Tatiana Nowakowska -Szota

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
 
Online
Gdynia (Orłowo)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Pracuję z młodzieżą juz bardzo długo w programie matury polskiej ( podstawa i rozszerzenie) oraz matury międzynarodowej w starym i nowym programie) na poziomie SL i HL. Jestem egzaminatorem Diploma Program IBO od 1999 roku, pracowałam przez 30 lat w III LO w Gdyni, jednej z najlepszych szkół w Polsce.
Posiadam ogromne doświadczenie w w prowadzeniu zajeć merytorycznych nawet dla tych, którzy myślą, że są słabi. Ze mnie każdy ma szansę odkryć swój potencjał i wykorzystać go najskuteczniej jak się da, poradzić sobie z każdym problemem i barierą
Prowadzę własną firmę edukacyjną w Gdyni, stawiając na skuteczną motywację oraz własny rozwój ucznia. 
Uczę indywidualnie i w grupach, także on-line. 
W pracy stosuję metody prowokatywne i proaktywne, także metody sokratejskie - TOC, bardzo pomocne i skuteczne w uczeniu się.
Uczę w przyjaznej przestrzeni, jestem otwarta na każde wyzwanie edukacyjne- egzaminy, olimpiady, prezentacje biznesowe oraz komunikacyjne.

Dostępność

Poniedziałek14:00 - 20:00
Wtorek14:00 - 20:00
Środa14:00 - 20:00
Czwartek14:00 - 20:00
Piątek14:00 - 20:00
Sobota10:00 - 17:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Tatiana Nowakowska -Szota
Kurpiowska 7
81 - 554 Gdynia
NIP: 5860163359

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1975 - aktualnie
Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Olsztynie, Uniwersytet Warszawski
Filologia polska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.1984 - aktualnie
III Liceum Ogólnokształcące im Marynarki Wojennej RP w Gdyni, 24 Gimnazjum w Gdyni, 0704 IBO Diploma Program
Mam 30 lat doświadczenia w nauczaniu języka polskiego na wszystkich poziomach nauczania

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2020

Nie polecam. Nauczyciel nie ma podejscia indywidualnego, nie dopasowuje sposobu nauczania do potrzeb ucznia. Strata pieniedzy.

Kompas Edukacyjny Tatiana Nowakowska -Szota

Szanowna Pani Beato.
Dziękuję za opinię , która pozwoliła mi wiele rzeczy zrozumieć. Człowiek jednak uczy się całe życie.
Widziałyśmy się zaledwie dwa razy, więc nie dała mi Pani szansy ani czasu na wypracowanie z indywidualnego podejścia do Pani szczególnych wymagań opartych wyłącznie na roszczeniach.
Podziwiam Pani poświęcenie i zaangażowanie w sprawy córki, ale nie warto budować jej szczęścia i poczucia pewności próbując niszczyć opinię innym tylko z tego powodu, że nie poddał się Pani manipulacjom, żądaniom i roszczeniom. Po dwóch spotkaniach.
Pani głos prowadzi mnie do kilku istotnych wniosków.:
1/Trzeba bardziej uważać , komu otwiera się drzwi i serce
2/Nauczyciel ma prawo nie ulegać manipulacjom rodziców
3/ Indywidualny program uczenia ustala ten, kto bierze odpowiedzialność za przygotowanie do egzaminu, a to duże wyzwanie szczególnie na 100 dni przed maturą.
Przykro mi, że nie potrafi Pani zakończyć tej bardzo krótkiej znajomości nie szukając zemsty. Nie musimy przecież wszyscy do siebie pasować, ale nie musimy też niszczyć się wzajemnie tylko dlatego, że coś poszło inaczej niż Pani sobie wyobrażała. Można rozstać się spokojnie i godnie. Pozdrawiam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.