Dawid Sidorow

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Wrocław (Huby)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem Dawid Sidorow. Zdam za Ciebie maturę.

W piątek rano, 5 maja, wejdziesz do sali, uśmiechniesz się, zrobisz zadania i wyjdziesz. O 12 będziesz już świętować, a znajomym powiesz, że tylko chodziłeś(-aś?) na korki. Co Ty na to?

Każdy chce ją zdać jak najlepiej. Ty również nie jesteś tu przypadkowo. Jednak, żeby to się udało, trzeba się również do niej odpowiednio przygotować. Zobacz, w jaki sposób mogę Ci w tym pomóc.
 

# CO OFERUJĘ?

► rzetelną wiedzę opartą na kilkuletnim doświadczeniu
profesjonalne przygotowanie do egzaminu dojrzałości (moi uczniowie mają 100% zdawalność)
szybkie i dokładne przekazanie materiału dostosowane do potrzeb i umiejętności
przyjazną atmosferę na zajęciach
 

# DLACZEGO WARTO SIĘ UCZYĆ WŁAŚNIE U MNIE?

W ciągu ostatnich 6 lat przygotowałem ponad 200 osób do egzaminu dojrzałości, a

                                                WSZYSCY MOI UCZNIOWIE ZDALI MATURĘ.

Swoje efekty zawdzięczam bardzo dobrej znajomości programu oraz własnemu systemowi uczenia. Kilka lat temu pozwolił mi on osiągnąć wynik 96% na maturze rozszerzonej. Obecnie wykorzystuję go do prowadzenia lekcji. Oprócz tego na zajęciach korzystam z moich autorskich materiałów, które udostępniam swoim uczniom za darmo w ramach lekcji, by mogli jeszcze lepiej przygotować się do egzaminu.
 

# JAK WYGLĄDA MOJA PRACA?

Kluczem do sukcesu jest PRAKTYKA, PRAKTYKA i jeszcze raz PRAKTYKA.

Z tego powodu na początku zajęć przekazuję maximum potrzebnej wiedzy w pigułce, później przechodzimy do zadań, których trudność rośnie wraz ze stopniem przyswojenia materiału. Rozwiązujemy zarówno typowe jak i rozwijające myślenie zadania. Na końcu zadaję prace domowe. Moich uczniów uczę przede wszystkim myśleć, tak by beze mnie poradzili sobie samodzielnie na egzaminie.
 

# GDZIE MOŻNA UMÓWIĆ SIĘ ZE MNĄ NA LEKCJE?

We  Wrocławiu :) Korepetycji udzielam u siebie, w ścisłym centrum miasta . Jeśli mieszkasz w innym mieście lub za granicą albo nie chce Ci się wychodzić z domu, nic straconego. Możemy umówić się na lekcję przez Internet.

                                                     Jesteś zainteresowany? Sprawdź mnie!

Lekcji udzielam w cenie 80 zł za godzinę . Zachęcam również do przychodzenia w parach, ponieważ w grupie ze znajomym płacicie mniej (60zł/os) i jednocześnie możecie powtarzać materiał po zajęciach.
Wybierając mnie jako swojego korepetytora daję Ci

                                                      100% GWARANCJĘ SATYSFAKCJI

Jeśli z jakiegokolwiek powodu będziesz niezadowolony z moich usług, lekcja odbędzie się za darmo. O tym, czy zapłacić decydujesz Ty.

Jak widzisz nie możesz tutaj nic stracić, dlatego jeśli jesteś zainteresowany nie wahaj się, weź telefon, wybierz numer:
 

                                                                      607-644-352

                                                                                               i dołącz do ponad dwustu zadowolonych uczniów.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 27
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2017

Bardzo polecam korepetytora. Wszystko zostało dokładnie omówione, dzięki czemu zdałam dobrze maturę :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Jak najbardziej polecam Dawida jako nauczyciela matematyki i życia :) na zajęciach panuje przemiła i lekka atmosfera. Chodziłam na korepetycje z przyjaciółką przez około 3/4 miesiące przed maturą i z 18% zrobiło się 52% :D fantastyczny nauczyciel, polecam wszystkim, którzy mają mniejsze lub większe problemy z matematyką.

