Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Gościcino
Bolszewo
Wejherowo
Reda
Rumia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

 

To, że jesteś na moim profilu, oznacza że poszukujesz osoby, która w skuteczny  i prosty sposób nauczy Cię płynnie komunikować się po angielsku w krótkim czasie.

Zanim poświęcisz kolejne 1200 godzin na naukę języka przelicz!  Według językowych instytucji certyfikujących, tyle czasu potrzeba, by komunikować się bez barier. Nie wiem czy zdążyłeś to przeliczyć, ale oznacza to, że standardowo musiałbyś się uczyć przez godzinę dziennie przez ponad trzy lata!Masz tyle czasu, czy chciałbyś nauczyć się tego w szybszy, przyjemniejszy i prostszy sposób?

Zanim zdecydujesz się na podjęcie współpracy ze mną, przeczytaj kilka istotnych informacji, które znajdują się poniżej.

Według moich sprawdzonych metod  i 10 letniemu doświadczeniu w nauczaniu pokażę Ci w jaki sposób możliwie szybko i efektywnie możesz nauczyć się języka angielskiego .Jeśli tylko chcesz możesz pomyśleć, że jestem jak większość osób udzielających korepetycje zwykłym teoretykiem, ale wyróżnia mnie to, że podnosiłem swoje kwalifikacje jako lektor, odbywając podróże międzynarodowe oraz na znanych i cenionych uczelniach.

[*Dlaczego warto uczyć się angielskiego: *]

- Językiem angielskim posługuje się 942 mln ludzi na całym świecie , to drugi najczęściej używany język na całym świecie,

- Dzięki znajomości angielskiego możesz swobodnie komunikować się podczas podróży,

- Potrafiąc się płynnie komunikować po angielsku, masz dużo większe perspektywy zarabiania pieniędzy,

- Wyniki badań naukowców z University College w Londynie, mówią o tym, że uczenie się języków obcych zmienia obszary mózgu odpowiedzialne za przetwarzanie informacji.

[*Dla kogo są korepetycje ze mną: *]

 - Dla osób, które próbowały się uczyć, ale im nie wyszło,

- Dla osób, które chcą rozwijać swoją karierę zawodową,

- Dla  osób, które podróżują lub zamierzają podróżować,

- Dla osób przygotowujących się do egzaminów Cambridge,

- Dla osób, które chciałyby wsparcia podczas nauki w szkole, przygotowując się do egzaminów.

Komunikacja po angielsku jest absolutnie kluczową umiejętnością, którą można posiąść w bardzo krótkim czasie. Ze mną ten proces może być dla Ciebie dużo bardziej prostszy, przyjemniejszy oraz efektywniejszy. Jeżeli chciałbyś się w pełni przekonać do moich kompetencji oraz doświadczenia, zapraszam do kontaktu.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 19:00
Wtorek08:00 - 19:00
Środa08:00 - 19:00
Czwartek08:00 - 19:00
Piątek08:00 - 19:00
Sobota09:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
.
Cambridge First Certificate of English (FCE)
.
Cambridge Certificate of Advanced English (CAE)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2022

Uczęszczam na zajęcia u Pana Mateusza 2 miesiące i już widzę ogromne postępy. Pan Mateusz doskonale dobiera techniki nauki do danej osoby i jej poziomu, polecam te zajęcia każdemu kto chciałby poprawić swój angielski w miłej atmosferze i pod okiem świetnego specjalisty.

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2022

Mateusz potrafi także pracować z dorosłymi, którzy zaczynają późno swoją przygodę z angielskim, skutecznie zachęca i dostosowuje wymagania do możliwości i zainteresowań dorosłego ucznia. Wygodna formuła online sprawdza się dla osób obarczonych obowiązkami zawodowymi. Polecam.

avatar
Maria i Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2022

Od 2 lat moje dzieci uczą się u p. Mateusza. Pan Mateusz wykazuje się dużą elastycznością i pozytywnym podejściem oraz cierpliwością. Efekty pracy widać z czego jesteśmy zadowoleni. Pan Mateusz nie robi problemów zawsze można się dogadać jak nie po polsku to po angielsku. I recommend and thank you.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2022

