TalkBack - English via Skype and in companies

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Gliwice
Warszawa
Poznań
Kraków
Gdańsk
Katowice
Sopot
Gdynia
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hello! TalkBack is an online English service providing lessons for companies in the Silesia region and individual students with native speakers from America. We are a group of experienced teachers who specialize in teaching speaking, vocabulary and business English. With us, you can improve your everyday speaking skills, which is necessary for business communication. If you or your company is located outside Silesia, you can always try lessons via Skype.

If you live in Gliwice, you may consider Evenings with English, our small group conversation lessons above Paris Paris on Krupnicza 19. Different topics each week, no contracts to sign, low prices and all materials included. More info on our website: wwwtalkbackpl.

We have taught in a number of companies including the GKS Piast Gliwice Football Club, GONG Creative Agency, Fluor and SEST-LUVE Poland.

TalkBack also offers private lessons. Individual lessons are available in Silesia, preferably Gliwice. Lessons via Skype are available for those living throughout Poland.

If you are interested in learning English in an engaging and comfortable environment, please let us know. We look forward to hearing from you.

Witajcie!
Talkback jest firmą oferującą zajęcia z języka angielskiego dla firm i osób prywatnych, które są prowadzone przez amerykańskich native speakerów. Jesteśmy grupą doświadczonych nauczycieli, którzy specjalizują się w konwersatoriach, z naciskiem na angielski w biznesie. Z nami możesz poprawić umiejętność posługiwania się językiem angielskim, który jest niezbędnym narzędziem w komunikacji biznesowej. Nasze usługi oferujemy w firmach na terenie Śląska oraz Trójmiasta. Jeśli Twoja firma mieści się poza tymi rejonami, zawsze możesz spróbować zajęć przez Skype.

Na stałe współpracujemy m. in. z klubem piłkarskim GKS Piast Gliwice, Agencją Kreatywną GONG, Fluor oraz SEST-LUVE Polska.

Masz dość nudnych zajęć i rocznych zobowiązań w szkołach językowych? Od stycznia rozpoczynamy nowy cykl zajęć grupowych – Wieczory z Angielskim. Konwersacje w małych grupach będą odbywać się w Gliwicach nad bistro Paris Paris przy ul. Krupniczej 19. Co tydzień nowe tematy, tylko native speakers, żadnych umów na rok, materiały i przekąski w cenie :) Sam zadecyduj o temacie i długości Twojego kursu! Więcej info na wwwtalkbackpl.

TalkBack to również lekcje dla osób prywatnych. Indywidualne zajęcia prowadzone są na Śląsku i w Trójmieście. Zajęcia poprzez Skype prowadzimy oczywiście w całej Polsce :)

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta i chcesz się z uczyć angielskiego w sposób interesujący i angażujący, nie wahaj się z nami skontaktować. Czekamy na Ciebie.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Leah Southers -- USA native speaker
ul. Horsta Bienka 14/7
44-100 Gliwice
NIP: 631-26-26-876

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2015

Polecam! Super rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą doskonalić swój angielski nawet nie wychodząc z domu.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2015

Bardzo gorąco polecam ! Od kiedy zaczęłam konwersacje z Native Speaker-ką widzę ogromne postępy w porozumiewaniu się . Zajęcia są naprawdę urozmaicone i niezwykle mi się podobają, pewnie każdemu by się spodobały. Największą przyjemność daje rozmowa o tym, co naprawdę nas interesuje, a taką możliwość daje właśnie TalkBack! Nie sądziłam, że ta forma zajęć aż tak mi przypadnie do gustu. Szczerze polecam !!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2014

Polecam wszystkim! bardzo fajna forma zajęć, bardzo sympatyczna, cierpliwa i otwarta Native speaker. Ciekawe tematy zajęć. Bardzo fajne jest to iż przez całą lekcję nie mówi się ani jednego słowa po polsku, jest się zmuszonym mówić tylko i wyłącznie po angielsku. Dzięki lekcjom z Native Speaker -em można nauczyć się naturalnego języka angielskiego, a nie sztucznych zwrotów jak z podręcznika. Polecam wszystkim.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2014

Polecam!

