Tangerine Language School

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Podkowa Leśna
Nadarzyn
Grodzisk Mazowiecki
Pruszków
Milanówek
Nowa Wieś
Brwinów
Michałowice

Opis ogłoszenia

Zapraszamy na zajęcia z języka angielskiego. Indywidualne lub w grupie (inna cena). Powiedz nam czego potrzebujesz a my dobierzemy odpowiednie metody i nauczyciela. Potrzebujesz pomocy w szkole? Przygotowujesz się do egzaminów (ósmoklasity, matura, IELTS, CAE, FCE, TOEFL)? Chcesz w końcu zacząć płynne mówić po angielsku? A może potrzebujesz angielskiego dla twojej firmy? 
Zadzwoń i dowiedz się więcej! 
Zajęcia również z Native Speakerem
697-838-014
ul. Słowicza 1h, Podkowa Leśna (tuż przy stacji WKD)

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Tangerine Language School
ul. Słowicza 1h
05-807 Podkowa Leśna
NIP: 534-001-10-05

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.