Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Katowice
Chorzów
Bytom
Ruda Śląska
Siemianowice Śląskie
Świętochłowice
Sosnowiec
Czeladź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski50 - 100 / 60 min

Danuta

Opis ogłoszenia

Przygotowanie do matury oraz egzaminów IELTS, TOEIC, TOEFL, CAE, FCE, CPE, LCCI, ILEC, ICFE, TELC, itp. Język specjalistyczny dla księgowych, lekarzy, prawników, bankowców oraz biznesowy dla menadżerów, korespondencja handlowa, angielski w biurze. Pomoc w tzw. "przypadkach beznadziejnych" (komisy, poprawki, zaliczenia). Indywidualne podejście do ucznia, miła i przyjazna atmosfera, bezstresowo. Konsultacje językowe przy pisaniu artykułów oraz publikacji naukowych. Magister filologii angielskiej z ponad 20 letnim doświadczeniem. Preferowany kontakt telefoniczny - 600244269

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.