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
24 listopada 2014

Polecam Talkback. Miła rozmowa na dowolny temat. Konwersacje z Native Speaker-em to więcej niz uczenie się języka metodą tradycyjną. Sponataniczność wypowiedzi dodaje pewności siebie a praktyka to duży progres. Polecam wszystkim.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2014

TalkBack to jest to. Odkąd korzystam z ich pomocy widzę znaczną poprawę w komunikacji w języku angielskim. Lata standardowych lekcji nie przyniosły mi tyle dobrego. Niestety ze względów zawodowych zmuszona byłam zmienić godziny lekcji i moja dotychczasowa lektor nie miała już dla mnie miejsc. Leah i tym razem była niezastąpiona i pomogła przybywając na pomoc z nowym lektorem równie tak dobrym jak wcześniejszy. Polecam w 100%.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2014

Jestem bardzo zadowolony z sposobu prowadzenia konwersacji, wcześniej korzystałem z usług wielu nauczycieli ale widzę wyraźną poprawę komunikowania się w tym języku, poza tym możesz poznać wiele nieformalnych zwrotów które na codzień używa się w tym języku. Polecam!

avatar
Wawrzek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2014

Tajemnica skuteczności TalkBack tkwi w magicznej przestrzeni, którą tworzą. Każda forma komunikacji związana jest z tematem przewodnim, jakim jest „język angielski”. Moim zdaniem jest to jedna z lepszych platform w Polsce, ponieważ na czas spotkania/nauki całkowicie odcina możliwość mówienia w języku polskim. Nauka języka to nie tylko same słowa, a przede wszystkim poznawanie kultury, podpatrywanie różnych akcentów i próba adaptacji z nimi. Bez tych czynników przyjazd w anglojęzyczne środowisko kończy się sztuczną wymianą zdań. Dlatego szczerze polecam ten kontakt, ponieważ Wasze (tak jak i moje) umiejętności komunikacyjne z czysto formalnych przekształcą się w pełną ekspresji i pasji mowę. Uważam, że wybór ‘native speaker’a’ to jedyna słuszna opcja, aby myśleć o realnych rezultatach. Podsumowując: Pięć gwiazdek! :-)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2014

Moje spotkania z Leah miały pomóc mi złamać barierę przed mówieniem po angielsku. I tak też z lekcji na lekcję jest coraz lepiej! Leah prowadzi zajęcia na bardzo wysokim poziomie, jest zawsze przygotowana, a tematy które porusza są zawsze ciekawe i aktualne. Słucha i udziela odpowiedzi na pytania. Bardzo szybko zauważyłam rezultaty spotkań. Serdecznie polecam:)

avatar
magda żymła
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2014

W naszej firmie Leah prowadzi zajęcia już kolejny rok. To, co wyróżnia Leah spośród innych lektorów - native speakerów, którzy wcześniej prowadzili kursy, to przede wszystkim ogromna komunikatywność i otwartość. Zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie. Leah jest zawsze przygotowana do zajęć, chętnie wysłuchuje propozycji kursantów, co do formy i tematów, które miałyby być poruszane na zajęciach. Zajęcia konwersacyjne motywują do mówienia, poszerzają słownictwo i dają mnóstwo satysfakcji. Na duży plus zasługuje elastyczność, dyspozycyjność i doskonały kontakt.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2014

Lektorka Leah z Talback jest rewelacyjna ! Każde zajęcia są prowadzone w ciekawy i luźny sposób, i dodają dużo pewności siebie jeżeli chodzi o rozmowę w języku obcym. Polecam Talkback z całego serca dla każdego, kto chcę poznać język angielski z każej możliwej strony i podnieść swoje umiejętności w szybkim czasie!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2014

Lektorka z Talkback prowadzi zajęcia w naszej firmie od niedawna, ale już widać wzrost poziomu języka. Skupiliśmy się na biznesowym angielskim, który jest niezbędny w komunikacji z klientami. Materiały i tematyka zajęć są zawsze bardzo dobrze przygotowane i przemyślane pod kątem potrzeb firmy. Co więcej są interesujące i pracownicy bardzo chętnie i aktywnie uczestniczą w zajęciach angielskiego. Bardzo ważna jest również dyspozycyjność i elastyczne godziny pracy. Zdecydowanie polecam zajęcia z Talkback.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2014

Zajęcia prowadzone na SKYPE dla osób zapracowanych poprostu CUDO! Polecam wszystkim, którym doskwiera brak czasu. Lekcje z Talkback są profesjonalne, ciekawe, prowadzone z odrobiną humoru! Dobrze wydane pieniądze!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2014

Zajęcia z Talkback prowadzone są w naszej firmie od ponad roku. Przygotowanie do zajęć, indywidualne podejście do każdego ze studentów oraz elastyczne godziny dopasowane do potrzeb firmy, to tylko jedne z niewielu atutów. Po roku zajęć, poziom języka angielskiego w naszej firmie, jest znacznie wyższy.

avatar
Anna Trela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
16 czerwca 2014

I was pleased and I would like to continue after the holidays.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.