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Dawid wyciągnął z opresji, nawet tak ciężki przypadek, jakim byłam. Zaległości z 4 lat technikum nadrobiłam w zaledwie miesiąc, choć nie sądziłam, ze jest to wykonalne. Lekcje przeprowadzane bez stresu i wywierania presji, cierpliwy, uczciwy. Bardzo polecam, lepszego nie znajdziecie !!

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2017

Mój syn korzystał z korepetycji u Pana Dawida w tamtym roku przygotowując się do matury z matematyki.Miał ogromne zaległości bo gimnazjum kończył zagranicą i poważne trudności językowe. Ku naszej ogromnej radości zdał maturę za pierwszym razem. Dziś jest studentem na wyższej uczelni i jesteśmy ogromnie wdzieczniza pomoc pana Dawida.Polecam!

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2016

Świetny korepetytor!:)
Po niecałych trzech miesiącach nauki (raz w tygodniu) z 32% powstało ostatecznie 86% ( i tak mało to tylko i wyłącznie przez mój stres i pośpiech:)).
Dawid naprawdę wie co robi, uczy z przyjemnością i z uśmiechem na twarzy. Ma nietypowe i zabawne sposoby na uczenie, które zapadają w pamięć.:) A potem śmiejesz się do arkusza na maturze...
A tak na poważnie- naprawdę godny polecenia korepetytor:)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2016

GORĄCO POLECAM :) po 5 latach (bez styczności z matematyką) w 1 MIESIĄC Dawid pomógł mi przygotować się do matury (od poziomu gimnazjum). Jestem świeżo po maturze i jest co świętować :D

avatar
M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2016

Nie mogłam trafić lepiej! Mimo, że trafiłam do Dawida może półtora miesiąca przed maturą, dałam radę i to tak, że jestem z siebie dumna!:) Dawid ma naturalne podejście do człowieka, angażuje się w twoją pracę, jest wymagający? Hmm.. Może lepszym określeniem będzie to, że dzięki niemu zaczynasz sam wymagać 200% z siebie. Daje Ci moc do działania. Zaczynasz wierzyć i pracować jak nigdy dotąd. Dawid dał mi tę siłę, porozkładał mi matematykę na kawałki, "prowadził z rękę" w nauce i przede wszystkim w ten krótki czas usystematyzował mi moją wiedzę w głowie, która była porozrzucana i chaotyczna. Daję dużo ciepłej energii i motywuje do pracy! Dziękuję Dawid. "Cała moja wdzięczność dla Ciebie";)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2016

Chciałyśmy bardzo podziękować za cierpliwość, podejście do ucznia i zaangażowanie. Przez rok korepetycji Dawid gruntownie zmienił nasze podejście do matematyki, zmotywował do samodzielnego myślenia i do realizacji założonych sobie celów, czyli w tym napisanie podstawowej na co najmniej 80%. Jesteśmy właśnie świeżo po maturze i świętujemy :) Gorąco polecamy!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2016

Świetny poziom i techniki nauczania, które sprawiają, że matura staje się banalnie prosta a rozwiązywanie zadań nie jest już przykrym obowiązkiem, ale ciekawym wyzwaniem, które rozwija twórczo i analitycznie umysł. Po lekcjach z Dawidem człowiek czuje że jego umysł przyspiesza i działa sprawniej nie tylko w rozwiązywaniu zadań matematycznych ale także przy pracy nad wieloma złożonymi problemami w życiu codziennym. Polecam w stu procentach. :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2015

Świetny! Nigdy nie lubiłam trygonometrii, a Dawid wytłumaczył mi temat od deski do deski, właściwie w ciągu dwóch godzin. Super podejście do ucznia. Polecam!

avatar
Daria i Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2015

Najlepszy korepetytor jakiego można wybrać. Wszystko dokładnie wytłumaczone i opisane, nie da się niczego nie nauczyć na tych lekcjach. Polecam :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2015

Bardzo dziękuje za pomoc. Dawid bardzo przystępnie wytłumaczył mi trygonometrię i geometrię analityczną w kilka godzin. Polecam :)

avatar
Justyna i Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2015

Świetny nauczyciel! Przyszłyśmy na korepetycje 3 tygodnie przed maturą podstawową z wynikami z próbnych około 40%, a obie napisałyśmy na ponad 70%. Dawid uporządkował całą wiedzę, tłumaczył w sposób prosty i wyczerpujący. Pokazał też zadania-pewniaki, które rzeczywiście pojawiły się na maturze. Poczucie humoru Dawida skutecznie uprzyjemniało naukę :) Polecamy!

