Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Online
Lublin
Historia20 / 60 min

Szymon

Opis ogłoszenia

Witam wędrowcze, w poszukiwaniu wiedzy i pomocy zawędrowałeś aż na moje ogłoszenie i mam nadzieję że nie będziesz już musiał dłużej szukać.

Mam na imię Szymon i jestem (jeszcze) uczniem jednego z najlepszych lubelskich liceum (gdzie rok w rok kończę klasę z 6 na koniec roku) oraz laureatem Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej. Historią interesuję się de facto przez całe świadome życie i bardzo chętnie podzielę się z Tobą (w konkurencyjnej cenie) moim hobby i wiedzą.

Jestem człowiekiem kontaktowym oraz dyspozycyjnym (czas udzielania korepetycji jest do uzgodnienia), korepetycji udzielam przede wszystkim online, ewentualnie u Ciebie (jednakże tylko w obrębie Lublina). 
Więcej informacji udzielam w wiadomościach i telefonicznie.  

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.