Tangerine Language School

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Podkowa Leśna
Grodzisk Mazowiecki
Otrębusy
Brwinów
Milanówek
Nadarzyn
Pruszków
Nowa Wieś
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

Język polski jako obcy. Przyjechałeś do Polski z innego kraju? Nauczymy Cię naszego języka! Przyjdź. Poznaj. Zaprzyjaźnij się z nami! Naucz się powiedzieć "chrząszcz brzmi w trzcinie w Szczebrzeszynie" :) 

Zadzwoń: 697-838-014

Polish as a foreign language. You came to Poland from another country? We can teach you our language! Come. See. Be friends with us! Learn how to say "chrząszcz brzmi w trzcinie w Szczebrzeszynie" :) 

Call: 697-838-014

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Tangerine Language School
Słowicza 1H
05-807 Podkowa Leśna
NIP: 5340011005

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.