Mateusz Tarnopolski

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Warszawa
Legionowo
Izabelin
Truskaw

Mateusz Tarnopolski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Mateusz Tarnopolski

O mnie

Witam , jestem studentem Budownictwa na SGGW wcześniej WAT, członek MENSY.

Przez kilka lat byłem najpierw przybocznym następni drużynowym w Związku Harcerstwa Polskiego , dzięki czemu poprzez wyjazdy, zloty wycieczki, zbiórki mam dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą dodatkowo niejednokrotnie pomagałem swoim podopiecznym gdy mieli problemy z matematyki bądź fizyki.

I tak zaczęła się moja przygoda z udzielaniem korepetycji (która trwa już od ponad 7 lat).

Obecnie prowadzę zajęcia z :

 • Matematyki (podstawówka, gimnazjum, szkoła średnia, matura podstawowa jak i rozszerzona, studia)
 • Fizyki (gimnazjum, szkoła średnia, matura, studia)
 • Mechaniki Teoretycznej
 • Wytrzymałości Materiałów  Podstawową kwestią którą kieruje się w trakcie naszych spotkań jest indywidualne podejście do każdego ucznia. Dzięki mojemu doświadczeniu wiem że każdy jest inny, każdy ma swoje wrodzone cechy charakteru, unikalne doświadczenia( miedzy innymi z różnej jakość nauczycielami) jak i inne cele czy ambicje, przez co na każdego ucznia trzeba dobrać odpowiednią metodę nauczania aby była skuteczna.

  Kolejną cechą jest to że zawsze podchodzę z uśmiechem i optymizmem do moich podopiecznych co jest zaraźliwe i sprawia że nasze zajęcia przebiegają w przyjemnej atmosferze ,dzięki czemu uczniowie albo zaczynają lubić dany przedmiot a na pewno przestają się jego bać co jest kluczowe abyśmy mogli odnieść sukces.

  Tak jak zawsze tłumacze na zajęciach że działamy w świecie przyczynowo-skutkowym tak i w tym wypadku nie może być inaczej. Przyczynom tego ,że podchodzę z uśmiechem do każdego ucznia jest to ,że po prostu lubię uczyć innych, lubię przedmioty którymi staram się ich zarazić i sprawia mi to wielką satysfakcje jak osiągnęliśmy zamierzone cele i uczeń po naszych spotkaniach kieruje się bardziej logiką czy po prostu jest mądrzejszy niż był przed naszymi spotkaniami( a tak jest w znamienitej większości).

Co można zrobić aby zajęcia nie były aż takim obciążeniem finansowym?

Istnieją dwie możliwości:
 • zajęcia grupowe świetnie się sprawdzają odnośnie studentów i maturzystów ale nie tylko. Najważniejsze aby grupa miała ten sam materiał do przerobienia , dobrze jest aby poziom osób w grupie nie był szalenie różny (chociaż i na to mam metody) no i nie ukrywam że w pracy grupowej ważne jest zaangażowanie, motywacja samych uczestników jest to o tyle ważne że jedna negatywnie nastawiona osoba która nie nastawia się na zdobycie odpowiedniej wiedzy może skutecznie "rozwalić" całą grupę.

Cennik wygląda w ten czas następująco:

zajęcia indywidualne --- 100zł

grupy 2 osobowe --- 60zł od osoby

grupy 3 osobowe --- 50zł od osoby

grupy liczniejsze do ustaleń indywidualnych.

wszystkie cenny dotyczą zajęć 60min.
 • Polecony i sprawdzony inny korepetytor. Spośród osób które napotkałem na swej drodze w moim życiu ( między innymi w harcerstwie, na studiach(WAT,SGGW) bądź też jak uczyłem ich kiedyś np. do matury a ujrzałem w nich talent nie tylko w rozwiązywaniu zadań ale i talent dydaktyczny). Udało mi się dobrać odpowiednią grupę ludzi, którzy podzielają moje podejście, pasje i cele którymi się kieruje w pracy z podopiecznymi jak i chęcią ciągłego doskonalenia swoich umiejętności zarówno merytorycznych jak i dydaktyczno-wychowawczych.

  Ceny osób poleconych wahają się od 30 do 70 zł za godzinę zegarową.

  Najlepiej skontaktować się ze mną:
 • telefonicznie: 503858146
 • mailowo: mateusztarnopolski@gmail.com

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2015

Pan Mateusz przez kilka miesięcy nadrobił z córką zaległości z fizyki z dwóch lat. Efekt - fizyka okazała się nie taka straszna i na egzaminie gimnazjalnym zdana bezbłędnie. Polecam i jeszcze raz dziękuję za zaangażowanie i doskonały kontakt.

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2015

Kiedy moja matura z matematyki stanęła pod znakiem zapytania, zgłosiłam się do Mateusza, okazało się to najlepszym wyborem, jakiego mogłam dokonać!
W kilka miesięcy przygotował mnie perfekcyjnie do egzaminu, spokojnie wytłumaczył każdą wątpliwość, nie ominął żadnego tematu, skrupulatnie dostosowując materiał do nowej matury.
Mogę powiedzieć, że tak jak matematyki nie lubiłam, to przy tym człowieku zyskała moją sympatię :)
Chłopak dodatkowo kulturalny, przemiły, bardzo wyrozumiały i cierpliwy.
Ze świecą szukać takiego korepetytora!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2015

Misja wydawała się niemożliwa zwłaszcza ze względu na nastawienie syna do nauki. Fizyka leżała.
Dzięki ciężkiej i systematycznej pracy Pana Mateusza matura z rozszerzonej fizyki została zdana na ponad 50%. Z czystym sercem mogę polecić Pana Mateusza jako korepetytora z fizyki ale zapewne również z matematyki. Jest bardzo słowny, terminowy i oczywiście uczciwy. Gorąco polecam

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2015

Naprawde warty polecenia korepetytor! Przez niewielki czas przygotowując mnie do matury wykonał dużą pracę dydaktyczną oraz pokazał, że matematyka jak i fizyka wcale nie są tak straszne i trudne do zrozumienia jak wcześniej myślałem. Mateusz jest również bardzo fajny jako człowiek dlatego szczególnie polecam Go dla osób, które wczesniej miały słabych korepetytorów lub też po prostu nie mogli sie z nimi dogadać :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2015

Znakomity nauczyciel i przesympatyczny człowiek.
Wielokrotnie pomagał mojemu synowi w atematyce i fizyce.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2014

Polecam!!! Pan Mateusz przygotował mojego syna (Orła z matematyki z zaległościami z gimnazjum) do egzaminu poprawkowego po pierwszej klasie liceum na maksymalną liczbę punktów. Potwierdzam wszystkie poniższe pozytywne opinie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.