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2015

Dziękuję za przygotowanie do matury! Bardzo podobało mi się podejście Dawida do matematyki i nauczania w ogóle, zawsze potrafił nakreślić mi taki obraz problemu/zadania, że wszystko stawało się jasne. Kurs maturalny naprawdę mi się przydał - 82% z rozszerzonej :) Pozdrawiam!

avatar
Kora
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2014

Napisałam maturę na 68%, udało się :) Chciałam podziękować za całą współpracę, na dobre i na złe. Na szczęście to już koniec mojej przygody z matematyką, chociaż przyznam szczerze, że nawet ją trochę zrozumiałam ;) Pozdrawiam serdecznie!

avatar
Mati
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2014

Dawid świetnie mnie przygotował do matury, mam 84% :) wreszcie zacząłem rozumieć i myśleć! Dziękuję za pomoc

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
19 maja 2014

W sumie chodziłem od listopada do matury i rozszerzenie napisałem :). Ogólnie bardzo dobry kontakt i czegoś sie jednak nauczyłem. Ciekawe podejscie do nauczania :D. Polecam

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2014

Bardzo dobre przygotowanie do zajęć, rzetelna wiedza, umiejętność zainteresowania matematyką - to tylko niektóre cechy zajęć z tym korepetytorem. Dawid potrafił wytłumaczyć mi wszystko to, czego nie mogłem zrozumieć od 3 lat i kilku nauczycieli w szkole i prywatnych korepetytorów. Poza świetnym przygotowaniem do matury, czuję się teraz po prostu pewniej, a cała matematyka stała się dla mnie spójna i zaczęła mieć sens. Dziękuję i polecam :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2014

Dawid tłumaczy w prosty i zrozumiały sposób :) Zajęcia bezstresowe, w miłej atmosferze :) Polecam :)

avatar
M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
13 maja 2014

Dawid w przystępny sposób potrafi przekazać wiedzę, już same lekcje zapewniają dobre opanowanie materiału, bez długiego ślęczenia nad książkami, ponadto jest elastyczny, a współpraca nie jest męcząca.

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2014

Świetny korepetytor, potrafił wytłumaczyć materiał w bardzo przystępny sposób - myślę, że nie poradziłabym sobie bez Dawida na maturze. Jestem bardzo zadowolona :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2014

Perfekcyjne przygotowanie do zajęć, tłumaczenie zadań na setki sposobów- także każdy w końcu zrozumie, nawet ja :) Przyjazna atmosfera, zero stresu. Po lekcjach wychodzi się zadowolonym, że zrobiło się krok do przodu :) Serdecznie polecam !

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2014

Korepetytor świetnie przygotowany, opowiada o zagadnieniach z wyraźną pasją, potrafił odpowiedzieć na wszystkie moje pytania, zaspokajając moją ciekawość :) Dodam, że chodzi o zakres rozszerzony. Dziękuję!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2014

Bardzo polecam! Pan Dawid tłumaczy w sposób prosty i zrozumiały. Pokazuje różne sposoby rozwiązywania zadań. Lekcje są spędzane efektywnie w bezstresowej atmosferze :)

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2014

Mój syn nigdy nie miał szczęścia do nauczycieli matematyki i miał wiele zaległości. Dopiero Pan Dawid potrafił wytłumaczyć mu wszystkie te tematy, których nie rozumiał i przegonał go do matematyki. Syn chodzi już drugi rok, a ja wiem, że nie są to pieniądze wyrzucone w błoto. Polecam i dziękuję

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2013

Do Dawida chodzę dopiero od miesiąca (przygotowanie do matury), ale już widzę efekty, każda lekcja jest zaplanowana i ma sens, czuć zaangażowanie i doświadczenie. Krótko: poleciłem koleżance, tu też polecam :)

avatar
Olaf
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2013

dzięki temu koledze udało mi się wyciągnąć z zagrożenia na 2,5 :D spoko uczy, wszystko rozumiałem, co innego niż na lekcji. polecam każdemu, dzięki za pomoc

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.