Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Online
Poznań (Skórzewo +9)
Faktura VAT

O mnie

Dzień dobry :)Pochodzę z Białorusi, a dokładnie z Mińska i tak, moim językiem ojczystym oraz pasją życiową jest język rosyjski.

Posiadam wyższe wykształcenie filologiczne oraz 8-letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych w Polsce (rosyjskiego, angielskiego oraz polskiego jako obcego).

Moim największym osiągnięciem w takiego rodzaju zajęciach jest przygotowanie uczennicy do matury z języka rosyjskiego na poziomie rozszerzonym na 96%.

Zajmuję się również tłumaczeniami różnych rodzajów tekstów (stron internetowych, pisem archiwalnych, reklam oraz materiałów marketingowych).

Zainteresowanych i zmotywowanych do nauki zapraszam do kontaktu :)Tatiana

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2013
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Licencjat
Filologia rosyjska - specjalizacja "Tłumacz"
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet im. A. Mickiewicza
Magister
Filologia rosyjska - specjalizacja tłumaczeniowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.