Dawid Sidorow

Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
Online
Wrocław (Huby)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem Dawid Sidorow. Zdam za Ciebie maturę.

We wtorek rano, 9 czerwca, wejdziesz do sali, uśmiechniesz się, zrobisz zadania i wyjdziesz. O 12 będziesz już świętować, a znajomym powiesz, że tylko chodziłeś(-aś?) na korki. Co Ty na to?

Każdy chce ją zdać jak najlepiej. Ty również nie jesteś tu przypadkowo. Jednak, żeby to się udało, trzeba się również do niej odpowiednio przygotować. Zobacz, w jaki sposób mogę Ci w tym pomóc.
 

# CO OFERUJĘ?

► rzetelną wiedzę opartą na kilkuletnim doświadczeniu
profesjonalne przygotowanie do egzaminu dojrzałości (moi uczniowie mają 100% zdawalność)
szybkie i dokładne przekazanie materiału dostosowane do potrzeb i umiejętności
przyjazną atmosferę na zajęciach
 

# DLACZEGO WARTO SIĘ UCZYĆ WŁAŚNIE U MNIE?

W ciągu ostatnich 7 lat przygotowałem ponad 200 osób do egzaminu dojrzałości, a

                                                WSZYSCY MOI UCZNIOWIE ZDALI MATURĘ.

Swoje efekty zawdzięczam bardzo dobrej znajomości programu oraz własnemu systemowi uczenia. Kilka lat temu pozwolił mi on osiągnąć wynik 96% na maturze rozszerzonej. Obecnie wykorzystuję go do prowadzenia lekcji. Oprócz tego na zajęciach korzystam z moich autorskich materiałów, które udostępniam swoim uczniom za darmo w ramach lekcji, by mogli jeszcze lepiej przygotować się do egzaminu.
 

# JAK WYGLĄDA MOJA PRACA?

Kluczem do sukcesu jest PRAKTYKA, PRAKTYKA i jeszcze raz PRAKTYKA.

Z tego powodu na początku zajęć przekazuję maximum potrzebnej wiedzy w pigułce, później przechodzimy do zadań, których trudność rośnie wraz ze stopniem przyswojenia materiału. Rozwiązujemy zarówno typowe jak i rozwijające myślenie zadania. Na końcu zadaję prace domowe. Moich uczniów uczę przede wszystkim myśleć, tak by beze mnie poradzili sobie samodzielnie na egzaminie.
 

# GDZIE MOŻNA UMÓWIĆ SIĘ ZE MNĄ NA LEKCJE?

We  Wrocławiu :) Korepetycji udzielam u siebie, w ścisłym centrum miasta . Jeśli mieszkasz w innym mieście lub za granicą albo nie chce Ci się wychodzić z domu, nic straconego. Możemy umówić się na lekcję przez Internet.

                                                     Jesteś zainteresowany? Sprawdź mnie!

Lekcji udzielam w cenie 60 zł za godzinę . Zachęcam również do przychodzenia w parach, ponieważ w grupie ze znajomym płacicie mniej (50zł/os) i jednocześnie możecie powtarzać materiał po zajęciach.
Wybierając mnie jako swojego korepetytora daję Ci

                                                      100% GWARANCJĘ SATYSFAKCJI

Jeśli z jakiegokolwiek powodu będziesz niezadowolony z moich usług, lekcja odbędzie się za darmo. O tym, czy zapłacić decydujesz Ty.

Jak widzisz nie możesz tutaj nic stracić, dlatego jeśli jesteś zainteresowany nie wahaj się, weź telefon, wybierz numer:
 

                                                                      607-644-352

                                                                                               i dołącz do zadowolonych uczniów.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 37
avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2019

