Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa
Otwock
Raszyn
Józefów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki40 - 50 / 60 min

Joanna

Opis ogłoszenia

Oferuję:
- profesjonalną pomoc w nauce języka niemieckiego od podstaw,
- profesjonalną pomoc w doskonaleniu umiejętności językowych z zakresu języka niemieckiego,
- dostęp do własnych materiałów edukacyjnych,
- doradztwo w zakresie efektywnych metod samodzielnego uczenia się języka niemieckiego.

Oferta skierowana jest do rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, gimnazjalistów, uczniów szkół średnich, maturzystów, studentów, osób planujących wyjazd do Niemiec oraz chcących rozpocząć naukę języka niemieckiego w ramach rozwoju osobistego.

Stosuję różne metody nauczania. Przed rozpoczęciem współpracy oferuję bezpłatne spotkanie konsultacyjne, którego celem są: weryfikacja poziomu znajomości języka przez ucznia, wspólny wybór metod nauczania, a także określenie priorytetów lekcji. Dla stałych uczniów proponuję zniżki.

Na koniec kilka słów o mnie … Jestem magistrem filologii rosyjskiej z językiem niemieckim. Posiadam uprawnienia do nauczania języka niemieckiego. Cechują mnie: wysoka kultura osobista i kreatywność. Świetnie dogaduję się zarówno z dziećmi, jak i z osobami dorosłymi. Jestem przekonana, że będą Państwo zadowoleni z współpracy ze mną. Zapraszam do kontaktu.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.