Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Częstochowa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski20 - 40 / 45 min

Domenico

Opis ogłoszenia

Ciao a tutti :)

Oferuję  konwersacje z elementami gramatyki dla osób, które choć troszkę mówią po włosku, które chcą rozgadać się po włosku, pokonać barierę językową i otworzyć na mówienie w miłej i bezstresowej atmosferze.

Nazywam się Domenico, jestem Włochem, mieszkam od wielu lat w Częstochowie, mówię po włosku, po polsku i po angielsku. Od 14 lat organizuję i prowadzę kursy języka włoskiego w szkołach językowych, a od 11 lat wykładam włoski na uczelni wyższej. Posiadam licencjat z kierunku Język i kultura włoska dla obcokrajowców a także studia magisterskie z Pedagogiki.

Możliwe ustalenie ceny indywidualnie

Zapraszam do kontaktu również osoby zainteresowane normalnymi lekcjami (gramatyka, konwersacje itd.). Cena tez do ustalenia Indywidualnie.

Vi aspetto e in bocca al lupo :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.