Zajęcia z Dawidem warte są waszego czasu, zapewniam.
Sposób w jaki prowadzi zajęcia, sprawia, że chce się wracać i zdobywać wiedzę.
Na moim przykładzie, gdzie każdy nauczyciel rozkładał ręce, w akcie desperacji i dawał mi najniższe z możliwych ocen-Dawid sprawił, że wyszłam na prostą, podwyższyłam swoje umiejętności matematyczne i dodatkowo nauczyłam się myślenia i analizowania zadań, na które nigdy w życiu bym nie spojrzała w sposób jaki on mnie nauczył.
Maturę zdałam na prawie 60% gdzie mieliśmy do nadrobienia dwa semestry a Dawid sprawił, że udało się je nadrobić w mniej niż jeden.
Zawsze bałam się matematyki a dzięki Dawidowi zaczęłam dostrzegać w zadaniach logiczną stronę i stosować odpowiednie schematy.
Jestem mu wdzięczna bo udowodnił, że to kwestia indywidualnego podejścia do ucznia i cierpliwości, żeby po kilku miesiącach wprawić wszystkich nauczycieli w zdumienie i zawstydzić ich na polu gdzie to właśnie oni powinni być liderami.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2019

Pan Dawid to fantastyczny korepetytor. Poza luźną atmosferą zapewnia skuteczne przygotowanie do matury. Kładzie on nacisk w szczególności na praktykę, ale nauczył mnie on także sposobu myślenia, które ułatwiło mi napisanie matury. Sam jestem przykładem jego skutecznego nauczania, ponieważ próbną maturę napisałem w okolicach 60-70% a po współpracy z Panem Dawidem maturę w maju napisałem już na 94%. W skrócie: mega skuteczność, cierpliwe podejście i efektywne przekazywanie wiedzy. Polecam!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2019

Bardzo dobry nauczyciel, który w krótkim czasie nauczył wszystkiemu, co jest potrzebne na maturę rozszerzoną z matematyki. Oprócz tego świetna atmosfera na każdej lekcji :)

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2019

Dawid to genialny korepetytor! Dzięki niemu osiągnąłem z matury podstawowej z matematykii 98%(przez jeden mały błąd), a z rozszerzenia 62%. Potrafi on niesamowicie dobrze tłumaczyć wszelkie zagadnienia. Był on w stanie wytłumaczyć mi w kilku słowach to, czego nikt nie umiał mi wytłumaczyć przez dwa lata nauki w liceum. Kiedy czegoś nie rozumiałem, mogłem mieć pewność, że po zajęciach wszystko stanie się jasne i klarowne.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Bardzo dobry korepetytor. Dzięki współpracy udało się zdać maturę podstawową z matematyki na 98% i rozszerzenie na 84%.
Polecam

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2019

Bardzo fajne lekcje. Dawid ma dużo patentów które znacznie ułatwiają rozwiązywanie zadań. Ciężko być niezadowolonym z zajęć ;)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2019

W czwartek, 9 maja, weszłam do sali, uśmiechnełam się, zrobiłam zadania i wyszłam:) Dawid nauczył mnie wszystkiego, czego potrzeba do matury rozszerzonej z matematyki w bardzo krótkim czasie. Ogrom wiedzy i świetna atmosfera. Polecam!

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2018

Świetny nauczyciel, w krótkim czasie nauczył mnie tego czego szkoła nie dała rady uczynić przez parę lat. Matura zdana po 5(!) latach od ukończenia szkoły zdana bez problemu, bez stresu! Polecam najmocniej!

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2018

Polecam Dawida kazdemu kto juz dawno stracil nadzieje na zdana maure z matematyki. Szybki progress, widoczne efekty, milosc do matematyki gwarantowana. Z moich marnych 18% na probnych doszlismy do rekordowego wyniku 44%. To nie cud i wycieczka do Czstochowy to Dawid ;)

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
13 lipca 2018

Polecam Dawida! Każdemu kto myśli ze matura z matmy to cel nie do osiągnięcia. W 3 miesiące z 18% na próbnym do 44% na świadectwie maturalnym. ;)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2017

Bardzo polecam korepetytora. Wszystko zostało dokładnie omówione, dzięki czemu zdałam dobrze maturę :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Jak najbardziej polecam Dawida jako nauczyciela matematyki i życia :) na zajęciach panuje przemiła i lekka atmosfera. Chodziłam na korepetycje z przyjaciółką przez około 3/4 miesiące przed maturą i z 18% zrobiło się 52% :D fantastyczny nauczyciel, polecam wszystkim, którzy mają mniejsze lub większe problemy z matematyką.

