Szymon Kozikowski

Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
Online
Kraków (Śródmieście)

Szymon Kozikowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Szymon Kozikowski

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - 09.2018
Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego
Licencjat
Jazz i Muzyka Estradowa (gitara jazzowa)
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2015 - 09.2018
Centrum Kultury Podgórza

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2022

Świetny nauczyciel. Cierpliwy i z właściwym podejściem do ucznia. Tłumaczy w sposób zrozumiały i jasny. Dostosowuje tempo ćwiczeń do umiejętności. Otwarty na propozycje tematyczne ze strony ucznia. Polecam

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2022

Szymon pomaga mi w poszerzaniu moich umiejętności z zakresu gry solowej na gitarze oraz improwizacji. Dysponuje ogromną wiedzą i doświadczeniem. Podczas zajęć wyjaśnił mi kwestie, których nie byłem w stanie zrozumieć mimo wielu kursów z internetu. Polecam każdemu gitarzyście!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2022

Pan Szymon uczy moją córkę od ponad roku. Jest bardzo punktualny. Ma przyjemny głos i bardzo dobre podejście do dzieci. Moja córka uwielbia lekcje z Panem Szymonem i cały tydzień na nie czeka. Pan Szymon dopasowuje materiał do jej preferencji, zna piosenki z aktuapnych bajek.

avatar
Gabi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2021

Szymon uczy mnie gry na gitarze od 10 miesięcy. Nauczyciel bardzo kompetentny, sympatyczny i cierpliwy. Szymon przekazuje swoją wiedzę w indywidualny, dostosowany do ucznia sposób. Dobór repertuaru odbywa się wedle moich upodobań i umiejętności. Ponadto otrzymałam również pomoc w wyborze własnej gitary. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.