Szymon Leszkiewicz

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Wrocław
Bielany Wrocławskie
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Matura z informatyki to nie lada wyzwanie, a w wielu szkołach poziom lekcji informatyki nie jest zadowalający.
Wielu uczniów ma jedynie powierzchowną wiedzę o przebiegu tej matury, a różni się ona znacząco od pozostałych rozszerzeń. 

Cześć jestem Szymon,
moje lekcje przygotują Cię na maturalne wyzwania w 100%. Dokładnie przedstawię Ci program oraz wyzwania które stoja na drodze maturzysty. Pamiętaj nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie nauki . Doskonale znam program, który stoi na drodze maturzysty na moich lekcjach systematycznie będziemy go pokonywać. Na pierwszych zajęciach stworzę Twój idywidualny plan nauki byś miał wszystko pod kontrolą i sam ocenił swoje przygotowanie do matury. Przygotuję Cię do zadań z programowania w języku C++, zadań z symulacji , baz danych oraz teorii , czyli wiedzy ogólnej i algorytów . Do każdego ucznia wysyłam zadania domowe tak by mógł uczyć się przez cały czas. Moi uczniowie mają ze mną kontakt 24/7 tak by w razie problemów czy trudności nie marnować czasu między zajęciami.

Lekcje prowadzone są u nauczyciela lub online przez komputer . Na każdych zajęciach będziemy rozwiązywać zadania maturalne lub specjalnie przygotowany do matury zbiór zadań, przy których będę Ci wyjaśniał wszelkie zagadnienia. Do domu otrzymujesz ode mnie zbiór zagadnień oraz zadania domowe, które przez cały czas możesz ze mną konsultować… jestem do Twojej dyspozycji non-stop : jeżeli masz problem piszesz do mnie . Jest to sprawdzony sposób nauki, który gwarantuje Ci najlepsze przygotowanie - w przeciwnym wypadku jeżeli po pierwszej lekcji uznasz inaczej ;)… gwarantuje 100% zwrotu kosztu lekcji.

Zapraszam !

Napisz do mnie w każdej chwili !

tel.: 884-699-256

mail: szymon.leszkiewicz10@gmail [kropka] com

skype:  szymon.leszkiewicz10

Zapraszam równierz na stronę facebook`a

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 24:00
Wtorek06:00 - 24:00
Środa06:00 - 24:00
Czwartek06:00 - 24:00
Piątek06:00 - 24:00
Sobota06:00 - 24:00
Niedziela06:00 - 24:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Politechnika Wrocławska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Zajęcia z Panem Szymonem były czystą przyjemnością oraz naprawdę dobrze poświęconym czasem. Super atmosfera jak i skupienie na konkretach. Pan Szymon bardzo mi pomógł z nauką pod kątem matury oraz przywrócił mi z powrotem zainteresowanie programowaniem, skutecznie przygaszone przez nauczycieli w szkole. Pomimo kilkumiesięcznego opóźnienia w związku z rozpoczęciem nauki pod maturę, udało nam się nadgonić cały materiał a nawet zrobić i więcej. Wspaniałe podejście jak i kontakt "poza lekcją" także mocno na plus.
Polecam każdemu!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Serdecznie polecam korepetytora Szymona. Zacząłem korepetycje 4 miesiące przed matura, ale z dobrym tempem i jeszcze lepszym planem rozkładu materiału z informatyki Pana Szymona udało się uzyskać wynik bardzo wysoki. Polecam każdemu bez żadnych wątpliwości.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2020

Lekcje z Panem Szymonem zaczęłam 4 miesiące przed maturą, kiedy ledwo
zaczęłam nauke C++. Sądziłam, że jest już za poźno i nie zdąże do matury.
Na szczęście Pan Szymon dosłownie mnie uratował. Polecam serdecznie każdemu.
Lekcje są bardzo rzeczowe i każde 60 min było wykorzystane w 120 % :)
Mogłam w każdej chwili między lekcjami prosić o pomoc i zadać pytanie.
Wszystko na plus :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2020

Serdecznie polecam, świetny nauczyciel! Kurs Pana Szymona jest prowadzony bardzo profesjonalnie i wyczerpuje
wszystkie tematy do matury z informatyki. Mogłam zawsze skontaktować się z Panem Szymonem
i zapytać lub prosić o pomoc. Pozdrawiam

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2019

Szymon pomógł mi w połowie roku kiedy byłem bardzo zacofany z materiałem za klasą, dzięki korepetycjom na koniec roku dostałem 5 co przerosło moje własne oczekiwania. Polecam i pozdrawiam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.