Mateusz to specjalista od trudnych przypadków. Pomimo wieloletniej nauki języka angielskiego w szkole, dopiero lekcje z Mateuszem pomogły mi przełamać barierę w mówieniu po angielsku. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze i poruszają ciekawe zagadnienia. Mateusz jest nauczycielem elastycznym, który potrafi dopasować materiał do obranych celów.

avatar
Waldemar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2022

Już od 6 lat mój Wnuk korzysta z korepetycji Pana Mateusza, który w bardzo dostępny, wręcz koleżeński sposób przekazuje swoją wszechstronną wiedzę. Jest bardzo skuteczny w przyzwajaniu i rozwijaniu znajomości języka angielskiego. Wnuk nadal będzie korzystał z pomocy Pana Mateusza.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2022

Pełen profesjonalizm! Pan Mateusz w bardzo przystępny, interesujący sposób przekazuje swą wiedzę, dzięki korepetycjom córka zrobiła niesamowite postępy w zakresie nauki języka angielskiego, jestem bardzo zadowolona z współpracy. Polecam!

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2022

W ostatnim roku pan Mateusz miał zajęcia z moimi dwoma synami. Mieli ze sobą bardzo dobry kontakt, zajęcia były urozmaicone, podobały się chłopakom. Jednocześnie były powiązane z materiałem szkolnym, który synowie mieli opanować. Wszystko razem fajnie zagrało i z czystym sumieniem mogę polecić Pana Mateusza jako nauczyciela języka angielskiego.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2022

Jestem człowiekiem dojrzałym , znacznie starszym od Mateusza , rekomendując i polecając jego osobę mogę napisać tylko jedno
Świetny nauczyciel, człowiek pozytywnie nakręcony w tym co robi
Mateusz jest nauczycielem który nie boi się wyzwań . Do pracy podchodzi profesjonalnie jego życie podporządkowane jest jego pracy , po prostu super gość

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2021

Bardzo miły, bardzo cierpliwy wobec dzieci. Ma poczucie humoru. Dokładna gramatyka. Polecam

avatar
Erik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2020

Matt is a very conscientious teacher. He is always prepared and ready to teach. It's easy to see that he enjoys teaching and that, combined with his teaching methods, make him very effective. I definitely recommend him.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2020

Świetne i indywidualne podejście do zajęć. Lekcję odbywają się w miłej atmosferze. Wiele się nauczyłam. Polecam każdemu kto chce podszkolić się w tym języku.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2018

Świetny nauczyciel - bardzo kompetentny i konkretny, uczciwy i rzetelny. Rozwój w dziedzinie języka angielskiego jest jego pasją. Przygoda mojego Syna z Panem Mateuszem zakończyła się 100% na egzaminie gimnazjalnym . Polecam z całego serca.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2018

Nazywam się Ewelina. Mateusz był jednym z moich pierwszych uczniów. Angielski zwłaszcza amerykański to jego pasja. Cieszę się że moje metody nauczania się sprawdzają. Polecam Mateusza i jego pełne entuzjazmu podejście do ucznia.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2016

Lekcje z Mateuszem bardzo mi pomagają, są pomysłowe i ciekawe. Zrobiłem duży postęp i nauczyłem się wielu nowych słowek.

avatar
Norbert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2016

Lekcje z Mateuszem są bardzo pomocne napisałem test gimnazjalny na 100%. Lekcje są prowadzone w przyjemnej atmosferze. Polecam !

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2016

Pan Mateusz jest bardzo utalentowanym i profesjonalnym nauczycielem. Potrafi dzielić się swoją wiedzą w taki sposób, że materiał sam wchodzi do głowy. Pan Mateusz posiada ogromny zasób materiałów do nauki, które są tak ciekawe, że po lekcji cytuje się z pamięci idiomy i słownictwo z języka angielskiego. Lekcje są barwne, interesujące i w bardzo miłej atmosferze! Gorąco polecam wszystkim!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.