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Dawid wyciągnął z opresji, nawet tak ciężki przypadek, jakim byłam. Zaległości z 4 lat technikum nadrobiłam w zaledwie miesiąc, choć nie sądziłam, ze jest to wykonalne. Lekcje przeprowadzane bez stresu i wywierania presji, cierpliwy, uczciwy. Bardzo polecam, lepszego nie znajdziecie !!

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2017

Mój syn korzystał z korepetycji u Pana Dawida w tamtym roku przygotowując się do matury z matematyki.Miał ogromne zaległości bo gimnazjum kończył zagranicą i poważne trudności językowe. Ku naszej ogromnej radości zdał maturę za pierwszym razem. Dziś jest studentem na wyższej uczelni i jesteśmy ogromnie wdzieczniza pomoc pana Dawida.Polecam!

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2016

Świetny korepetytor!:)
Po niecałych trzech miesiącach nauki (raz w tygodniu) z 32% powstało ostatecznie 86% ( i tak mało to tylko i wyłącznie przez mój stres i pośpiech:)).
Dawid naprawdę wie co robi, uczy z przyjemnością i z uśmiechem na twarzy. Ma nietypowe i zabawne sposoby na uczenie, które zapadają w pamięć.:) A potem śmiejesz się do arkusza na maturze...
A tak na poważnie- naprawdę godny polecenia korepetytor:)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2016

GORĄCO POLECAM :) po 5 latach (bez styczności z matematyką) w 1 MIESIĄC Dawid pomógł mi przygotować się do matury (od poziomu gimnazjum). Jestem świeżo po maturze i jest co świętować :D

avatar
M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2016

Nie mogłam trafić lepiej! Mimo, że trafiłam do Dawida może półtora miesiąca przed maturą, dałam radę i to tak, że jestem z siebie dumna!:) Dawid ma naturalne podejście do człowieka, angażuje się w twoją pracę, jest wymagający? Hmm.. Może lepszym określeniem będzie to, że dzięki niemu zaczynasz sam wymagać 200% z siebie. Daje Ci moc do działania. Zaczynasz wierzyć i pracować jak nigdy dotąd. Dawid dał mi tę siłę, porozkładał mi matematykę na kawałki, "prowadził z rękę" w nauce i przede wszystkim w ten krótki czas usystematyzował mi moją wiedzę w głowie, która była porozrzucana i chaotyczna. Daję dużo ciepłej energii i motywuje do pracy! Dziękuję Dawid. "Cała moja wdzięczność dla Ciebie";)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2016

Chciałyśmy bardzo podziękować za cierpliwość, podejście do ucznia i zaangażowanie. Przez rok korepetycji Dawid gruntownie zmienił nasze podejście do matematyki, zmotywował do samodzielnego myślenia i do realizacji założonych sobie celów, czyli w tym napisanie podstawowej na co najmniej 80%. Jesteśmy właśnie świeżo po maturze i świętujemy :) Gorąco polecamy!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2016

Świetny poziom i techniki nauczania, które sprawiają, że matura staje się banalnie prosta a rozwiązywanie zadań nie jest już przykrym obowiązkiem, ale ciekawym wyzwaniem, które rozwija twórczo i analitycznie umysł. Po lekcjach z Dawidem człowiek czuje że jego umysł przyspiesza i działa sprawniej nie tylko w rozwiązywaniu zadań matematycznych ale także przy pracy nad wieloma złożonymi problemami w życiu codziennym. Polecam w stu procentach. :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2015

Świetny! Nigdy nie lubiłam trygonometrii, a Dawid wytłumaczył mi temat od deski do deski, właściwie w ciągu dwóch godzin. Super podejście do ucznia. Polecam!

avatar
Daria i Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2015

Najlepszy korepetytor jakiego można wybrać. Wszystko dokładnie wytłumaczone i opisane, nie da się niczego nie nauczyć na tych lekcjach. Polecam :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2015

Bardzo dziękuje za pomoc. Dawid bardzo przystępnie wytłumaczył mi trygonometrię i geometrię analityczną w kilka godzin. Polecam :)

avatar
Justyna i Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2015

Świetny nauczyciel! Przyszłyśmy na korepetycje 3 tygodnie przed maturą podstawową z wynikami z próbnych około 40%, a obie napisałyśmy na ponad 70%. Dawid uporządkował całą wiedzę, tłumaczył w sposób prosty i wyczerpujący. Pokazał też zadania-pewniaki, które rzeczywiście pojawiły się na maturze. Poczucie humoru Dawida skutecznie uprzyjemniało naukę :) Polecamy!

