Maciej Tarnowski

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Warszawa (Ursynów)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem studentem II stopnia filozofii i kognitywistyki na Uniwersytecie Warszawskim oraz laureatem Olimpiady Filozoficznej. Mam doświadczenie w przygotowaniu olimpijskim oraz przygotowaniu do matury z filozofii osób, które mają ograniczone wsparcie w swojej szkole lub potrzebują indywidualnego podejścia.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota10:00 - 19:00
Niedziela10:00 - 19:00

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - 07.2018
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
filozofia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.