużą popularnością cieszą się również kursy przygotowujące do egzaminu FCE oraz wojskowego STANAG.

Posiadam bardzo dużą bazę materiałów przygotowującyh do egzaminów końcowych na poziome B2 na Uniwersytecie Warszawskim i Politechnice Warszawskiej. Prowadzę bardzo dużo zajęć ze studentami Wojskowej Akademii Technicznej i dobrze znam specyfikę zajęć na tej uczelni. 

Bez względu na grupę wiekową z którą pracuję, nakładam bardzo duży nacisk na konwersacje, z tego względu cała lekcja odbywa się w języku angielskim. Na początku uczniom jest ciężko odnaleźć się w nowej rzeczywistości, ale efekty pojawiają się już po kilku lekcjach.

Wszystkie zajęcia są dopasowane indywidualnie do potrzeb każdego ucznia. Pomaga mi w tym bezpłatna konsultacja językowa podczas której ustalamy zarówno wstępny poziom znajomości językowej ucznia jak i dalsze warunki współpracy. Konsultacja składa się z dwóch elementów. Pierwszym jest test, drugim krótka rozmowa w języku angielskim. Nie zobowiązuje ona do zapisania się na zajęcia, jest okazją do podjęcia decyzji co do uczestnictwa w kursie.

Zależy mi na współpracy z uczniem świadomym swoich potrzeb i chętnym do zdobywania nowej wiedzy. Uprzejmie z tego miejsce proszę o regularne uczestniczenie w zajęciach , odrabianie prac domowych, przygotowywanie się do testów. Tylko wtedy nasza kooperacja będzie satysfakcjonująca dla obu stron.

Zapewniam wszystkie materiały szkoleniowe, uczeń nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Koszt zajęć:
lekcja indywidualna - 65 zł (55 minut), 90 zł (85 minut)
grupa dwuosobowa - 40 zł od osoby ( 55minut), 65 zł od osoby (85 minut)

Uczeń nie ponosi żadnych wyższych kosztów za zajęcia z elementami Business English.

Wystawiam faktury i rachunki.

Jeśli nie odbieram telefonu to najprawdopodobniej właśnie prowadzę lekcję i z szacunku dla czasu mojego ucznia nie mogę sobie pozwolić na rozmowy. W takim przypadku proszę o zostawienie krótkiej wiadomości SMS lub E-mail. Na pewno się odezwę!

Zapraszam na bezpłatną konsultacje językową.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Anna Pokrzywiec
Elbląska 67/202
01-737 Warszawa
NIP: 5050036729

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2010
Katolicki Uniwersytet Lubelski
Licencjat
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2010 - 12.2011
English Language School
Prowadzenie kursu języka angielskiego w ramach projektu ‘ Komunikacja Bez Granic – Szkolenia Językowe Dla Służb Mundurowych Garnizonu Lubelskiego’, Biłgoraj.
08.2012 - 08.2015
Szkoła językowa English for You, Warszawa
09.2013 - 06.2014
Gimnazjum nr 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Olimpijczyków w Warszawie
10.2014 - 12.2017
TEACHER Anna Pokrzywiec
Prowadzenie własnej działalności gospodarczej TEACHER Anna Pokrzywiec specjalizującej się w nauczaniu języka angielskiego, Warszawa
01.2018 - aktualnie
You Know It Damian Pokrzywiec

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2019

spoko zajęcia, polecam

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2019

Pani Anna jest bardzo zaangażowana, i zawsze w dobrym humorze,co bardzo w niej cenie. Rozmawiamy głównie po angielsku,dzięki czemu poprawiłem się szczególnie w mówieniu po angielski.Szczerze,polecam :D ! !

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2019

Nauka u Pani Ani to czysta przyjemność. Wiedza wchodzi do głowy w miłej atmosferze. Bardzo mnie stresowały konwersacje, ale dzięki Pani Ani udało się przełamać ten lęk. Bardzo polecam, świetny nauczyciel!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2017

Na zajęcia z Panią Anią chodziłam z wielkim uśmiechem. Potrafiła rozwiać wszelkie moje wątpliwości i wyjaśnić to co wydawało mi się niezrozumiałe. Serdecznie polecam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2016

Nasze dzieci uczęszczają do Pani Ani na zajęcia już piąty rok. Córka będąc w 2 gimnazjum zdała egzamin na poziomie FCE, a syn w 6 klasie płynnie porozumiewa się w języku angielskim podczas zagranicznych wakacji i nie tylko. Polecam ponieważ dzieci zrobiły ogromne postępy, a przede wszystkim zdobyły łatwość w używaniu tego języka.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2016

Jestem właśnie po kursie wakacyjnym u Pani Ani. Było naprawdę intensywnie językowo! Co drugi dzień lekcja, cała w języku angielskim. Na początku szok, ale z każdymi zajęciami coraz lepiej i swobodniej. Myślę, że dam radę na najbliższym wyjeździe do Londynu

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2016

Wyniki mojej tegorocznej matury to : podstawa 100%, rozszerzenie 93%. Opinie wstawiam po tym jak dostałam się na moja wymarzoną anglistykę na UW! Dziękuję :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2015

Chodzę do Ani na konwersacje od ponad roku i bardzo sobie chwalę zajęcia.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
18 października 2015

Nauczyciel angielskiego, który na zajęciach mówi głównie po polsku!

You Know It Damian Pokrzywiec

Dziwna i krzywdząca opinia od osoby, która była u mnie jedynie raz i to wyłącznie na konsultacji językowej, która zdecydowanie różni się od właściwej lekcji ponieważ polega na napisaniu testu, krótkiej rozmowie w języku angielskim oraz omówieniu warunków i oczekiwań ewentualnej przyszłej współpracy.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2015

Pani Ania jest bardzo sumienną , wymagającą i zawsze przygotowaną nauczycielką. Podczas zajęć z nią nie można się nudzić. Szczególnie jestem jej wdzięczna za pomoc w gramatyce, którą tłumaczy w naprawdę jasny i zrozumiały sposób. Pomogła mi również nabrać śmiałości w mówieniu, nigdy nie brakowało nam tematów do rozmów. Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.