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2015

Dziękuję za przygotowanie do matury! Bardzo podobało mi się podejście Dawida do matematyki i nauczania w ogóle, zawsze potrafił nakreślić mi taki obraz problemu/zadania, że wszystko stawało się jasne. Kurs maturalny naprawdę mi się przydał - 82% z rozszerzonej :) Pozdrawiam!

avatar
Kora
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2014

Napisałam maturę na 68%, udało się :) Chciałam podziękować za całą współpracę, na dobre i na złe. Na szczęście to już koniec mojej przygody z matematyką, chociaż przyznam szczerze, że nawet ją trochę zrozumiałam ;) Pozdrawiam serdecznie!

avatar
Mati
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2014

Dawid świetnie mnie przygotował do matury, mam 84% :) wreszcie zacząłem rozumieć i myśleć! Dziękuję za pomoc

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
19 maja 2014

W sumie chodziłem od listopada do matury i rozszerzenie napisałem :). Ogólnie bardzo dobry kontakt i czegoś sie jednak nauczyłem. Ciekawe podejscie do nauczania :D. Polecam

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2014

Bardzo dobre przygotowanie do zajęć, rzetelna wiedza, umiejętność zainteresowania matematyką - to tylko niektóre cechy zajęć z tym korepetytorem. Dawid potrafił wytłumaczyć mi wszystko to, czego nie mogłem zrozumieć od 3 lat i kilku nauczycieli w szkole i prywatnych korepetytorów. Poza świetnym przygotowaniem do matury, czuję się teraz po prostu pewniej, a cała matematyka stała się dla mnie spójna i zaczęła mieć sens. Dziękuję i polecam :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2014

Dawid tłumaczy w prosty i zrozumiały sposób :) Zajęcia bezstresowe, w miłej atmosferze :) Polecam :)

avatar
M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
13 maja 2014

Dawid w przystępny sposób potrafi przekazać wiedzę, już same lekcje zapewniają dobre opanowanie materiału, bez długiego ślęczenia nad książkami, ponadto jest elastyczny, a współpraca nie jest męcząca.

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2014

Świetny korepetytor, potrafił wytłumaczyć materiał w bardzo przystępny sposób - myślę, że nie poradziłabym sobie bez Dawida na maturze. Jestem bardzo zadowolona :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2014

Perfekcyjne przygotowanie do zajęć, tłumaczenie zadań na setki sposobów- także każdy w końcu zrozumie, nawet ja :) Przyjazna atmosfera, zero stresu. Po lekcjach wychodzi się zadowolonym, że zrobiło się krok do przodu :) Serdecznie polecam !

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2014

Korepetytor świetnie przygotowany, opowiada o zagadnieniach z wyraźną pasją, potrafił odpowiedzieć na wszystkie moje pytania, zaspokajając moją ciekawość :) Dodam, że chodzi o zakres rozszerzony. Dziękuję!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2014

Bardzo polecam! Pan Dawid tłumaczy w sposób prosty i zrozumiały. Pokazuje różne sposoby rozwiązywania zadań. Lekcje są spędzane efektywnie w bezstresowej atmosferze :)

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2014

Mój syn nigdy nie miał szczęścia do nauczycieli matematyki i miał wiele zaległości. Dopiero Pan Dawid potrafił wytłumaczyć mu wszystkie te tematy, których nie rozumiał i przegonał go do matematyki. Syn chodzi już drugi rok, a ja wiem, że nie są to pieniądze wyrzucone w błoto. Polecam i dziękuję

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2013

Do Dawida chodzę dopiero od miesiąca (przygotowanie do matury), ale już widzę efekty, każda lekcja jest zaplanowana i ma sens, czuć zaangażowanie i doświadczenie. Krótko: poleciłem koleżance, tu też polecam :)

avatar
Olaf
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2013

dzięki temu koledze udało mi się wyciągnąć z zagrożenia na 2,5 :D spoko uczy, wszystko rozumiałem, co innego niż na lekcji. polecam każdemu, dzięki za pomoc

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.