Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Online
Kraków
Wrocław
Poznań
Warszawa
Łódź

Szymon

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Szymon

O mnie

Mam na imię Szymon i jestem zawodowym matematykiem.W trakcie studiów wielokrotnie pomagałem koleżankom i kolegom przygotować się do kolokwiów i egzaminów. Od czasu do czasu udzielałem też korepetycji, głównie z bardziej zaawansowanych działek matematyki, choć raz przygotowałem też ucznia szkoły średniej do Olimpiady Matematycznej.W trakcie studiów doktoranckich przestałem udzielać prywatnych lekcji, a moja działalność dydaktyczna ograniczyła się do prowadzenia zajęć dla studentów matematyki i kierunków ścisłych. To doświadczenie uzmysłowiło mi, że prawie zawsze studenci popełniają wciąż te same błędy w swoim podejściu do nauki i w końcu sami zniechęcają się opanowania tego przedmiotu.Pod koniec studiów zacząłem pomagać moim znajomym opracowywać statystycznie ich dane do prac magisterskich. Z czasem zacząłem pracować też nad ambitniejszymi projektami naukowymi, które zaczęły uwzględniać matematyczne modele. Mogę powiedzieć, że matematykę i statystykę znam nie tylko od strony teorii, ale także zastosowań praktycznych.Moje dane kontaktowe:

Telefon - 692 735 643

E-mail - korepetycje.z.matematyki [at] yandex [kropka] com

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 07.2015
Uniwersytet Jagielloński
Magister
matematyka
10.2015 - 09.2021
Uniwersytet Jagielloński
Doktor
matematyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2024

Szybka, pewna i profesjonalna pomoc zarówno w przygotowaniu do egzaminu jak i przy rozwiązywaniu bieżących zadań. Polecam!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2023

Świetny specjalista z zakresu algorytmów uczenia maszynowego, sieci neuronowych i języka R. Zakres materiału, w którym potrzebowałam pomocy był rozległy i skomplikowany. Pan Szymon nie miał z nim jednak najmniejszych problemów, kody dokładnie opisane, analiza również dokładna i szczegółowa. Kontakt także bez zastrzeżeń, czy telefonicznie, czy mailowo zawsze dostawałam szybką odpowiedź. Polecam!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2022

Pan Szymon bardzo mi pomógł w przygotowaniu do egzaminu. Wszystko tłumaczył do skutku i tak, aby było jasne. Sprawił, że nawet materiał który z początku wydawał się nie do przejścia okazał się nie aż tak straszny i skomplikowany :) Bardzo polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2022

Jeszcze kilka tygodni temu z rachunku prawdopodobieństwa nie rozumiałam prawie nic. Po kilku lekcjach z panem Szymonem napisałam kolokwium na 4 i czerwcowa sesja już nie jest taka straszna :)

avatar
Bogusław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2022

Ogólnie wszystko super. Miła atmosfera, wszystko wyłożone bardzo zrozumiale, nawet nie było problemów z dopytaniem o szczegóły już po godzinach.
Zdecydowanie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.