Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Katowice (Katowice i okolice)
Ruda Śląska
Chorzów
Sosnowiec
Mikołów
Gliwice
Siemianowice Śląskie
Tychy
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka50 - 120 / 60 min

Dawid

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii

Opis ogłoszenia

Doktorant kierunku matematyka pomoże w rozwiązaniu zadań z matematyki wyższej, w szczególności:
-analiza matematyczna,
-algebra liniowa,
-rachunek prawdopodobieństwa,
-analiza funkcjonalna.

Dodatkowo możliwa pomoc w obliczeniach dotyczących projektów semestralnych czy prac dyplomowych.

Możliwe konsultacje online.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2014
Politechnika Śląska
Magister inżynier
Chemia
10.2014 - 06.2016
Uniwersytet Śląski
Magister
Matematyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2019

Pan Dawid kilkukrotnie pomagał mi w trudnych zagadnieniach z matematyki wyższej. Można zauważyć naprawdę fachowe podejście do zadanego problemu. Pomógł mi w rozwiązywaniu zadań z analizy funkcjonalnej służących jako pomoc w nauce. Każde zadanie zawsze było solidnie dopracowane dzięki czemu nie było problemu w opanowaniu materiału. Nie skupia się jedynie na rozwiązywaniu zadania, tylko przede wszystkim na jego zrozumieniu. Serdecznie polecam Pana Dawida.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2019

Bardzo dobra pomoc z matmy. Dawid świetnie tłumaczy i pokazuje jak rozwiązywać zadania. Z jego pomocą udało mi się przebić przez trudny egzamin na studiach mimo tego, że wcześniej znałem tylko matematykę na poziomie matury podstawowej. Szczerze polecam.

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2018

Fajna atmosfera. Potrafi dobrze tłumaczyć, nie ma problemu z wyjaśnieniem czegoś na kilka sposobów na poziomie studenckim. Miałem trochę braków z liceum ale je nadgoniłem i zdałem.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2017

Jestem bardzo zadowolony z zajęć Pana Dawida, super atmosfera, nienaganny zasób wiedzy i bardzo dobra umiejętność jej przekazywania w przystępny sposób. Gorąco polecam.

avatar
Karolina L.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2017

Zajęcia prowadzone w miłej - a jednak rzeczowej i konkretnej atmosferze, w sposób który pozwala pojąć chemię nawet zupełnemu laikowi :) Zainteresowanie i konsekwencja ucznia, połączona z wiedzą, umiejętnością jej przekazania, otwartością i zaangażowaniem Pana Dawida daje wspaniałe rezultaty. Dla mnie 10/10.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Dawid prowadzi zajęcia w sposób uporządkowany w miłej atmosferze, posiada szeroki zakres wiedzy, którą potrafi umiejętnie przekazać. Jest punktualny i potrafi się czasowo dostosować. Polecam, ponieważ udzielane korepetycje przynoszą efekty.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Wysoki poziom prowadzenia zajęć, korepetytor potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć zadania, z którymi nawet nauczyciele w szkole mieli problemy. Mój wynik z matury przekroczył moje oczekiwania i jest to w dużej mierze jego zasługa, jestem bardzo zadowolony i polecam Dawida każdemu mającemu problemy z matematyką :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2017

Korepetycje prowadzone w swobodnej atmosferze. Wszystkie zagadnienia wytłumaczone bardzo dokładnie i zrozumiale. Jest bardzo elastyczny, jeśli chodzi o miejsce i godziny udzielanych korepetycji. Bardzo słowny, punktualny, rzeczowy i merytoryczny. Daje radę z najtrudniejszymi uczniami. Jestem bardzo zadowolona z Jego sposobu przekazywania wiedzy.
Matura z rozszerzonej chemii zdana na 86 %, dzięki pomocy Dawida :)
Polecam wszystkim, którzy mają trudności z matematyką oraz chemią.

avatar
Mietek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2017

Korepetytor z należytą dbałością i skrupulatnością przedstawił mi najważniejsze aspekty algebry liniowej, które realizowałem na zajęciach ale sprawiały mi trudność. Muszę przyznać, że dzięki niemu uzyskałem bardzo dobrą ocenę z ćwiczeń oraz z egzaminu. Przedstawił mi fundamenty rozumowania danej tematyki , dzięki której potrafiłem rozwiązywać bardzo trudne zadania. Korepetytor z dużym zainteresowaniem i uwagą zajmuje się problemami studenta. Posiada zdolność tłumaczenia trudnych zagadnień w prosty i przystępny sposób. Polecam go wszystkim, którzy mają trudności z matematyką wyższą na studiach!

avatar
Witek L
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2016

Bardzo doświadczony i rzetelny korepetytor, który mnie bardzo dużo nauczył. Jedna z najwiekszych zalet podczas prowadzonych zajęć było to, że podchodził to tego z realnymi oczekiwaniami, aby uczeń nauczył się i nie marnował czasu i pieniędzy.
Zajęcia prowadzone zawsze bardzo rzetelnie, dodatkowo rozszerzając dane zagadnienia na wyższy poziom, aby pokazać po co coś jest, jak coś można jeszcze rozwinąć, jak to w praktyce też wygląda.
Jestem bardzo zadowolony.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.